متال گیر افزایش: Revengeance

نام های جایگزین: متال گیر افزایش: Revengeance

متال گیر افزایش: بازی Revengeance که بیرون آمد 19. 02. 2013 و انتشار این بازی بر روی PC تقریبا یک سال به 09 در زمان. 01. 2014 هنگامی که بخار. جدید متال بازی های دنده که توسط شرکت پلاتین بازی، است که نویسنده از یکی از بهترین slashers از امروز توسعه داده شد. علاوه بر این، در رابطه با کوجیما محصولات ایجاد شده است. در نتیجه، ما به دست آوردن یک بازی رایانه ای است که تمام اصول شناخته شده از slashers از بین می برد و معرفی یک سیستم مبارزه چند لایه ای جدید است. اگر می خواهید به عنوان خوانده شده آنلاین متال گیر افزایش: بررسی Revengeance، آن است که فقط برای دیدن از نظر منتقدان نیست که متال گیر افزایش: Revengeance - نه تنها عمل فوق العاده شیب دار در یک جهان فوق العاده است، اما عاقبت به روح تمام بازی های ذخیره شده شیوه و گفتگو طولانی کدک، و همچنین شخصیت های آشنا و نکات از سری اصلی است. فقط Revengeance - چرخش خاموش است اگر شما در شرایط خاصی نیست - برای مثال، آنچه به این معنی به شعبه از داستان اصلی با سبک منحصر به فرد خود.

مکانیک بازی بر دو ستون ساخته شده است. "اولین نهنگ" - یک خط داستان و تولید، "نهنگ دوم" - او slashers سبک Bayonett. شخصیت اصلی است که مجموعه ای معمول از حملات و چه نامیده می شود حالت تیغه. کشیدن ماشه، پرنیان طول می کشد شخصیت او در این حالت، و بلافاصله در اطراف آن بدن افت می کند زمان و Raiden به نظر می رسد جایی برای مانور.

به من بگو، در هر بازی کامپیوتر های دیگر، شما می توانید آزادانه در دیواره های عمودی از آسمان خراش های غول پیکر را اجرا کنید و عجله مستقیم به شما موشک ها، و حتی حک کردن دشمنان، هلیکوپترها و ربات های غول پیکر به قطعه؟ پس از همه، به عنوان یک سلاح در بازی وجود دارد kibermechi، کتانا و انواع تیغه های مختلف. فقط متال گیر افزایش: کامپیوتر Revengeance

آیا می توانم یک دوجین سلاح استفاده کنید. هر قهرمان اسلحه گرم از بازی ما متوجه نشدم.

علاوه بر این رژیم معمول از حملات یک شمشیر، که می تواند به لطف اعتصاب چوب سمت راست کنترل می شود. در این حالت از حمله بسیار مخرب تر. اگر شما حالت vobodnom با حساب با دشمنان، شما نقاط "zandatsu" که در معنای ژاپنی داده می شود "برش و." این نکات بسیار مهم است، به عنوان آنها اجازه می دهد برای بهبود یافتن، نه تنها سلامت، بلکه مقیاس شمشیر رایگان، از بین بردن مایعات از سایبورگ مهره مرده است. علاوه بر متال گیر افزایش: Revengeance PC دارای کارد بزرگ و سنگین دو، که با توجه به نوع قیچی متصل می شوند. بنابراین، می توان آنها را متهم و آنها را زره پوش با دشمنان بزرگ حذف کنید. همچنین برای سلاح های بازی به نام سای، که به نظر می رسد مثل یک خنجر نیزه سه شاخه کوچک و قادر است شما را بکشد به دشمن، و سپس جمع کردن تخلیه الکتریکی دشمن بسیار نادر وجود دارد. علاوه بر این، اسلحه، که اشاره به ثانویه، تعدادی از حملات دسته کوچک موسیقی جاز با مجموعه ای از ویژگی های مفید است.

اگر شما هنوز تصمیم گرفت که آیا یا نه شما متال گیر افزایش: دانلود Revengeance، پس ما به شما توصیه به درخواست آنلاین متال گیر افزایش: Revengeance ویدئو، دیدن که شما ساده تر خواهد شد به تصمیم گیری. در بسیاری از فیلم ها شما جنگ و رئیس ها را ببینید. و متال گیر افزایش: کارفرمایان Revengeance نیز با بازی پلاتین فوق العاده کیفی ساخته شده است. علاوه بر این، پس از جنگ با رئیس Raiden می شود یک سلاح جدید، از قدرت تخریبی بسیار زیاد و سرعت فوق العاده، و همچنین دیگر ویژگی های منحصر به فرد.

مشاهده سایت رسمی بازی، این بازی را دانلود کنید و لذت بردن از آن. موفق باشید!

 

بازی همچنین