Neolands

نام های جایگزین: Neolands

Neolands آنلاین - چند نفره بازی مرورگر، رایگان، است که محلی سازی روسیه دوست داشتنی و مربوط به سبک فانتزی. با بازی آنلاین سبک otnostitsja Neolands آنلاین از بخشی به نقش بازی کردن و در بخش استراتژی، طلاق گرفته مقدار زیادی از quests. یکی دیگر از شگفتی لذت بخش از این پروژه این است که هر بازیکن می تواند به توسعه پروژه خود را و جهان بازی کمک می کند.

بازی ثبت نام Neolands می کند زمان بسیار زیادی نمی کنند. تمام آنچه که از شما مورد نیاز - تعیین نام حساب و رمز عبور برای دسترسی امن. و هنگامی که روی صفحه نمایش شما یک پیام مبنی بر این که Neolands ثبت نام کامل، شما با خیال راحت می توانید شروع به بازی نمایش داده خواهد شد.

به تازگی، اغلب آن را معلوم است که بیشتر بازی های مدرن چرخه زندگی خود را، پس از به پایان تا آنجا که چگونه بازی بازی می کند و با دور رقابت در بازار آن آمده است. Neolands بازی آنلاین بسیار روشن است و مثال خوبی از این نوع از کار را می توان برای توسعه و حفظ نام تجاری بازی های مورد علاقه انجام می شود جامعه بازی آنلاین. بازی Neolands حتی کسانی که دیده اند، هرگز بازی آنلاین می توانید.

مدیران سایت ها بسیار نزدیک به تماشای گیم پلی و بر این باورند که نظم و کمک به موقع در مسائل مشکل ساز در بازی - این یکی از حوزه های اولویت برای دولت از این بازی است. به این دلیل است که بازی multovodstvo به شدت ممنوع است. بعد از ثبت نام شخصیت شما ایجاد می شود اختصاص داده توتم فرد خود را دارد، و نظر او توسط زمان از روز که شما ثبت نام را تکمیل کرده اند تعیین می شود.

توزیع ویژگی های قهرمان بازی خود را - آن را به کسب و کار خود را، و هیچ کس به انتخاب خود را نمی خواهد اعمال کند، اما این واقعیت است که انواع مختلف کلاس نیاز بیشتری برای عملکرد و کوچکتر از تخفیف نیست - دیگر . به طور طبیعی، برای کلاس های مختلف و انواع مختلف تجهیزات، که همیشه می توانید در فروشگاه های تخصصی واقع در میدان مرکزی از هر شهرستان خریداری شده ارائه شود. در اختیار شما برای توزیع پنج ویژگی: قدرت، سلامت، شهود، هوش و پاسخ. Neolands بازی آنلاین که در آن شما می خواهید به وزن همه چیز را قبل از اینکه شما در توزیع امتیاز برای شخصیت بازی خود را درگیر.

آیا دور در بازی و صنایع دستی تخصص رفته است. به منظور یادگیری یک مهارت خاص، شما نیاز به خرید یک کتاب خاص است. آنها در کتابخانه به فروش می رسد، واقع در خیابان باغ. قبیله در بازی به خوبی کار می کرد. در واقع، به منظور ایجاد یک قبیله، شما باید خودتان را با مقدار معینی از امور مالی را به منظور جلب تیم خود را اندازه آیکون 14x14 و یک سایت قبیله. برای کسانی که مشکلات با آخرین پاراگراف، ما می توانیم توصیه به استفاده از شرکت های میزبانی تخصصی، که توانایی ایجاد سایت های برای قالب تیم مراقب کن.

در واقع، هر قبیله این فرصت را به انتخاب یکی از نیروهای مخالف با هم: نور، تاریکی، تعادل یا هرج و مرج. فقط در نوک انگشتان شما توانایی ایجاد و توسعه روستای قبیله خود، که در نهایت ممکن است به یک قلعه بزرگ، خواهد شد که حل و فصل را برای شما و هم تیمی های خود را روشن کنید. خوشحالم که حضور قلعه، تیم پاداش های بازی خاص دریافت می کند. همانطور که می بینید، به بازی بازی آنلاین Neolands خواهد شد بسیار بهتر است اگر شما دوستان همکار خود بپیوندید.

بازی جذاب و svoeboraznaya -

جمعبندی همه بالاتر، من باید که Neolands می گویند. Svoeobrazanaya چرا که آن را بسیار دشوار است برای تحت یک الگوی خاص را به دلیل کار باز و با کیفیت بالا از دولت. ثبت نام و مطمئن شوید که شما Neolands بازی نمی کنید هرگز بی حوصله!

 

بازی همچنین