مقدس، جنگ

نام های جایگزین: جنگ مقدس

دین قرون وسطی و متعصب وفادار خود، جنگ های صلیبی و تقابل تمام ملت ها - یک واقعیت آسان مقدس، جنگ آنلاین نیست. هیچ ارتداد محل و یا بزدلی وجود دارد، همه چیز را به نام خدا و با اجازه او اتفاق می افتد ...

بازی آنلاین مقدس، جنگ منجر به توسعه از نقش بازی کردن بازی تم قرون وسطی مبتنی بر مرورگر. دستیابی به موفقیت و پیروزی بر دشمن، شما می توانید فقط به دنبال اعتقادات دین خود را، که شما قبول می کنید در هنگام ثبت نام. علاوه بر انتخاب جهانی - وضعیت مذهبی (نایت کاتولیک مسلمان عربها و مشرکان)، ثبت نام در بازی مقدس، جنگ نیاز به تصمیم گیری به شما چه نوع از جهان می خواهید زندگی می کنند - کسانی که دعوت شش. خوب، پس از آن همه عادی به نظر برسد - برای ایجاد یک نام منحصر به فرد، آدرس از حساب ایمیل فعلی را وارد کنید، مورد کاربری و ثبت نام در این مقدس، جنگ شرایط به پایان رسیده است.

از آنجا که قهرمان به طور خودکار انتخاب شد (ثبت نام مقدس، جنگ آنلاین هیچ جایی برای آزادی انتخاب، به عنوان مثل)، آن را منحصر به فرد می دهد و به ویژگی های فردی شما موفق نخواهد شد.

بازی مقدس، جنگ آنلاین، که در آن همه اتفاق بین نمایندگان اپوزیسیون، یک نژاد - بین مردم است. پیروان ادیان مختلف (به جز وقف متعصب) مهارت های فردی مختلف و توانایی، مهمات و سلاح های نظامی است. پس از آن، به دست آوردن تجربه و کسب درآمد سکه های طلا، شما می توانید برای شخصیت خود را زره جدید، سپر، سلاح و تجهیزات خریداری کنید. علاوه بر این، در مغازه ها هنوز هم بسیاری از مسائل - از مبارزه با اسب نر به elixirs جادویی.

مقدس، جنگ بازی آنلاین ارائه می دهد طیف گسترده ای از quests برای رفتن و حل تعداد زیادی از مشکلات بازی است. البته، موضوعمهم تکراری اصلی این اقدامات از هر شوالیه از سفارش به خود را ایجاد نمایید. حداقل این باید آرزوی. شاید منظور شما بلافاصله توانا نیست و با شکوه، اما صبر. بازی مقدس، جنگ باید مراحل، مشابه به دشمنان، حل مشکلات فوری، مهارت های مربیگری خود. اما نکته دوم، آن را خوب است برای ورزش در خاک خود، به طوری که منابع استخراج از معادن را روشن کنید و مکان فروتن خود را در یک قلعه سر شایسته شکوه از سفارش.

برای استخراج منابع لازم نیست برای انجام هر چیزی خاص، تنها به طور فعال بازی بازی آنلاین مقدس، جنگ. شاید برای برخی از سرقت بازیکنان و تجاوز - از روش های معمولی، اما در اینجا آنها قانونی هستند. در رابط کاربری دارای ویژگی های خاص - "حمله" به "حمله"، "غارت"، بازی بازی مقدس، جنگ آنلاین مناسب برای این واقعیت است که شما می توانید سطح از حریف را انتخاب کنید - این به شما یک لیست از نامزدها، که می تواند مورد حمله قرار می دهد. علاوه بر این، محدودیت زمانی وجود دارد و قادر خواهد بود برای شناسایی حملات.

اما نه لزوما کسب سرقت - رفتن به محل کار و یا تبدیل شدن به یک مزدور خدمت در جنگ قرارداد. در دسترس برای قماربازان wagering بازی و شرط بندی.

و در جایی که به جای دین، شما بپرسم؟ در PvP است مبارزه با - ما پاسخ! هنگامی که جنگ مرتب - نظم علیه نظام، پس از آن که در آن مبارزه گرم، از خود گذشتگی و دفاع از ایدئولوژی خود را. دوئل فرمت حملات به سفارش کل تعیین می شود، برنده است.

لازم به ذکر است که مقدس، جنگ بازی در ابتدا به نظر می رسد مکان nudnovato، احتمالا به علت این واقعیت است که قبل از پخش کند با چالش های مطرح نیست، و هیچ مأموریت های داستان در محل وجود دارد. و روح منحصر به فرد از جوانمردی قرون وسطی، این فرصت را به خود در صورتهای مختلف بیان (از جنگجو به واعظ) و، البته، مقدار زیادی به مبارزه با علت - اما چیز دیگری که حامل کمتر است وجود دارد.

 

بازی همچنین