ممکن است و سحر و جادو: قهرمانان. پادشاهی

نام های جایگزین: ممکن است و سحر و جادو، قهرمانان قدرت و جادو

ممکن است و سحر و جادو: قهرمانان. پادشاهی - تجسم استراتژی آنلاین مشهور جهان

قهرمانان:

گام به میراث استراتژی فرقه در گستره شبکه رایگان ممکن است بازی آنلاین و سحر و جادو شد. پادشاهی. با این حال، در حال حاضر آن است - زمان واقعی بازی استراتژی. نوشته اصلی ممکن است و سحر و جادو: قهرمانان امپراطوری آنلاین در پایان سال 2011 این بازی به طور کامل به روسی ترجمه شده است.

تاریخ در قدرت بازی و سحر و جادو: قهرمانان. پادشاهی است هیچ مشکلی نیست. برای این کار شما باید برای رفتن به وب سایت رسمی از این بازی که در آن شما را مجبور به فشار دکمه قرمز است که می گوید: "PLAY". سپس شما انتخاب های ارائه شده برای ارتکاب احزاب (4 وجود دارد). ممکن است و سحر و جادو: قهرمانان. پادشاهی پس از ثبت نام شما نیاز به تعیین نام و نشان، خواهد شد که کارت اصلی برای سربازان دیگر. فراموش نکنید که کاراکتر انتخاب شده خود را بر روی تمام پیام های شما ارسال ظاهر خواهد شد. گام بعدی: شما باید از یک نام برای نام شهرستان و ظهور قهرمان، که در آن منحصر به فرد خود را فکر می کنم - آن را یک "به همراه" برای فعالیت های بازی خود را در آینده است. سپس بر روی دکمه "ایجاد یک پادشاهی،" و ثبت نام مرحله ممکن است و سحر و جادو: قهرمانان. پادشاهی - با موفقیت انجام شد!

بنابراین، ممکن است و سحر و جادو: قهرمانان. پادشاهی بازی آنلاین، که در آن ابزار اصلی کنترل خود را بر پادشاهی قهرمان هستند. شما می توانید آنها را در میخانه استخدام. هر یک از شخصیت خواهد شد البته آن دارند، که بستگی دارد به این بخش از شهرستان. حداکثر تعداد برای معاملات بازیکن - 3، هر یک از آنها ممکن است از سه تا پنج مهارت باشد. بازی ممکن است بازی و سحر و جادو: قهرمانان. پادشاهی آنلاین ابزار - بسیاری از سفر و جنگ. در طی این جلسه به شما خواهد شد در سراسر انواع مصنوعات آمده، اما تنها هشت نفر از آنها را با شما می توانید هر یک از شخصیت داشته باشد.

ارتش در قدرت و سحر و جادو: قهرمانان امپراطوری آنلاین - اساس قدرت نظامی، که متشکل از گروه - گروه از موجودات از همان نوع، مبارزه با هم. برای یک نبرد است که هر دو ویژگی های قهرمان و دفاع از منطقه و شهرستان ها، جادوها و مصنوعات تحت تاثیر قرار. چه فوق العاده بازی ممکن است و سحر و جادو: قهرمانان. پادشاهی آنلاین، آن را به این واقعیت است که صرف نظر از نتیجه از جنگ، از دست دادن سربازان خواهد شد تنها 30٪ است. به این معنا که حتی اگر مبارزه تمام ارتش خود را از بین برده بود، در نهایت شما را "بازگشت" 70٪ از تعداد اصلی سربازان.

بازی با موفقیت بازی آنلاین ممکن است و سحر و جادو: قهرمانان. پادشاهی نیاز به توجه قابل توجهی به توسعه شهرستان. پس از همه، در حال وجود دارد به منابع استخدام ارتش و قهرمانان. این شهرستان در مرکز منطقه، که متشکل از 24 مربع، هیولا انسان واقع شده است. پیروزی بر آنها فراهم کردن دسترسی به شی ء، 4 معادن و یا فقط فضای خالی برای ساخت و ساز. سازه های ارائه پاداش به دفاع و کمک به توسعه اقتصاد خود را.

وقتی که شما شروع به بازی ممکن است و سحر و جادو: قهرمانان. انگلستان، مهم است که می دانیم که شما تضمین پانزده حفاظت از حملات برای توسعه بازی و غنی سازی از شهر. همچنین ضرری ندارد دانستن است که شما می توانید یک اتحاد با بیش از 20 شرکت کننده ایجاد کنید. زمین های خود را نیز در این ائتلاف، که تضمین حفاظت پیشرفته برای سایت شما گنجانده شده است. تبادل منابع بین اعضای پیمان ناتو معمولا حمل سودمند متقابل، به عنوان هر شهر در مجموع از 4 معادن خود، هر چند ممکن است و سحر و جادو: قهرمانان. پادشاهی دارای 7 منابع آنلاین (و همچنین منبع اصلی).

در ممکن است و سحر و جادو: قهرمانان. پادشاهی از کاربران در آشان جهان از هم جدا شده توسط جنگ زده میان چهار کشور بازی خواهد کرد:

• شوالیه

• شیاطین

• احضارکنندگان ارواح

• جادو

هدف اصلی از هر بازیکن - برای برقراری نظم و به این امید جهان برای رفاه و آینده صلح آمیز است. بنابراین ... به دنبال آن، لذت بردن از تمام مزایای استفاده از بازی و برنده شدن!

 

بازی همچنین