اعیان آنلاین

نام های جایگزین: اعیان آنلاین

بازی آنلاین لرد آنلاین - چند نفره نوبه خود مبتنی بر استراتژی با عناصر RPG در بهترین سنت از بازی های فانتزی ایجاد شده است. گرافیک با کیفیت بالا 3D و انیمیشن، شخصیت های زنده و منحصر به فرد، گیم پلی پویا و شما آن را در اعیان آنلاین پیدا کنید. بلافاصله هشدار داده است که صاحب صندوق پستی در زمانی که ایمیل. ثبت نام انگشت های دست فاصله اعیان بازی آنلاین مورد نیاز نیست. برای بقیه (در صورت وجود) دسترسی به اسباب بازی به طور سنتی. بنابراین، ما کلیک کنید "بازی"، و سپس یک فرم "ثبت نام اعیان آنلاین» وجود دارد. در اینجا، نام کاربری، رمز عبور، و آدرس پست الکترونیکی کادر را وارد کنید، پس از آن مورد کاربر "با قواعد بازی آشنا." شرایط و که در آن است - پایگاه اعیان آنلاین ثبت نام شما کامل شده است.

برای برخی از کمک به کسی که - بر عکس، اما بازی آنلاین لرد آنلاین شما را با تعداد زیادی از کلاس ها و نژاد های سردرگم نیست. تعیین انتخاب قهرمان (نژاد) کاملا ساده است. اگر چه این توضیحات از پیش ارزش خواندن، البته.

در یکی از سه نژاد شما بازی اعیان آنلاین - مردم شبا و یا الف.

مردم - حداقل قابل توجه از نظر ویژگی، اما متحد مناسب برای هر اتحاد. من باید روشن است که برای تسطیح، شما می توانید یک قهرمان تنها را انتخاب کنید - خداوند، و یا کل ارتش. این امر در هر سه نژاد.

شبا نژاد - یکی از شاخه های kriontsev قبیله دارای پتانسیل بسیار زیادی (در معنای فیزیکی). نمایندگان این مسابقه به شدت تنظیم شده است. هدف آنها - برای ساخت در استخوان از دشمنان در دولت خود را دارند.

مسابقه الف - شعبه دوم krionskogo قبیله، صلح آمیز، اما در مسابقه نبرد بسیار خطرناک است. از ویژگی های آنها - توانایی های جادویی. آنها آنها را در مقاصد بد صدق نمی کند، اما در یک مبارزه عادلانه، و این اصلی خود، به هر حال، کاملا یک سلاح قدرتمند است.

هنگامی که شما تصمیم به مسابقه قهرمان خود، شما نیاز به انتخاب کف و او را به یک نام می دهد. سپس یک محل در قاره معان را انتخاب کنید، که آغاز خواهد شد در حال توسعه شخصیت خود را و امپراتوری خود را. سپس، در حال بازی اعیان هیچ چیزی برای دخالت. بیا! شروع به ساخت قلعه خود را، آموزش مهارت های سربازان، و یا نگاه آبادیها و حمله به آنها را. واحه - منبع از منابع خود است. باید محافظت تمام وقت، چرا که به عنوان شکارچیان از دست رفته. بیشتر واحه - یک مزیت بزرگ بیش از دیگر بازیکنان. شما می توانید آنها را با حمله به دیگر قلعه ها دریافت کنید. اما لازم است در نظر، که آیا برای مبارزه با تنهایی؟ پس از همه، مخالفان همه برابر، به طوری که آن را مخاطره آمیز است. اما در اینجا، اگر شما اتحاد خود را به برخی از این چیزها ملحق می تواند بسیار حتی دریافت کنید.

اما لرد بازی آنلاین آنلاین نه تنها یک ماهیت استراتژیک است. در اینجا شما را قدرت و صلابت شخصیت خود را، و همچنین پارامترهای دیگر توسعه. این می تواند از طریق آموزش و پرورش و آموزش سربازان خود را به دست آورد. قوی و منظم رزمندگان - اتحاد قوی و احترام - یک امپراتوری قدرتمند است. علاوه بر قراردادن نیروهای نظامی خود را به شیشه های ارزشمند اتفاق می افتد به قهرمان خود را برای ساخت و ساز ساختمان به انجام مراسم مختلف. پول نیز به عنوان عینک مهم است. آنها برای به دست آوردن با انجام انواع ماموریت و شرکت در یک نشست. کسانی که در اینجا وجود دارد.

بازی اعیان آنلاین سرگرم کننده آنلاین از نظر گیم پلی و لذت بخش از نظر گرافیک. مناظر واقعی و مناظر خوبی کشیده ارگانیک مکمل این دنیای فانتزی هیجان انگیز است. این همه در سنتز زانو در آوردن هر استراتژیست و rolevika. و اگر شما از طرفداران اسباب بازی معروف "قهرمانان 3"، و سپس خود را دکتر تجویز کرده است شما را به بازی بازی آنلاین لرد آنلاین. سر سلامتی اش!

 

بازی همچنین