Mass Effect 3 ﯼﺯﺎﺑ

نام های جایگزین: Mass Effect 3 ﯼﺯﺎﺑ

متاسفانه، سبک داستان های علمی تخیلی جذاب و جالب امروز را می توان با خیال راحت در کتاب قرمز ذخیره می شود. و اگر چه مقدار مشخصی از داستان های فانتزی در مورد سفینه های فضایی و بیگانگان شوم به طور منظم، به آنها رتبه به این ژانر علمی تخیلی اصلی می تواند یک کشش. به یاد بیاورید که داستان های علمی تخیلی در نظر گرفته می شود یکی که نمی دستاوردهای علم جدید، که قطعا می تواند در مورد این فیلم، نه در مورد بازی، به خصوص نمی توان گفت در تضاد نیست. با این حال، اثر جرم 3 - یک بازی است که تلاش می کند برای احیای فانتزی واقعی است. قابل توجه است که توسعه دهندگان به طور کامل مورد مطالعه تمام امکانات و ویژگی های این ژانر قبل از آغاز کار بر روی سه گانه. حتی لحظه های افسانه پیچیده ترین در بازی نگاه کنید به طور طبیعی به قوانین منطق و توضیحات (و، البته، اگر شما یک منتقد نیست، و نمی خواهد حفاری خیلی عمیق، تلاش برای پیدا کردن اختلاف از لحظه ای از واقعیت) قرض خود را. خوب و مناسب بازی مصدوم، فی - آن پاسخ مناسب ترین اثر توده 3 کامپیوتر می باشد.

اساس ایده های علمی از پروژه گرفته شده مانند "عنصر صفر"، که اجازه می دهد تا شما را به تغییر بسیاری از اشیاء مختلف در محدوده دلخواه. توسعه دهندگان بازی ها اجازه داده اند خود را که فرض کنیم که این مورد نزدیک به قرن XXII، آن - اثر توده - خواهد شد در هر نقطه و در همه جا استفاده می شود (در اثر توده 3 ماموریت در برخی از راه نشان دادن آن را در عمل اگر شما می خواهم که قادر به درک! ). و آن را در تمام زمینه های زندگی بشر و فعالیت های مربوطه می باشد: در موتورهای هواپیما و فضاپیما، سلاح، آیتم های خانگی. در نگاه اول ممکن است و نه گیج کننده و غیر واقعی به نظر می رسد، با این حال، برای درک جدی تر، شما می توانید یک توضیح برای همه مردم بدون استثنا پیدا کنید. علاوه بر این، عنصر حقیقی در اثر توده 3 - یک سلاح است که کار می کند با تغییر فرو رفتن حرارت، و آن را به یک پایه و اساس علمی است. همانطور که می بینید، سازندگان بازی به خلقت خود با مسئولیت حداکثر آمد. و این مهم نیست که چگونه ترکیبی از گیم پلی بازی با کیفیت و کم و بیش واقع بینانه داستان کلید موفقیت است؟

قبل از اینکه شما می خواهید برای دانلود بازی Mass Effect 3، در مورد اگر شما با قسمت های قبلی از این پروژه آشنا فکر می کنم. اگر نه، لذت واقعی از بازی قادر نخواهد بود برای به دست آوردن. به شدت توصیه می شود فورا به عقب. علاوه بر این، بخش اول و دوم اثر جرم است هیچ بدتر از پیش نویس نهایی سه گانه. رفتن به بازی، شما می دانیم که قهرمان افسانه ای شپرد از سازمان اخراج شده بود، اما برای مدت طولانی بدون کار باقی می ماند، البته، نمی توانست. در حال حاضر به اثر توده 3 کاراکتر و تازه واردان آشنا قهرمان یک بار دیگر کمک خواهد کرد که برای نجات زمین از درو حمله. در نهایت، طرفداران منتظر نتیجه پروژه - همه داستان در قسمت سوم همگرا. وضوح تصور کنید همه چیز شما را برای بازی آماده شده را می توان به اثر جرم 3 ویدیویی تریلر نگاه کرد. باور کنید، شما نمی توانید بی تفاوت باقی می ماند!

 

بازی همچنین