GTA: ﯽﺘﯿﺳ ﯽﺗﺮﺒﯿﻟ ﺯﺍ ﺖﻤﺴﻗ

نام های جایگزین: GTA: ﯽﺘﯿﺳ ﯽﺗﺮﺒﯿﻟ ﺯﺍ ﺖﻤﺴﻗ

خط کامل از بازی های GTA - مجموعه ای از پروژه های افسانه ای و موفق است که می تواند یک بار و برای همه در بندان. هر سال تعدادی از طرفداران جدیدی از این بازی را چندین بار رشد می کند - ارتقاء و توسعه این پروژه در انتظار چند میلیون نفر در سراسر جهان است. کامپیوتر GTA EFLC - یک هدیه خوش آمدید برای علاقهمندان به بازی. این بازی متفاوت است نظم و دقت، و برابر آن را به تعدادی از پروژه های است که در آن از یک نسخه تغییر عناصر اساسی، فقط جرات نیست.

این پروژه - کامل دو بازی. تنها چیزی که از استقلال خود کاهد - مدت زمان کم. داستان بازی Grand Theft Auto: قسمت از لیبرتی سیتی است که از نزدیک با اصلی هم تنیده شده، اما توسعه دهندگان موفق به ایجاد یک منحصر به فرد و منحصر به فرد رویدادی بازی های جدید. حتی این واقعیت است که هر دو "براندازی" این پروژه را در محل در فضاهای باز از همان شهرستان، آیا این تصور کلی از بازی را خراب نکند. سازندگان قسمت بعدی GTA موفق به انجام غیر ممکن است: برای ایجاد دو بازی کاملا متفاوت است. بلافاصله پس از شروع پرنیان گیم پلی می تواند تفاوت های جوی و anturazhnye احساس.

EFLC:

به هر حال، در مورد شروع بازی، و همچنین به عنوان قبل از، قبل از اینکه شما می توانید شانس خود را در این پروژه سعی کنید برای دانلود GTA 4 نیاز خواهید داشت. مراحل نصب بین 15-20 دقیقه قدرت را، اگر شما برای کمک در هنگام دانلود تورنت انتقالها فرار. رفتن به بازی، شما بلافاصله متوجه خواهد شد که چه ویژگی های اصلی این پروژه می باشد. بخشی از دست رفته و بدا کمی به شما اسرار زندگی عادی باند موتور سیکلت خیابان، که اعضای آن موضوع را به طور کلی هنجارها و قوانین پذیرفته نیست باز - آنها چشم خود را از زندگی است. و تصنیف از گی تونی - تاریخ غنی، نشان از احزاب پر زرق و برق و اتومبیل های گران قیمت، خانم ها لوکس ... و به همان نسبت به قوانین و مقررات، به عنوان در گمشده و بدا.

GTA EFLC - یک بازی است که می گوید داستان از جهان مدرن، که در آن پول نمادی از قدرت است. تغییرات عمده در این پروژه تاکنون است، با این حال، همه این است که بازی های بزرگ و گرافیک خنک جبران می شود. به منظور آن را آسان تر را برای شما به "آموزش عمومی"، forewarned می شود که در این طرح بازی به خصوص گیم پلی تاثیر نمی گذارد - آن را در اینجا لازم است دیگر برای ایجاد جو مناسب.

در بازی GTA EFLC به همه طرفداران این پروژه تجدید نظر شود، بدون استثنا، که، به فرانک، طرح، که واقعا نیاز، نکته اصلی - برای از بین بردن تمام مخالفان. اما یک استراتژی کاملا متفاوت بازی مجذوب طولانی است. به عنوان مثال، در "حماسه دوچرخهسواری" شما لازم نیست برای به دست آوردن همکاران اعتبار، چرا که همه اعضای برادری موتورسواری مدت طولانی متوقف می شود فقط دوستان، خانواده - به طوری که آنها به احتمال زیاد مشخص می شود. اما تصنیف از تونی یک جهان کاملا متفاوت است، نادرست و ناعادلانه را، که در آن تقریبا تمام مسائل لازم را برای حل با مشت خود را. در به GTA EFLC تریلر ویدیو حذف نشان داده شده است همه از مزیت های اصلی این پروژه است. از آن را به شما خواهد شد در مورد جدید مینی اهداف و ماموریت یاد بگیرند. شیفته؟

 

بازی همچنین