Infinuum

نام های جایگزین: Infinuum

Infinuum آنلاین - یک بازی فانتزی مرورگر با گرافیک عالی، انواع شخصیت، سیستم نبرد اصلی و یک جهان بزرگ بازی با مکان های گوناگون است.

Kraftlanda فناوری پیشرفته است که ساکنان به قدرت اسلحه خود را و حفاظت از زره تکیه می کنند، و با جادوها مبارزه با مدرسه Elliari سحر و جادو قدرتمند، که پیروان را ترجیح می دهم به استفاده از در جنگ و رعد و برق شعله ور توپ:

بازی در رویارویی دو قدرت بزرگ است. را انتخاب کنید آنچه شما نزدیک تر است - سلاح یا جادو؟

در Infinuum شما می توانید از طریق مرورگر بازی است، اما در کم اتصال به اینترنت با سرعت برای یک بازی کامل، آن است که مطلوب برای نصب سرویس گیرنده. در همان زمان، بازی آنلاین Infinuum است که سیستم های زیر مورد نیاز: سلرون 1 گیگاهرتز، 512 مگابایت RAM، 100 مگابایت فضای دیسک سخت، ادوبی فلش پلیر 10.

برای شروع بازی بازی آنلاین Infinuum نیاز به ثبت نام در بازی Infinuum. ثبت نام Infinuum فراهم می کند برای ایمیل صندوق پستی منابع. انگشت های دست فاصله. در غیر این صورت، با کلیک بر روی ثبت نام Infinuum در کادر محاوره ای را وارد کنید اطلاعات خود را، نام صندوق پستی و رمز عبور.

رفتن به بازی، شما یک دوره آموزشی کوتاه مدت به منظور تسلط بر اصل انجام مبارزه، موارد خرید در فروشگاه عبور، حرکت بین نقاط.

هر کشور در چهار کلاس شخصیت، ویژگی های متفاوت خود را نشان داده است. Bronemaster داشته kraftlandtsev و بربرها داشته elliari - حفاظت خوب است، اما توانایی های متوسط ​​در غوغا. قاتل و آدمکش - که استفاده از حمله سریع است، اما بسیار آسیب پذیر است. رنجر و Mage را تنها برای محدوده. Gunsmith و فالگیر می تواند با هر جنگنده جایگزین، به عنوان آنها به همان اندازه قادر به همه طبقات دیگر. تغییر در توزیع ویژگی های شخصیت نمی تواند، آنها در کلاس از سطح فعلی، زره و اثرات عامل بستگی دارد.

این معنی ندارد را به سرعت به نبرد با عجله، آن مطلوب است برای به دست آوردن مهارت های مختلف تازه کار. به عنوان مثال، یادگیری حرفه ای مفید - gunsmith، داروساز یا کیمیاگر. توسعه حرفه ای، بیشتر تقویت خواهد شخصیت خود را. برای دریافت این حرفه نیاز به انجام یک کار خاص است. و به طور کلی، به منظور ایجاد شخصیت خود را می تواند سطوح جدید رشد و رسیدن، شما نیاز به انجام انواع ماموریت: کشتن هیولا، شرکت در مسابقات، محافظت از کاروان. همه این اتفاق می افتد در حجم گسترده ای از بازی جهان است. برای حرکت بین نقاط می باشد پورتال های خاص است. در هر یک از انواع از مکان های رنگارنگ، شما می توانید یک یتی دایره وار حرکت کوه تیز دندان و یا یک اژدها را پیدا کنید. به هر حال، شکار اژدها بسیار نافع است، البته چیزی که خطرناک است.

رسیدن به سطح 3، شما قادر خواهید بود به انتخاب راه توسعه شخصیت، پیوستن به فرقه Klirikanov خوبی عبادت و استفاده از شفا سحر و جادو و یا فرقه حیله گر استفاده از لعنت و سحر و جادو سیاه و سفید. و در واقع، در هر دو صورت به شما بسیاری از ویژگی های و توانایی دریافت کنید. پس از سطح 5، شما می توانید از اعتبار اجنه شکارچی است که شما یک مزیت ویژه در بازی را دریافت کنید.

Infinuum بازی آنلاین با یک سیستم مبارزه جالب. جنگ ها می تواند به عنوان یک در یک، انجام، و شامل چند بازیکن. تمام جنگ ها را در محل در یک سایت خاص و نیاز شما را به انجام اقدامات خاصی. مبارزه تدریجی در طبیعت است و هیچ تاکتیک های خاص مورد نیاز قدرت محاسبه و جهت ضربه. اگر دشمن تنها با غوغا مسلح، آن را حس می کند به در موضع دفاعی ایستاده است، و اگر شما می توانید از فاصله دور شلیک، بهتر است به جلو حرکت کند و حمله کند.

بنابراین بازی Infinuum برای کسانی که به مأموریت های جذب توصیه می شود، بازی آنها را Infinuum آنلاین در مقدار زیادی و تنوع می دهد.

همچنین بازی بازی آنلاین Infinuum - است برای شرکت در مسابقات، ایجاد قبیله، و یا فقط به چت.

 

بازی همچنین