سرقت بزرگ اتومبیل 4

نام های جایگزین: سرقت بزرگ اتومبیل 4

تقریبا در هر بازی تحت عنوان بالا صدایی GTA منتشر شد، موفق به تبدیل شدن به یک افسانه در سبک خود. داستان های جالب، ماموریت بزرگ، قهرمانان ماجراجویی هیجان انگیز و انواع بسیاری از تفاوت های ظریف و عناصر است که شما فقط نیاز به دیدن با چشم خود و احساس شخصا. همه این کاملا مظهر و اتومبیلدزدی بزرگ 4 کامپیوتر. این پروژه توانسته است برای تبدیل شدن به ویژه برای همه شهروندان از روسیه، اوکراین و Beloursi، چرا که موسیقی متن بازی اصلی ثبت رپر معروف Seryoga. بله، آن را در GTA 4 است شخصیت شما قادر خواهد بود تا در اطراف شهرستان سفر، گوش دادن به موسیقی از "تولید داخلی" - به اندازه کافی لذت بخش است، نه؟

بزرگ سرقت خودرو IV - یک بازی است که شما را به داستان آزادی شهر بگویید. شخصیت نیکو شنیده مقدار زیادی از داستان برادر خود را، صمیمانه در رویای واقعی آمریکا بر این باور بودند. نیازی به گفتن نیست، شاید، در مورد آنچه که ناامیدی خود را زمانی که او آمد چهره به چهره با مشکلات واقعی، نشستن پشت فرمان تاکسی بی تکلف، به جای وعده داده شیک فراری، و flatlet "متر در" کوچک اجاره ای همان بود " ویلا های لوکس. " با این حال، همانطور که در بقیه بازی ها ارائه شده است، GTA 4 ما نشان می دهد طبیعت - قهرمانان شجاع را در نزد خطرات آنها حاضر به از طریق رفتن به خاطر عدالت و پیروزی می شکستن نه پایین. بدانید بازی GTA 4 بازی نیروی تمام شب، یکی پس از دیگری، غلبه بر ماموریت های جدید و جدید.

طرح شده است تا حدودی در مقایسه با پیشینیان خود را ویرایش خیابان دوچرخه و اتومبیل در بمب های رادیویی ناپدید شد. رنگ های روشن و پر جنب و جوش کم رنگ است، اما گرافیک روشن تر، قابل قبول تبدیل شده اند. تمام تغییرات بهره مند شده اند پروژه - آن را در هر صورت نه خسته کننده و یا غیر تبدیل شده است.

بازی سرقت بزرگ اتومبیل 4 ادامه سنت خوب - طنز درخشان حاضر است که اغلب، توسعه دهندگان کاملأ پیچیده اذیت کردن مارک های معروف ترین و علائم تجاری. با وجود این واقعیت است که شخصیت اصلی این پروژه - به یک قاتل بی عاطفه، به او نگاه خوش. جذابیت دادن و اعصاب از فولاد نیکو به سادگی پرچین توجه به خود را دارند. حتی استطاعت را به منظور جلب موازی بین نیکو دل درد و دانیلا Bagrov.

برای شروع بازی، شما، اول از همه، دانلود بازی Grand Theft Auto 4 نیاز خواهید داشت. به سرعت و به آسانی انجام است که هر تورنت ردیاب کمک خواهد کرد. هنگامی که شما قادر به پیوستن به این پروژه، شما می خواهند خوش در اشعار متفکرانه او را شگفت زده و صدای زیادی اقدام سرد. در با گیم پلی مخلوط بازیکن نشان می دهد فیلم ها، که در این بازی است نه بیشتر و نه کمتر در 8:00 وارد شدند.

مانند GTA IV، بازی همیشه محبوب است. آنها با کیفیت و جالب است - آنچه که شما به هر gamer نیاز دارید. عجله بسر می رسانید و نه شانس خود را در گستره آزادی شهر! لذت بردن از گیم پلی را برای خودتان و به دوستان خود! جزئیات بیشتر در تریلر های ویدئویی برای بازی ارائه شده است.

 

بازی همچنین