Grimlands

نام های جایگزین: Grimlands

Grimlands آنلاین - بازی فانتزی مشتری است، که یک تیرانداز اول شخص، که این وقایع در جهان postapokapsticheskom. در داستان بازی تحت پوشش بشر فاجعه به عنوان یک زلزله ویرانگر. کسانی که خوش شانس و یا به اندازه کافی خوش شانس (هنوز ناشناخته هستند! ) زنده ماندن، مجبور به انطباق با شرایط جدید زندگی کاملا متفاوت از قبلی. همه مردم معمول تنها در خاطرات باقی مانده است. در حال حاضر افکار خود را محدود به چگونه به از دست دادن در مبارزه برای وجود و برای به دست آوردن منابع لازم. علاوه بر این، همه با این واقعیت است که در جهان جدید پرتکاپو با جهش های مختلف، موجودات و گروه های جنایتکار دیوانه پیچیده است. خمیازه در واقع یک بار! بازیکنان عزیز، تا دندان مسلح، خرید حمل و نقل قابل اعتماد - و بیشتر! شما قادر خواهد بود به همه نشان می دهد آنچه را که آنها قادر هستند!

Grimlands بازی بازی پس از دانلود و نصب سرویس گیرنده باشد. اما این قبل از ثبت نام Grimlands. برای ایجاد یک حساب کاربری در وب سایت رسمی این بازی، شما نیاز به پر کردن فرم مخصوص، ارائه اطلاعات زیر است: نام کاربر، آدرس ایمیل، رمز عبور. همچنین در بازی شامل Grimlands خبرنامه ثبت نام و پذیرش توافقنامه کاربر. نکته مهم دیگر که باید در تلاش خود را به سرعت به ماجراهای هیجان انگیز فرو نادیده گرفته میشوند - آن ضروری سیستم مورد نیاز برای گیم پلی است. کامپیوتر شما باید پارامترهای زیر باشد:

- سیستم عامل ویندوز XP / 7 ویندوز ویستا /.

- CPU اینتل / AMD دو هسته ای 2. 0 گیگاهرتز.

- فیلم GeForce8600 GT 256MB / ATI (AMD) کارت گرافیک Radeon X1950 256MB

- 1GB RAM

- فضای رایگان بر روی هارد دیسک 6 GB.

بنابراین، از وارد شدن به دنیای ناشناخته ای از آینده، شما نیاز به دانستن از به مقابله با. اول، باید گفت که شما حق انتخاب برای خود حرفه ای است. Grimlands بازی ارائه می دهد مانند یک حرفه به عنوان یک دزد، یک gunsmith، قصاب، مهندس. چه خط ایجاد می شود بستگی به خود و تنظیمات خود را. در مرحله دوم، شما نیاز به درک که سلاح ها و وسایل نقلیه باید بهبود یافته و اصلاح شده برای اطمینان از اینکه موارد را در اختیار شما واقعا مؤثر بود. Humvee و سنسور: حمل و نقل به دو نوع اصلی تقسیم می شود. و در اینجا این است که چگونه به آنها چیزهای - مراقبت از هر بازیکن فردی است. انتخاب سلاح نسبتا مقرون به صرفه واقعا گسترده است. شما در Grimlands بازی خواهد کرد، و با استفاده از تفنگ و تپانچه، مسلسل و تفنگ و تپانچه، و نوع قمه Nozhov، قمه، پنجه بوکس، بیس بال خفاش. سوم، شما باید چشم از این واقعیت است که مهارت به دست آورد نیاز به دوباره پر کردن ثابت از دست دادن نیست. اگر شما با استفاده از هر سطح مهارت آن را به طور قابل توجهی افت متوقف، و، برعکس، کسانی که مهارت های که با استفاده از اغلب، به طور مداوم تکامل خواهد شد. و چهارم - این، البته، بخش ثابت در جنگ با دیگر بازیکنان با جهش ننگین مبارزه با بازیگران خطرناک norovyaschie بدست دور حیاتی به دست آورد برخورد با یکدیگرند. سیستم PVP با انواع آن است. جنگ ها را در محل کاملا تمام نقاط. و اگر به نظر می رسد هیجان کمی - را به و بلند آوازه شو تاریک. اما توجه داشته باشید که آه چگونه سخت وجود دارد!

هر، مستلزم حضور مواد خاص. بدون منابع بهتر نشستن و هرگز سنگ قایق. مراقبت از تمام وجود لازم است به عنوان مشکل آن را به عنوان در نگاه اول به نظر می رسد نیست. پس از هزار تن از چیزهای اطراف، در میان است که قادر خواهد بود برای بازیابی و شیشه، فلزات، قراضه های الکترونیکی، پلاستیک، زباله های بهداشتی.

Grimlands شما می توانید بازی و به عنوان بخشی از یک قبیله. جنبه های خاصی که نیاز به عمل تیم هماهنگ وجود دارد. این، برای مثال، ساخت و ساز و یا حفاظت از اشیاء مهم است. و این تنها بهره مندی از ایجاد اتحاد نیست. با هم در واقع ساده تر خواهد شد برای نگهداری به چنین دنیایی خشن، به دست آوردن منابع لازم برای از بین بردن انبوهی از جهش.

اگر شما سعی می کنید به طور خلاصه لیست Grimlands مزیت های آنلاین، و سپس پویایی از حوادث، سیستم گر چه هنر بزرگ، یک سیستم استادانه درست شده از مهارت ها، زمان اصلاح و سلاح حمل و نقل. به جامعه مجازی ها به سرعت و به رای خود محصول از علامت + دراگو سرگرمی. آیا می شود ترس از ناامیدی، قبل از اینکه پروژه ارزش! لذت بردن از سلامتی شما!

 

بازی همچنین