END OF THE WORLD

نام های جایگزین: END OF THE WORLD

لبه جهان آنلاین - نقش بازی کردن مشتری بازی RPG آزاد، که در سبک ذرات ساخته شده است. این بازی شما را در 2061، در جهان postapokalipsichesky که در آن شما را مجبور به مقابله با جهش های مختلف برای زنده ماندن از جزایر باقی مانده.

برای عضویت در این بازی، شما را به لبه از ثبت نام جهانی دعوت شده است. همان لبه های آنلاین ثبت جهانی است پیچیده نیست: پس از نصب کلاینت بازی، نام کاربری، رمز عبور، و آدرس پست الکترونیکی را وارد کنید. بعد از آن شما برای کلاس شخصیت خود را انتخاب کنید و آن را تصویر (ظاهر). در میان طبقات در لبه بازی آنلاین جهانی از شما می خواهد برای انتخاب گزینه های زیر است: جنگنده، سرکش، شکارچی، شمن، آتلانتا، و دکتر انجمن. هر کلاس دارای ویژگی های خاص خود: قدرت، مهارت، قانون اساسی، ادراک و اندیشه. نقطه شروع برای هر کلاس توزیع متفاوت است. به غیر از ویژگی ها، هر طبقه در لبه بازی آنلاین جهان هستند، مهارت های مشترک و منحصر به فرد (مانند آنها که در این بازی بسیاری، در حال حاضر ما آنها را در لیست نیست، رسیدن به آنها را می دانیم و شما قادر خواهید بود به طور مستقیم ofsayte پیوستن به بازی) وجود دارد. علاوه بر این، هر یک از شخصیت است که پارامترهای اساسی تر: سطح سلامت، سطح انرژی فیزیکی و سطح انرژی روانی.

لبه بازی های جهان است انتخاب گسترده ای از سلاح، در اینجا وجود دارد: سلاح های تماس، اسلحه سرد، پرتاب سلاح، سلاح های بیولوژیکی، تله، تفنگ، تفنگ های ساچمه ای و تیر (آن را شایان ذکر است که کارتریج در بازی کاملا نادر و گران است، جایگزین ممکن است توپ های فولادی از تحمل.)

علاوه بر سلاح، این بازی دارای تنوع بسیار زیادی از تجهیزات اعم از عینک و کلاه، و پایان دادن به کفش و کفش ورزشی ... (در ofsayte به عنوان واقعا یک انتخاب بسیار بزرگ).

در حال حاضر در مورد گیم پلی بازی: قبل از سوء استفاده های بازی خود، شما یک فیلم سرگرم کننده در مورد تاریخ Papuans اسارت محلی خود را، پس از آن شما با اولین "دهنده معلم تلاش" خود را، که به شما می گوید چیزی است که شما نیاز به انجام ملاقات را ببینید.

اولین محل سکونت خود را در لبه بازی آنلاین جهانی خواهد خلیج، که توسط رئیس بود (او به شما خواهد گفت به غذا خوردن، شما را به قوانین محلی اختصاص می دهد تلاش شغلی، و در صورت لزوم - وام)، در اینجا شما می توانید خرید و یا فروش همه چیز، به درمان، به دست بیش به انبار و اقلام با ارزش که غیره در این بازی، به جز خلیج، همچنین مکان های مانند Kimer تاو Fortshtad، پایه ولکوف و سیزیف وجود دارد. پس از صحبت با NPC در خلیج، شما می توانید آنها را به پیشنهاد برای کار (در قالب مأموریت های). همچنین از quests تلاش از NPC می توانید اطلاعات مفید و همچنین به تبادل کن.

بازی لبه جهان مکان های بازی آنلاین در یک نرخ مشخص و فرکانس خواهد بود آیتم های مختلف (آیتم های مختلف با احتمالات مختلف رها)، با مرتب نمودن آنها، آنها را به موجودی می گیرند. با تشکر از پیاده کردن و جمع آوری این موارد، شما می توانید آیتم های جدید خود را (مونتاژ ممکن است با موارد و دستور العمل لازم) ایجاد کنید.

بازی لبه جهان، شما با بسیاری از هیولا منحصر به فرد و خطرناک است، که به صورت تصادفی بسته به محل، نوع و فاصله از روستای جزیره تولید دیدار خواهد کرد. حفظ ارتباط با این موجودات و مذاکرات تجاری را نمی توان به سادگی آنها را از بین ببرد و در صورت شکست دادن آنها در نبرد، شما قادر خواهید بود به انتخاب کنید تا غنائم آنها. وجود هیولاها در این بازی بسیار بزرگ و متنوع است: بروکس، Pigbul، Teradog، Aori، Aodra، Heliczer، Helitsid، Rader Mezoid، متعصب و لنگر (هر یک به روش خود منحصر به فرد است).

در جنگ با هیولا، شما نیز فرصتی برای رقابت خود به خود در مقابل دیگر بازیکنان در pvp-جنگ باشد.

اگر تمام طول مبارزه ناگهان، شما را مجروح، شما را به نزدیکترین بیمارستان و یا کلبه شمن حمل و نقل، التیام زخم ها.

آیا شما توانایی برای ایجاد یک قبیله و یا ورود به یک موجود، و همچنین پیوستن به یکی از 3 اتحاد: اتحاد شمال، اخوان و کنفدراسیون.

در لبه جهان شما می توانید بازی، نه تنها در عرصه های نبرد، و استراحت در نوار بازی در کازینو برای مینی بازی: رولت، Tsiklon2، استخوان ها، بازی جنگ های هوایی و غیره

در جهان از لبه بازی های آنلاین جهان است پول بازی خود را - آجیل.

بازی بازی لبه آنلاین جهان، شما می توانید با بازیکن های دیگر (از طریق چت) چت، و همچنین آنها را به تبادل با اقلام موجودی.

تاریخ در بازی لبه جهان، قبل از شما باز جهان!

 

بازی همچنین