مورتال کمبت Komplete نسخه

نام های جایگزین: مورتال کمبت Komplete نسخه

بازی مورتال کمبت Komplete نسخه - نرم افزار ولتاژ بالا - ایجاد جدید از faytingovy شرکت است. ناشران از این بازی این دو شرکت و کمپانی برادران وارنر تعاملی سرگرمی بود. بازی مورتال کمبت Komplete نسخه کامپیوتر بلافاصله در سراسر جهان گسترش یافته است و تا به محبوبیت در سراسر جهان بلافاصله پس از انتشار به دست آورد. در مورتال کمبت Komplete نسخه لذت بازی است! پس از همه، در اینجا صرف نوآوری های قابل توجه: مبارزه با سیستم پالایش شده است (اعتصاب سیستم دسته کوچک موسیقی جاز آزاد تر شده) و مهم ترین نوآوری - سوپر متر. این مقیاس از سه بخش، که به تدریج می تواند در بسته به اینکه چگونه گسترش زرادخانه از تکنیک های قهرمان پر شود تشکیل شده است. هر کس به شخصیت های بازی مختلف از هر یک از دیگر روش های منحصر به فرد و شوک دسته کوچک موسیقی جاز سری می باشد. لازم به ذکر است که نسخه ای از Komplete نسخه برای PC هر نظر پرنیان می تواند با صفحه کلید، به راحتی قابل تنظیم با توجه به مدیریت تنظیمات خود را بازی کند. پس از مبارزان را در بازی در جنگ همگرا، که در آن هیچ قانون وجود دارد و یک هدف وجود دارد - را به نفع خود در همه هزینه! برای رسیدن به این، آنها با استفاده از انواع سلاح ها و حقه های شعبده بازی. جای تعجب در سال بازی نسخه PC وجود ندارد، آن را به عنوان بهترین بازی faytingovy به رسمیت شناخته شد.

بیایید کمی بحث در مورد بازی و سیستم مورد نیاز، که باید کامپیوتر شخصی شما را داشته باشد. مورتال کمبت در سیستم عامل های مختلف منتشر شد. در - ایکس باکس 360 و پلی استیشن 3 خروجی در بهار سال 2011 برگزار شد. لازم به ذکر است که تنها یک راه اندازی مجدد از بازی رفت به نفع پروژه، چرا که بسیاری از اشکالات گزارش شده در بازی ثابت شده است، اگر چه خطا بود بسیار نیست، اما آن را نشانه خوبی است! البته، پس از انتشار این به توسعه دهندگان بازی رو به همراه بزرگ - است فروش باور نکردنی از این بازی و در همان سلامتی مشتاق باور نکردنی از منتقدان از سراسر جهان - خواهد پارسه تردید نیست. نسخه دیجیتال از بازی Komplete نسخه برای رایانه های شخصی به بیرون می آیند 2011 ژوئیه 3 سال بود. اما جعبه ارزشمند با بازی های دیسک، به قفسه ها و قفسه های تجاری از سوم ماه اوت رفت. باور من، بازی مورتال کمبت کامل Edishn نمی شود از دوستان و همکاران در مبارزه با خستگی بسیار خوب شما. در حال حاضر باید سیستم مورد نیاز که مورد نیاز خواهد بود برای شرکت در این بازی صدا:

به منظور کامپیوتر شما را قادر به "کشیدن این بازی، باید سیستم های زیر مورد نیاز را تامین کند.

- OS: 32 روش، ویندوز ویستا، 7-KA، KA-8؛

- پردازشگر در ویژگی های زیر ندارد: هسته اینتل اواز یا موسیقی دو، 2. 4 گیگاهرتز و یا AMD پردازنده Athlon X2، 2. 8 گیگاهرتز.

- RAM حداقل: 2 GB.

- ویدئو و یا کارت گرافیک NVIDIA GeForce 8800 GTS، و یا AMD کارت گرافیک Radeon 3850

- DX 10.

برای دریافت ویژگی های اضافی در بازی و لذت بردن از نسخه کامل این بازی، کامپیوتر شما باید تنظیمات زیر را داشته باشد.

- OS-64 بیتی، ویندوز ویستا، 7-KA، KA-8؛

- در داخل پردازنده - اینتل پردازنده Core i5 750، 2. 67 گیگاهرتز و یا AMD با نام Phenom II X4 965، 3. 4 گیگاهرتز

- رم - 4GB.

- در سطح ویدئو - کارت گرافیک NVIDIA GeForce GTX 560 یا AMD کارت گرافیک Radeon HD 6950

- 11 DX.

در بازی رئیس های مورتال کمبت Komplete نسخه نیز در دسترس می باشد و شما نیاز به مقابله با آنها. علاوه بر این، اگر شخصیت های آسیب می بینند، آنها واقعا خونریزی لباس نوبت به پارچه. در همان زمان از بازی که انجام شده است همراهی های صوتی بسیار عالی: موسیقی پس زمینه است که در اینجا و، صدای تیز، از عبارت اصلی.

قبل از دانلود بازی ها به دقت نگاه کنید، مورتال کمبت Komplete ویدئو نسخه، پس از تماشای شما می توانید مورتال کمبت Komplete نسخه دانلود کنید.

ما برای شما آرزو موفق باشید! و این موفقیت را ترک کنید!

 

بازی همچنین