جنگ های صنفی 2

نام های جایگزین: جنگ های صنفی 2

بازی میدان جنگ جنگ 2 - مشتری ماجراجویی چند نفره داستانی سبک بازی. کاربران را به جهان دریافت، که در آن است به هم بزنید چون اژدها بیداری وحشتناک وجود دارد. تصور می شد که این چیزی که هرگز از خواب بیدار خواهد کرد، اما غیر منتظره اتفاق افتاد. علاوه بر این، در حال حاضر اژدها انباشته قدرت بسیار است که شکست دادن آن بسیار مشکل خواهد بود. او می خواهد برای از بین بردن همه در یک دنیای فانتزی زندگی می کنند، خشم خود را بدون موانع و تجارت آف می داند. تنها قلب شجاع می تواند مانند یک ماده خطرناک به چالش بکشد. اگر شما برای این مورد پیچیده را، در ذهن داشته باشیم که برای رسیدن به اژدها است آسان نیست. نخست از طریق جهان سرگردان، انجام وظایف مختلف، یک دسته از هیولا برای از بین بردن، نه یک به یک تصمیم دشوار بر سرنوشت. در انجمن جنگ 2 آنلاین شما خودتان در ایجاد آینده شما. بسیاری بستگی دارد اقدامات خود را، چرا که آنها و سابقه شخصی شما. در ضمن، رویدادی به طور مداوم در محل رخ می دهد و حتی صرف نظر از اینکه کسی است وجود دارد یا نه. به این معنا که اگر در یک زمان خاص شما را به یک وضعیت نیاز به اقدام قاطع کنید، به این معنی که آن اتفاق افتاد چرا که شما وجود دارد دقیقا زمانی که رویداد اتفاق می افتد محدود بود. و در اینجا چیزی است که بستگی به رفتار شما پس از اتفاق می افتد. شما در انتخاب کار، که خواهد سر می برد و چشم پوشی از آنهایی که به نظر می رسد غیر ضروری و یا به سادگی به شما جذب نمی کنند. این گیم پلی می دهد بازیکن یک حس آزادی، و آنچه به ناهنجاری های بسیاری از ماجراجویان بحرانی محدودیت های بدنام. پرداخت برای یک مشتری، شما می توانید برای مدت طولانی لذت بردن از فرصت بازی انجمن جنگ 2 در زمان فراغت من.

مشتری نصب و راه اندازی قبل از انجمن جنگ 2 ثبت نام. Akkakunta نام آدرس ایمیل. شما فقط نیاز به ایجاد یک رمز عبور. توجه داشته باشید که موافقت نامه بدون قید و شرط پذیرفته شده است. آشنایی با قوانین استفاده از این سایت بازدید پروژه سایت رسمی. و نکته بسیار مهم دیگری - سیستم مورد نیاز. برای گیم پلی خواهد پارامترهای زیر نیاز دارید:

- سیستم عامل ویندوز XP / ویندوز ویستا / 7 [ _19_]

- CPU اینتل هسته 2 اواز یا موسیقی دو E 6550 2. 33 گیگاهرتز / AMD پردازنده های Athlon 64 X 2 5600 +،

- کارت NVIDIA جیفورس GT 240 / ATI کارت گرافیک Radeon HD 4670،

- هارد دیسک 14 گیگابایت.

- رم 2 گیگابایت .

شروع انجمن جنگ 2 بازی، شما می توانید برای خودتان یکی از نژاد های موجود را انتخاب کنید. پیشنهاد پنج مسابقه، هر کدام با ویژگی های خود را دارند. ما نمی توانیم بگوییم که هر نژاد بهتر و برخی بدتر است. مزایا و معایب در همه است، اما آن را احتمالا برای بهترین. همانطور که در طبیعت هیچ چیز کامل نیست، شما احتمالا نمی خواهید به مدیریت تجسم خاصی از برخی از ویژگی های مثبت. بنابراین، مردم، Asura، Norn، Charr و Sylvari دعوت به آنها بپیوندید. علاوه بر این، ممکن است برای انتخاب یک تجارت جذاب. در مورد آنها فکر می کنم شما می خواهم به - یک جنگجو، تکاور، Elementalist، مهندس، ساحر، نگهبان و یا دزد؟ بلافاصله می گویند که گاهی اوقات شما می توانید انجام دهید هر آنچه در آن است که نمایندگان از مشاغل دیگر، اما هنوز هم به تحول در خط با انتخاب.

بازی GW 2 - است، بالاتر از همه، تنوع. هر چیزی که اتفاق می افتد بسیار سریع، سرگرم کننده و باعث می شود احساس فراموش نشدنی. این بازی است که واقعا همه کاره و غیر ممکن است که لیست تمام است که شما در انتظار در دنیای مجازی از جنگ های رنگی محل مبارزه 2، پس بهتر است به منظور تلاش برای ارزیابی شایستگی از پروژه. خب، آنها می گویند، خوش آمدید!

 

بازی همچنین