قزاقها: بازگشت به جنگ

نام های جایگزین: قزاقها: بازگشت به جنگ

بازی قزاقها: برگشت به جنگ - ادامه ارزش این پروژه برای چند ماه موفق به زدن اکثر طرفداران استراتژی سبک. این داستان از رزمندگان شجاع که یک بار دیگر در جنگ بودند. بنابراین آماده به صرف چند روز آینده در کامپیوتر است. و هشدار می دهند همه دوستان - که می داند، او را درک خواهد کرد.

این است که شاید یکی از پروژه های شایسته ترین را که از چند روز، هفته، ماه، با این حال، مهم نیست به صرف یک زندگی است. در قزاقها برگشت جدید به جنگ اصلی "ترفند" بدون تغییر باقی مانده - بخش اقتصادی سرد. چه درست است در حال حاضر برای خود یک پیروزی کافی نخواهد بود.

در حالی که بسیاری از پروژه های مربوط به این سبک، بیشتر از نتیجه موفقیت آمیز در جنگ ها به تعداد در معرض در خط مقدم تجهیزات مبارزه با بستگی دارد، امکان پیروزی قزاقها است از نزدیک با مهارت پرنیان و سطح خود را از تفکر تاکتیکی مرتبط است. در قزاقها: برگشت به جنگ می شود و آزاد برای لذت بردن از همه ساخت و سازه های رزمی موجود در جهت به دست آوردن پیروزی. بنابراین، سواره نظام معمولا طول می کشد نظم و انضباط انبوه مهم برای پیاده نظام و توپخانه موفق خواهد شد فقط اگر آن را به درستی در میدان جنگ قرار می گیرد. در طول جنگ فرماندهان جنگی خواهد کلمه بخش نوع و به عنوان مثال تشویق، البته.

به طور کلی، به چیزی - قزاقها همان، که قادر است شما را دوست دارم یک بار دیگر در صفوف آنها را به عقب و آماده و با عجله به نبرد این بسیار دوم بود!

برای شروع بازی، به عنوان توزیع های پیش از آن برای اولین بار به قزاقها نیاز: برگشت به بخش دانلود جنگ. در اختیار شما انواع مشابه و بسیاری از لینک های بیشتر موجود - هر چیزی را منکر نمی شود، و بعد از چند دقیقه او قادر خواهد بود به شیرجه رفتن به گیم پلی بازی های مورد علاقه. هنگامی که شما وارد بازی فورا متوجه است که توسعه دهندگان زمان را بیهوده از دست نمی - تعجب دلپذیر و نوآوری به ما اجازه میدهد تا بازی راحت و جالب است. قابل توجه است که طراحی جدید به نظر می رسد بیشتر استراتژیک، که وعده های پارسه بسیاری از ماجراهای جدید و احساسات فراموش نشدنی.

در حال حاضر قزاقها بازی: بازگشت به جنگ خواهد شد با استفاده از دو کشور جدید - به نقشه سوئیس و مجارستان اضافه شده است. (-: برگشت به جنگ اجازه می دهد تا بازی، دادن تصورات خود را اجرا وحشی، شما هر فرصتی برای شانس خود را به عنوان یک تاکتیک داشته قزاقها بازی و یا تعامل) بنابراین دوباره به مطالعه ویژگی های سلاح، استراتژی ها و گزینه های مناسب برای عمل انتخاب آماده می شود.

برای توسعه دهندگان علاقه به پروژه چند واحد اضافی که در آن شما را به تعداد زیادی از مشاغل اضافه شده است. در این زمان، پیش نویس برای طرفداران حدود صد ماموریت های منحصر به فرد آماده شده است. ایجاد فضای مناسب گرافیک خنک و موسیقی عالی.

نگاه کنید چه چیز دیگری جدید است که شما در یک پروژه انتظار می رود را می توان برای قزاقها تجدید نظر: بازگشت به تریلر های جنگ. مطمئنا او شما را ترک نمی کند بی تفاوت!

 

بازی همچنین