وزارت جنگ

نام های جایگزین: وزارت جنگ

وزارت از جنگ آنلاین - چند نفره بازی استراتژی مدل رایگان مبتنی بر مرورگر. رویدادهای داخل بازی جهان در زمان واقعی توسعه، بنابراین شما همیشه می خواهیم به فرصتی برای مداخله در وضعیت داشته باشد. سرگردان در قرون وسطی، شما امپراطوری خود را سر و در انجام این کار همه چیز ممکن است، آن را به موفق. آیا به کار تایتانیک برای تبدیل ظاهر آن و تبدیل به فرمانده عاقلانه به منعکس کننده تمام خطرات، و از دیگران برنده چه چیزی بد است.

به قدم به عقب در زمان، شما باید وزارت از جنگ ثبت نام. هنگامی که حساب شما بلافاصله قادر به ایجاد یک شخصیت و به دیدار یک زندگی مجازی ناشناخته باشد.

بپرسید که چرا شما باید بازی بازی وزارت از جنگ ؟ دلایل زیادی دارد. اول، چرا که شما این فرصت منحصر به فرد را به عنوان بسیاری از پنج دوره از توسعه، یعنی وحشی سن ، تاریک دارند سن ، فئودال سن ، قلعه سن [ _39_] و امپراطوری سن . با هر گام شما همه قوی تر و با اعتماد به نفس. در مرحله دوم، شما باید انتخاب از آنچه که برای تبدیل شدن به. شما تصمیم می گیرید که چه فرهنگ مناسب ترین. رم، مصر، ایران، یا شاید چین؟ همه این تمدن پاداش خاص خود را، سبک زندگی خاص، نیروهای ویژه. تمدن و فرهنگ، که در مدیریت، شما باید به سلطه بر جهان منجر شود. اگر این موفقیت است - پس از آن بالاترین هدف است. سوم، نگه داشتن وزارت از جنگ بازی، شما هیچ وقت خسته نمی شود. بسیاری از طیف گسترده ای از کلاس وجود دارد، فقط یک ثانیه استراحت نمی دهد! شما باید درگیر شود و ساخت و ساز، و سربازان ارتش خود را انتخاب کنید، و مراقبت از حیوانات خانگی، که در نهایت تبدیل شدن به یک کمک بزرگ در جنگ، و سر هنوز به طور مداوم خشک بیش از آنچه که استراتژی را انتخاب کنید همین کار را برای جنگ بعدی. همانطور که برای حیوانات، آنها (سه گونه) و اهل بیت شاد (سه گونه) پر برکت. نسبتا سربازان باید که نیاز به دقت انتخاب می شوند، و آن را انجام دهید، این است که به استخدام یک جنگنده، شما می توانید در میخانه های محلی است. خوب، چهارم، بازی وزارت از جنگ ارائه می دهد مانند طیف گسترده ای از تجهیزات مختلف است که مقاومت در برابر وسوسه آن را امتحان کنید در عمل تنها می تواند احمق. تجهیزات به چهار سطح از کیفیت تقسیم شده است. سفید، سبز، آبی، بنفش - - از تجهیزات قوی ترین به ضعیف، به ترتیب هر سطح توسط رنگ خود را نشان داد. آه، بله، و این همه نیست! در طول گیم پلی بازی، شما می توانید متحدان پیدا کردن و انجام کارهای غیر قابل تصور. پیوستن به تیم - تصمیم درست است. بیش از وزارت از جنگ ارائه می دهد این به نفع رایگان.

باید در مورد مزایای استفاده بیشتری از این پروژه گفت. در این بازی بسیاری از عناصر بازی، جایی که شما با رغبت لذت بردن وجود دارد. شما یاد می گیرید به استفاده از هنر معماری طاقی، مریم گلی مقاله رنسانس سنگ، سنگ معدن کبالت، کتاب حق نجیب، گذرنامه آرکادیا، نیروهای شوک، طلا تصفیه شده. غلبه بر یکی پس از پنج سنین مختلف دیگر، شما به تعداد زیادی از ماجراهای هیجان انگیز را تجربه کنند. این مسیر از ابتدا تا انتها به عنوان یک ظرفیت ذهنی و جسمی اجازه می دهد قطار. فعال باشید و همه شما را موفق خواهد شد! اجازه دهید تفریح ​​و سرگرمی خود را با این بازی لذت بخش و به یاد ماندنی خواهد بود!

 

بازی همچنین