HullyWood

نام های جایگزین: Holywood

Nlayn بازی HullyWood - مرورگر رایگان نقش بازی کردن بازی مبتنی بر، تقلید طنز آمیز هالیوود واقعی است. این یک فرصت منحصر به فرد برای تجربه زندگی ستاره ای با تمام چشم انداز و مشکلات جذاب آن است. HullyWood آنلاین جزیره، که در آن میزبان، یک سینما خنک تیره و تار چشم در برخی شرایط، اما به طور کلی rollicking است. در اینجا جوش فعالیت های بازیگری و ثبت نام HullyWood می تواند شما را به یک عضو را. با سیستم مورد نیاز لازم و اتصال به اینترنت با خیال راحت در این دنیای مجازی، پر از طنز بپیوندید. بازی برای بازی آنلاین نیاز HullyWood:

1) مایکروسافت ویندوز 98SE/ME/2000/XP

2) CPU پنتیوم 300 مگاهرتز

3) حافظه 128 MB

4) کارت گرافیک سازگار با DirectX

ثبت نام HullyWood - سریع و آسان، که در پر کردن فرم ثبت نام و ظاهر شخصیت بازی را انتخاب کنید. نیاز به دانلود و نصب کلاینت بازی. به شرح زیر است تاریخ را در بازی HullyWood:

- معرفی شخصیت نام و نام خانوادگی (ورود به سایت)

- فکر کردن و نوشته شده است رمز عبور

- رمز عبور توسط تکرار دولت تایید شد

- وارد آدرس ایمیل شما

- قرار دادن یک علامت چک است که شما با شرایط این پروژه موافق

به HullyWood سرگرم کننده بازی آنلاین خوش آمدید! پیاده روی مسیر از ساده به جلال بالا آمار. اجازه بدهید یک ستاره مگا بسیار ساده است، اما در واقع واقعی! در این دنیای پر از فریب، نفرت، حسادت و قدرت پول است که دقیقا همه بستگی به شما. لازم است برای به هدر رفتن اعصاب شما نیست. کار سخت، البته، لغو نشده است، اما گاهی اوقات موفقیت در بازی بستگی به زرنگ و دانا جلوه کند. ضرب و شتم مخالفان خود را می تواند پاسخ سریع به این وضعیت استفاده کنید. و اجازه دهید در نتیجه اقدامات خود را همیشه عادلانه، اما موثر نیست. فقط با وجدان و وظیفه حفظ فیلمنامه بسیار طولانی به چیزی بخوره. گاهی اوقات می توان آن را بسیار موثرتر از یک ضربه غیر منتظره، به عنوان آنها در زیر کمربند می گویند. پس بیش از حد خیالی نیست، به یاد داشته باشید که دشمنان شما هستند، در مواردی، بیش از حد، شما نمی یدکی. با این حال، با وجود این واقعیت است که از زمان به زمان را به اقدامات شدید بازی آنلاین HullyWood ارائه می دهد انتخاب چگونه یک کل خواهد بود که شخصیت شخصیت خود را. در حال حاضر جزیره رها:

- ابر قهرمانان

- Supervillain

خوش قلب و ابر قهرمانان محترم هر کسی در تلو تلو خوردن را ترک کنید. این که آیا این بچه گربه mewing محزون در یک درخت یا یک خانم ناتوان قدیمی، عبور از تقاطع خطرناک - ابر قهرمانان همه عجله به نجات.

Supervillain به دقیقا برعکس است. هر کس آزار، دیگران ایجاد تمام انواع از مشکلات و ناراحتی به جلو به اجرای این طرح، با وجود فریادهای خشمگین از دیگران - که اساس جهان بینی خود را.

اما دسته دیگری از شخصیت های بازی است، که به تهدید به عنوان ابرقهرمانان به خوبی و supervillains می شود وجود دارد. فضای سخت و سنگینی در این جزیره است که این حمله غیر منتظره ارتش kinomonstrov که مدیریت Supervrag Cthulhu میشود. این موجودات نفرت انگیز تفاوتی که بین ببرد. بنابراین، با وجود مخالفت ثابت با یکدیگر، ابر قهرمانان و supervillains در لحظات بحرانی به ترکیب تلاش های خود را.

در واقع HullyWood بازی آنلاین - این سیستم مبارزه به نوبه خود مبتنی بر کلاسیک. شما نیاز به انتخاب یک موقعیت برای سکته مغزی، و از نتیجه این نبرد بستگی به درجه ای از رشد شخصیت و آرزوی موفقیت ابتدایی. و، هر چند که طول می کشد بسیاری از تلاش، تفریح ​​و سرگرمی خود را به مبارزه ای مداوم محدود نشده است. شروع بازی HullyWood، شما انواع کلاس های مختلف را پیدا کنید. آیا نیاز به خرید در بوتیک بلوار، زحمت کار اجتماعی مفید (به عنوان مثال، محل های دفن زباله، دکوراسیون)، امتحانات ابتدائی در شرکت تولید فیلم برگزار شد، حضور در کلاس بازیگری و بیشتر. هر آنچه که شما انجام دهید، مراقب حفظ نفس خود. همچنین مراقبت از یک بوجود آمد که کمک می کند تا بهبود پتانسیل بازی کنند. نشان دادن شخصیت خود را، و پس از آن در آفتاب شما ارائه دهید. این امکان وجود دارد که بسیار به زودی تلاش خود موفق خواهد بود. فقط فکر می کنم چه خوب آن است که برای دریافت جایزه معتبر یا مجموعه ای ستاره خود را در ستاره کوچه. با گذشت زمان، شما حتی می توانید شرکت تولید خود را. این همه بسیار وسوسه انگیز است، اما بازی HullyWood، لازم نیست از دست دادن هوشیاری. بدترین رقبا و تلاش برای انجام کاری تند و زننده به شما. بنابراین می تواند به آنها ثابت کند که شما فقط یک بازیکن مناسب و معقول نیست، و بهترین از بهترین! HullyWood بازی آنلاین نه تنها کمک می کند تا شما را به مانند یک ستاره را احساس کنید، اما برای به دست آوردن حداکثر لذت بردن از زندگی پر حادثه روشن است. مجموعه، اتاق پانسمان، سالن لوکس، جمعیت طرفداران، مدیران کمدی نامتعادل و تولید در همه جا هستند! تمام این ویژگی های زندگی بازیگر را خواهد شما را فراموش کرده ام آنچه را با مته سوراخ!

بازی بازی آنلاین شما سطح HullyWood. علاوه بر این، زیرسطح وجود دارد. مبتدی ها در این بازی است که در معرض خطر نیست. به سطح سوم می تواند با خیال راحت جذب، چیزی برای غصه خوردن. اما پس از آن ایمنی خود را به پایان می رسد. افزایش سطح امتیاز محبوبیت به شما کسب درآمد، توزیع آن در اتاق پانسمان اتفاق می افتد. و اجازه دهید هر یک سطح جدید بازی سخت تر می شود، اما بر این باورند که فرصت را enticing ارائه شده به شما به ارزش آن می باشد. پس مطمئنا به دنبال همراه! مجاب کردن خود که دورتر بروید، بازی جالب تر!

از آنجا که مسائل مطرح شده کمک خواهد کرد به درک اطلاعات مرجع. نوشته اصلی کمیک و طراحی زیبا ترسیم به سلیقه شما. در این بازی شیک هیچ آنالوگ. آن را به خودتان مزایای امتیاز. بشتابید این جزیره جذب می کند در زیر آفتاب گرمسیری سوزان، و به زودی متوجه است که شما نمی خواهید آن را ترک. صبر شما هیجان و موفق باشید بازی!

 

بازی همچنین