Haddan

نام های جایگزین: فهرست کاربران

فهرست برو بازی آنلاین - جهان شگفت انگیز به شیرجه رفتن به آن، شما

فقط لازم است

اتصال پایدار به اینترنت.

در مرورگر وب کامپیوتر خود نصب کنید.

همچنین به فهرست جهانی برو درهای خود را باز شما نیاز به ثبت نام لیست بازی برو که متشکل از چند مرحله.

1. نام کاربری جدید خود را (نام شخصیت خود) را وارد کنید.

2. رمز عبور جدید را وارد کنید تا آن را به تایید.

3. آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید.

4. کلیک کنید "ادامه" را فشار دهید.

لیست عضویت برو تقریبا به پایان رسید. علاوه بر این، در یک پنجره جدید شما اطلاعات کلی در مورد شما (نام و نام خانوادگی خود را واقعی، جنس، و غیره شعار مشخص ) و شما می توانید یک زندگی جدید در فهرست جهان برو شروع می شود.

همچنین نشان می دهد که شما بر روی مشتری PC خود نصب کنید برای بازی. نصب و راه اندازی آن کمک خواهد کرد که شما پهنای باند صرفه جویی در بازی، و همچنین شما را از هر گونه تغییرات به سرور بازی خبر می سازیم. شما می توانید مشتری بازی های آنلاین دانلود کنید. فایل نصب و راه اندازی وزن آن تنها 1 MB. مشتری برای ورود از سرور ذخیره و اجرای بازی در آینده برای سرعت بخشیدن به بار خود را چندین بار.

فهرست به زمانی که ثبت نام کامل است که شما به ایجاد شخصیت خود را در فهرست جهان برو. شما می توانید جنس و ظاهر شخصیت را انتخاب کنید. به تدریج، زمانی که شما در لیست برو بازی، این شخصیت را تجربه خواهید کرد به دست آورید و در نتیجه بهبود عملکرد آنها، به دست آوردن توانایی ها و مهارت های جدید است.

برای بازی در لیست بازی برو آنلاین را انتخاب کنید که شما فقط سه مسابقه عبارتند از: انسان، الف ها و اورک ها. هر نژاد ویژگی های ذاتی خود را که ویژگی های شروع و مهارت تاثیر می گذارد.

اورک ها: مشتاق گرانت رو که بزرگ سلاح دو دست صحبت می کنند و از موهبت داشتن قدرت بدنی. با طبیعت و نه دست و پا چلفتی.

الف: متخصصان با دو شمشیر مبارزه. با وجود کمبود نیروی بی رحم، برای این مهارت ذاتی را جبران کند. دشمن نمی تواند حتی در جن nirazu در میدان نبرد دریافت کنید.

مردم: کارشناسان زره و حفاظت از دیگر. ممکن است به اندازه کافی برای مقاومت در برابر حملات آتشین دشمن، مبارزه با شمشیر یک دست.

از آمار از شخصیت خود را (از جنگ موفق و مأموریت های تکمیل) خواهد در بازی قدرت آن بستگی دارد. فراموش نکنید که برای بهبود توانایی از مالکیت اسلحه و درگیر در بهبود آن، به دلیل آن را تحت تاثیر آسیب خود را.

برای شروع موفق بهتر است با میدان جنگ، که در آن بازیکن برای به دست آوردن تجربه مبارزه شروع می شود. شما همچنین می توانید وظایف و ماموریت های مختلف را انجام دهد. تلاش برای بازی بازی آنلاین فهرست برو و توسعه ویژگی های لازم شخصیت خود را، انتخاب میان: چابکی، قدرت، استقامت، انرژی، عقل، هوش، شهود، و خشم. پس از دریافت نقطه تجربه جدید شما آنها را توزیع در میان این ویژگی ها، به این ترتیب شخصیت اصلی به طور کامل ایجاد. برخی از مهارت در جنگ مفید هستند، و دیگران در زندگی غیر نظامی، که آن هم در فهرست جهان برو نمایندگی. صلح یا جنگ - شما انتخاب می کنید.

بازی آنلاین Haddan تطبیق طبقه بندی گسترده ای از شی ء های مختلف کمکی، معجون، خرده ریز جادویی شخصیت کمکی، که می تواند به وفور در مغازه ها از فهرست جهان برو یافت. شما می توانید در کازینو تبدیل شگفت ثروتمند و خرید شما مصنوعات به شدت مورد نظر در حراج آنلاین.

بازی فهرست برو در جهان می تواند لذت بردن همان است که از زندگی استطاعت. در این بازی هر دو روش های نظامی و صلح آمیز از درآمد پول وجود دارد. هر زمان سطح شما، به شما در کسب مقدار مشخصی از پول است. است حرفه ای رزمی و صلح آمیز در دسترس است به شخصیت شما وجود دارد.

نبرد

وودوارد. شغل بسیار خطرناک است، که شما را به حمله به طور منظم به جنگل پر از خطرات. هدف اصلی شما - برای پیدا کردن مخفیگاه گنج و کسب تجربه حرفه ای است.

ماشین درو. مأموریت او - برای حفاظت از گیاهان مفید از حشرات. با موفقیت از درو می شود برخی از گیاهان است که شما می توانید به فروش برساند.

حرفه صلح

خیش. این حرفه در دسترس ترین صفات است. شما استخراج منابع در معدن و می توانید آنها را به فروش برساند.

اسلحه سازی. با استفاده از منابع می تواند سلاح های خود را ایجاد و فروش آن. شما باید بسیاری از دوستان به سفارشات محافظت شود.

کیمیاگر. را معجون سحر و جادو، سلاح سحر و جادو می کند.

مرچنت. شما می توانید فروشگاه خود را باز به انجام خرید کالا از دیگر مهاجران فهرست جهانی برو و فروش قیمت در حال حاضر کم خود را برای شما. شما همچنین می توانید انجام کارهای Sellout در و شما منابع استخراج

فهرست برو آنلاین باز می شود تا جهان پر از تضاد و ماجراهای رنگارنگ. در اینجا شما را یک بار به نام "غرب" و مدرسه باستان از هنرهای رزمی مراجعه کنید. فهرست برو بازی آنلاین شما را ترک نمی کند بی تفاوت. آماده برای یک لیست بازی ماجراجویی هیجان برو آنلاین در انتظار شما.

 

بازی همچنین