سرقت بزرگ اتومبیل: سن آندریاس

نام های جایگزین: سرقت بزرگ اتومبیل: سن آندریاس

سرقت بزرگ اتومبیل: سن آندریاس پروژه دیگری از سری بازی های ویدئویی بزرگ سرقت خودرو است. در خط از بازی اصلی، آن است که پنجم است. نسخه کامپیوتر در سال 2005 ظاهر شد. اما قبل از او پرنیان روسیه تنها در سال 2010 رسیده است. همانطور که در تمام نسخه های قبلی این سری، تمام عمل می گیرد در اطراف یک شخصیت منفرد. اما، بر خلاف بازی های قبلی، در اینجا این بازیکن می تواند شخصیت خود را نه تنها از طریق لباس، بلکه به تغییر قانون اساسی. به عنوان مثال، یک بازیکن بزرگ است که نام مستعار CJ، می توانید یک باشگاه ورزشی شرکت کنند، بهبود استقامت و قدرت مشت زدن.

به منظور بازی شما نیاز به دانلود GTA: سان آندریاس. سپس بر روی کامپیوتر خود نصب کنید و لذت بردن از بازی ها. برنامه عمل باز در سال 1992، زمانی که مناطق شهری از جرم و جنایت کالیفرنیا شکوفا. CJ، او کارل جونز - 25 سال آفریقایی آمریکایی - بازگشت به لوس سانتوس (یک شهرستان است که در حالت داستانی از سان آندریاس مجموعه)، پس از پنج سال در لیبرتی سیتی. در شهرستان او را برمی گرداند به دلیل مراسم تدفین مادرش. مادر در دست یک باند محلی درگذشت. پس از مراسم تشییع جنازه، او به خانه برمیگردد، اما در راه او در دیدار یک پلیس. مرگ شخصیت اصلی است اعتبار اعضای متخاصم جناح، و مجبور به کار در پلیس "پاک نیست".

در GTA: SA بازی گیمر قادر خواهد بود نه تنها به راه رفتن، دویدن و حرکت در اطراف با ماشین، بلکه به استفاده از دوچرخه. علاوه بر این، کیفیت سواری بر روی ویژگی های فردی از شخصیت، از قبیل استقامت بستگی دارد.

پس از بازگشت به خانه، کارل با دوست دوران کودکی که آن را به تمام پیچیدگی های خاص از عالم اموات، که در حال حاضر در این شهرستان اتفاق می افتد اختصاص. شایان ذکر است که GTA: سان آندریاس، شما می توانید نه تنها بر روی کامپیوتر، بازی، بلکه بر روی ایکس باکس و پلی استیشن. اما هنوز هم بسیاری از آن را توصیه نسخه کامپیوتر، به عنوان آن خواهد شد بسیار ساده تر برای استفاده از تمام ویژگی های بازی.

با ایجاد یک جهان بازی بزرگ، توسعه دهندگان موفق به افزایش تعداد داستان های جالب و سبک، در مقایسه با ترکیب بازی های قبلی. بنابراین، بازی GTA: سان آندریاس قادر به ارائه تعداد بیشتری از شخصیت های خیابان های مختلف است که می تواند نه تنها در میان خود بلکه با کارل تعامل بود. برخی از شخصیت ها لزوما فقط در مکان های خاصی ظاهر می شود. علاوه بر این، در هر نقطه از شهرستان ها شخصیت های منحصر به فرد وجود دارد. یکی از این بازی تقابل باندهای متعدد جنایی که به طور مداوم برای تأثیر خود را در یک منطقه خاص از شهرستان مبارزه است.

همچنین باید توجه داشت که این طرح بازی نه تنها کارکنان از توسعه، بلکه از نویسندگان حرفه ای ایجاد شده است. به عنوان مثال، ممکن است و خیانت، عشق و ناامیدی وجود دارد. به منظور به شدت احساس بیشتری سناریو، کارشناسان توصیه می کنند که شما برای اولین بار نگاه GTA ویدیو: سان آندریاس، و تنها پس از شروع بازی.

 

بازی همچنین