بزرگ سرقت خودرو V

نام های جایگزین: بزرگ سرقت خودرو V

سرقت بزرگ بازی خودکار V که توانسته است برای تبدیل شدن به یک ادامه ارزشمند از خط خود را دارد. این یک بازی بسیار عالی multiplatform است که در سبک اکشن ساخته شده است. به عنوان یک توسعه دهنده بازی توسط Rockstar شمالی معروف ساخته شده است. اولین تریلر برای این پروژه ظاهر شد در سال 2011، با این حال ارائه رسمی خود را تنها در پایان سال 2013 صورت گرفت. بازی های موجود برای ایکس باکس و پلی استیشن خواهد بود. به عنوان توسعه دهندگان می گویند، این پروژه بزرگترین و جاه طلبانه ترین در تاریخ خط خواهد بود. امروز، این بازی واقعا دارای بزرگترین بازی باز جهان - نعمت غیر مترقبه واقعی برای علاقهمندان به بازی.

بازی سرقت بزرگ اتومبیل 5 به طور کامل می تواند با تمام الزامات این طرفداران شبیه سازی. و سوال این است در مورد پروژه های مانند سیمز نیست. پس از همه، شما به آن اعتراف، حداقل یک بار در زندگی خود، اما چرا توسعه دهندگان کامپیوتر چیزی به طور کامل نشان دادن زندگی واقعی ایجاد کنید. و در نهایت، این ایده را به واقعیت آورده شد. در طول سال های طولانی از توسعه دهندگان در راک استار بود به پیاده سازی این ایده. عناصر اضافی epitomising تمام بازی های قبلی، GTA 5 تبدیل شده است یک نوع از آخر.

امروز شما با خیال راحت می توان گفت که سرقت بزرگ اتومبیل 5 کامپیوتر - این است که یک دزد ماشین شبیه ساز ساده نیست. این پروژه به شمار بسیار حیاتی تفاوت های ظریف. اول، تعدادی از شخصیت های فعال افزایش یافته است چند بار، و در مرحله دوم، آنها بیشتر تعاملی تبدیل شده اند. بنابراین، در حال حاضر شخصیت شما قادر خواهد بود برای تعامل با شخصیت های دیگر، بازی تنیس، صحبت کردن در موضوعات سیاسی و انتزاعی، یا مراقبه با هم نشسته در میاره. شاید نه تمام جزئیات املای کاملا، اما این ایده کلی تاثیر نمی گذارد - همه این عوامل شما اجازه می دهد برای گرفتن عطر و طعم بی نظیر.

برای شروع بازی، شما برای اولین بار دانلود بازی Grand Theft Auto 5 نیاز دارید. آن را سریع تر و آسان تر از آن خواهد شد با استفاده از کمک تورنت انتقالها. رفتن به بازی، شما خواهید دید که حتی معمولی عناصر GTA-shnye در آن نگاه کاملا متفاوت است. این پروژه - نمونه کاملی از آنچه که به عنوان یک نتیجه از همکاری سازنده از طراحان، توسعه دهندگان و نویسندگان اتفاق می افتد. به احتمال زیاد، سازندگان بازی مجموعه هدف - اجازه می دهد تا پارسه را برای طرف دیگر از صفحه نمایش نگاه کنید، برای کمک به او صمیمی شدن با شخصیت اصلی، او این فرصت را به زندگی می کنند زندگی خود را.

مانند GTA V، بازی شما را در عشق در نگاه اول سقوط و پس از آن "اجازه ندهید که به" زمان بسیار طولانی است. مطمئنا، حتی بعد از GTA7 اراده، پارسه، با بهره گیری از اخبار، به پروژه خوب برگردد.

GTA 5 بازی بازی مسئولانه و سخت، انجام بسیاری از ماموریت های جدید اصلی و وظایف، مهارتها و پمپاژ زندگی فقط زندگی از یک فرد عادی. این بازی به عنوان یکی از مهمترین پروژه های با کیفیت بالا از سال گذشته به رسمیت شناخته شده، به نظر می رسد شما فقط باید به آزمایش آن شخصا!

 

بازی همچنین