بانوی محبوب

نام های جایگزین: بانوی محبوب

بانوی معروف آنلاین - بازی اینترنتی رایگان برای دختران که غرق جنس عادلانه در دنیای مد روشن است. شما نه تنها یک زن که به نظر شما، مطابق با استانداردهای زیبایی، اما همچنین می تواند فردیت خود تاکید، سبک منحصر به فرد خود را با استفاده از پنهان، گزینه های که بازی بانوی معروف می دهد ایجاد کنید بی شمار. هزاران نفر از ترکیبی از هر دو نور و لباس گرم زیبا، شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید دقیقا همان چیزی است که شما را به طعم و مزه. امتیاز به توانایی خود را به لباس و یک زن واقعی قادر خواهد بود به دیگر بازیکنان در مسابقات به طور منظم، که طول می کشد در هر بانوی خود احترام. در این دنیای مجازی، شما می توانید کسی است که می خواهید می شود، و در زندگی روزمره. مقدار بسیار زیادی از جزئیات از بازی جهان اجازه می دهد تا بانوی مدرن را احاطه کرده با تمام چیزهایی که لازم باشد، به احساس راحتی. گنجه، متناظر با آخرین سبک، انواع لوازم جانبی، مسکن اصلی با فضای داخلی اصلی، لوازم آرایشی و بهداشتی از تولید کنندگان و حتی این فرصت را به حیوان خانگی - این همه و خیلی بیشتر در دسترس شما است، اگر شما تصمیم به بازی فقط در بانوی [ _1_] معروف .

پروژه زنده دسترس برای همه. پس از سیستم مورد نیاز برای بازی تواضع متفاوت است. شما لازم نیست به مقایسه کامپیوتر خود را با یک لیست طولانی از پارامترهای مربوطه، و سپس دانلود کنید و چیزی درست است. مرورگر استاندارد، اینترنت با سرعت بالا - و شما در بازی! بانوی معروف ثبت نام طول می کشد زمان بسیار کم است. شما نیاز به وارد کردن نام صفحه، آدرس ایمیل و گزارش به آمده تا با یک رمز عبور. به یاد داشته باشید که ثبت نام در این بازی بانوی معروف به معنی پذیرش قوانین. شما می توانید آنها را در وب سایت رسمی به عنوان خوانده شده.

با چه تازه واردان زن شروع می شود؟ قبل از اینکه تبدیل به یک خاص واقعا پر زرق و برق، باید به راه سخت آزمون و خطا. پس از همه، در بالای، معروف برای طعم و مزه عالی خود باشد و بتواند به درستی نظارت بر ظاهر خود - یک هنر است. با این حال، به دلیل تنها عملی برای هر دختر است که میل به زیبایی در طبیعت ذاتی جنس عادلانه تر ناز. آیا شما همه شانس برای تبدیل شدن به بانوی محبوب ترین ها در آینده! با این حال، این همه در نهایت. همچنین باید شروع به کوچک، یعنی ایجاد بیرونی. تنظیم رنگ پوست و چشم، مو و شکل. شما حق دارید که در این عکس، که، به نظر شما، به طور مداوم خواهد مبهوت کردن دیگران با خروج از مرکز خود به نظر می رسد داشته باشد.

بنابراین، شما را تبدیل به یک زندانی از جهان فوق العاده ای، چه بعدی؟ شاید شما شکار به خرید بروید، به بازدید از باشگاه تناسب اندام، رقص در دیسکو، در یک سالن زیبایی است؟ البته! اما شانس بد من، که مورد نیاز است و هیچ مالی، آنها را تنها، بنابراین شما نمی خواهد. و اگر زن خود را به ثبات و توانایی خود را به پوش شیوه زندگی نیاز دارد، شما باید یک کار دریافت کنید. چه، با آژانس اشتغال و تمام اطلاعات لازم در مورد دوره های موجود، که غیر ممکن است بدون رفتن به یادگیری حرفه ای. در اینجا به شما در مورد چشم انداز از کار بگویید. بنابراین شما می توانید انتخاب های درست و انجام آن نوع از فعالیت است که به غیر از سود و لذت به ارمغان خواهد آورد. در ضمن، کی و چگونه به رفتن به محل کار، خود را حل کند. شما می توانید از 30 دقیقه تا 8 ساعت در روز کار می کنند. مراقبت زیبایی خود را به بیش از حد نیست، بلکه به نشستن نیست، اگر شما می توانید زمان با مزایای صرف. هر کجا که حل و فصل - هر ساعت. و پول شما را پس از ساعات کسب و کار قادر خواهد بود به صرف عنوان شما لطفا. علاوه بر سود کار می تواند روش دیگری برای برنده شدن یکی از بسیاری از مینی بازی. چرا شانس خود را امتحان کنید. و در همان زمان افزایش میزان هوش؟

بازی بازی بانوی معروف ، شما می توانید تمام مکان های از شهرستان های مجازی کشف شده. ما در حال ارائه مراکز خرید و فروشگاه ها مبلمان که در آن شما می توانید همه چیز شما نیاز دارید، پارک برای پیاده روی و ورزش، یک مرکز تناسب اندام برای قرض گرفتن شکل و باریک، یک کتابخانه، جایی که سکوت اتاق مطالعه شما نه تنها صلح بلکه دانش جدید را خرید، حتی به منظور افزایش مهارت های خود را دارند. علاوه بر این به شما این فرصت را به بازدید از فروشگاه حیوان خانگی و خرید حیوان خانگی، که در نهایت آموزش انواع ترفندها، مراجعه به درمانگاه در صورت لزوم (به عنوان مثال، عمل جراحی زیبایی، یا سوال از درمانگر بپرسید)، یک رقص دیسکو روح، بلافاصله با افراد جدید آشنا ، را جفت و یا فقط به لاس زدن. و بازی است که همه زنان مانند زیبایی ستایش. اگر منابع اجازه، با قاطعیت به آرایشگری، گریم، و یا برنزه بروید. آزمایش به سلامت و اجازه ظرافت و نظافت خود اعتماد به نفس در توانایی های خود را می دهد! به هر حال، حتی یک خال کوبی می تواند انجام شود اگر شما یک میل به نظر می رسد. ارائه شده برای این استودیو هدف خال کوبی. همه این وسوسه انگیز است، نه؟ آیا قرار نیست کردن و شروع به بانوی معروف بازی در حال حاضر! آن لذت ببرید با تمام قلب به کار با یک بازی هیجان انگیز!

 

بازی همچنین