Loong آنلاین

نام های جایگزین: Loong آنلاین

Loong آنلاین (بازی Loong آنلاین) - بازی چند نفره آنلاین نقش بازی رایگان است که در آن وقایع در چین باستان، قدرت قدرتمند و با شکوه. در حال حاضر بازی در فرآیند محلی سازی و انطباق به مخاطبان اروپایی و آمریکایی است. بدیهی است نه یک راز است که این بازی ها که در آن افراد نشان داد اساطیر شرق، به تدریج به دست آوردن موقعیت و هر سال از تبدیل شدن آنها بیشتر و بیشتر. اما بسیار خوشحالم که بازی آنلاین Loong - فقط یک پروژه تجاری برای نشان می دهد، اما یک موجود واقعی، که در نتیجه کار سخت از بسیاری از مردم است و موفق به کسب اعتماد و اعتبار با بسیاری از بازیکنان در سراسر جهان است.

در بازی Loong آنلاین قابل فهم برای همه تاریخ می کند و بیشتر وقت خود را ندارد. همه شما باید انجام دهید - نام حساب کاربری خود، رمز عبور را وارد کنید برای دسترسی به بازی و آدرس ایمیل. پس از آن، در صندوق پستی خود را، شما یک اطلاع رسانی است که ثبت نام Loong کامل دریافت می کنند و پس از دانلود کلاینت بازی، شما می توانید بلافاصله شروع به بازی.

در حال حاضر کمی در مورد سیستم مورد نیاز: پردازنده - 1.5 گیگاهرتز RAM - 2 GB کارت گرافیک با حافظه 3D-شتاب دهنده 256 MB، 5 GB فضای خالی در هارد دیسک و سیستم عامل ویندوز XP / 7. و البته فراموش نکنید که کامپیوتر شما باید به اینترنت متصل می شوند.

پس از آن رخ داده است که تعداد کمی از بازی های بودجه به اندازه کافی بزرگ است، اما Loong بازی آنلاین است که می تواند یک سرمایه گذاری جامد در توسعه آن به رخ کشیدن. و اگر ما به طور خاص صحبت می کنید، ایجاد بازی حدود $ 10،000،000 صرف شده است. و هنگامی که آشنایی بیشتری با این بازی، بدون شک، آنچه را که پول صرف شده است، نمی افتد. گرافیک عالی، خوب و بسیار صاف و انیمیشن، مطالعه دقیق از محیط زیست و اسکریپت devilishly خوب و توطئه، و همچنین محل بازی در تعداد زیادی از زبان های مختلف.

ویرایشگر شخصیت های قابل پخش، فراهم می کند که بازی Loong آنلاین ساخته شده بر وجدان، در اختیار ما هستند، شش رنگ مو، پنج نوع مختلف از آرایشگاه، پنج نوع از گونه ها و شکل صورت و چندین مدل ها از مجموعه اولیه از لباس وجود دارد. البته منحصر به فرد از شخصیت بازی خود را بدون هیچ شک خواهد انواع خالکوبی، زخم و گوشواره، و آنچه را که شما بیش از حد قادر خواهد بود به سفارشی را.

توتم، چنگ، پنجه بوکس، نیزه، کمان، شمشیر یا شمشیر:

سیستم کلاس در این بازی در واقع از دست رفته، آن را با یک بخش تخصصی مالکیت اسلحه جایگزین شده است. اول، شما می توانید سلاح به طور مداوم تغییر دهید، اما با افزایش توانایی خود را برای تغییر زرادخانه perosnazha تبدیل خواهد شد کمتر، چرا که شما باید به طور جدی در چه شاخه ای به سلاح منعکس کند. بازی بازی Loong آنلاین لذت بخش و جالب با پشتیبانی از تمام رفقای خود را. محاصره، جنگ در جنگهای قبیله و مبارزه در میدان جنگ - با دوستان به شرکت در تمام این حوادث خواهد بود چند بار جالب تر.

در مرحله اولیه از این بازی، که در منطقه برای مبتدیان، شما با NPC دیدار خواهد کرد، neblshoy تصویب دوره و گرفتن اولین کار واقعی خود را. توسعه دهندگان و در حال حاضر مورد علاقه امان نشده با تمام ترین بازی های سیستم ناوبری خودکار. حال اگر شما می خواهید برای دریافت به چند نقطه بر روی زمین، شما نیاز به شناور اشاره گر ماوس را به محل بر روی نقشه و کلیک بر روی دکمه خاص، در نتیجه چنین اقدامات ساده شخصیت خود را اجرا خواهد کرد وجود دارد خود را. بازی بازی به لطف سیستم مشابه Loong بسیار خوشحال خواهد شد.

شما را به همه دوستداران سیستم بسیار حیوان خانگی لطفا، توانایی به دست آوردن است که شما به معنای واقعی کلمه بعد از کار سوم ظاهر می شود. حیوان خانگی خود را - و نه فقط یک اسباب بازی است، اما دستیار جنگ واقعی است.

تکامل در این بازی است که تجربه به عنوان مشکل به دست آورده آسانی نیست، چرا که شغل همیشه به اندازه کافی به شخصیت خود را به طور مداوم در حال توسعه و مورد بررسی تکنیک ها و مهارت های جدید.

بنابراین، جمعبندی زیر تمام موارد فوق، باید توجه داشت که در Loong بازی آنلاین به کسانی که ترجیح می دهند را انتخاب کنید در میان بازی های جالب و محصولات با کیفیت بالا و در عین حال دوست دارم.

 

بازی همچنین