نیاز به سرعت: اجرا

نام های جایگزین: نیاز به سرعت: اجرا

در مورد آنچه که بازی های پروژه NFS است که همه اطلاعات را از کودکان تا بزرگسالان، از دوستداران مسابقه به کسانی که بسیار آنها را تحت تاثیر قرار نمی. نیاز بازی برای سرعت: اجرای یکی دیگر از ادامه های پیشرفته از این پروژه افسانه ای که در برخی از مرز موضوعات استعداد راننده و بهره را از این دوره از بازی حداکثر لذت باز خواهد شد است. این پروژه دچار تعداد زیادی از تغییرات و ساخته شده از تمام نسخه های قبلی اما تنها بهترین امکانات. در نمایشگاه ها و سخنرانی با لذت بزرگ انجام تظاهرات تمام مزایای این پروژه است. تغییر اساسی در بازی در ظاهر شخصیت اصلی است. در حال حاضر، او را مشاهده کنید بدون تیرگی، که نشسته در صندلی راننده، و در حال حاضر یک شخصیت کامل است که قادر به ترک خودرو، برای پنهان کردن از پلیس، دختران زیبا را ببینید، لذت بردن از نوشابه مورد علاقه خود را، در حالی که از صندلی راننده رو به افزایش است. و حتی اگر این اقدامات تنها در نیاز به سرعت اجرا: ویدئو کلیپ اجرای و صحنه های نوشته شده، اما این رویداد در حال حاضر در جهت مثبت از توسعه پروژه اشاره.

با توجه به اینکه این پروژه در ایجاد موتور، سرمازدگی 2 استفاده می شود، پیش تصاویر آینده را در بازی در نظر گرفته شده بود، یعنی تعهد به تطابق با این کیفیت و روشنایی. این چیزی است که اتفاق افتاده است برای رسیدن به تمام طراحان که به طور فعال در این پروژه شرکت کردند. تفاوت با پیشینیان خود NFS اجرای کامپیوتر این فرصت برای تحقق بخشیدن به احتمال تخریب جزئی اعمال شده است در رنگ های روشن، و همچنین با توجه به پروژه. ماشین شما در حال حاضر قادر به پرش را به خندق و یا سقوط کردن صخره هنگامی که شما هم به نوبه خود و یا آن را نمی خواهد قادر به دست آوردن مجدد کنترل نمی کردم خواهد بود. که بهتر است برای دریافت تغییرات چشمگیر در آب و هوا. به عنوان مثال، زمانی که شما شروع به سراسر وسعت از دره عمیق و باریک بیابان و یا در شیشه جلو اتومبیل خود را از سفر می شود موجی از شن و ماسه و سنگ ریزه کوچک، که به نظر می رسد تا واقعی که شما فکر می کنم که در واقع در حال حاضر در یکی از بیابان و یا دره عمیق و باریک. بازی روز برف NFS اجرا کمک خواهد کرد که شما لذت بردن از صدای خرد کردن یا خرد شدن چیزی زیر دندان یا زیر چرخ و غیره برف فقط کاهش یافته است در زیر چرخ های یک وسیله نقلیه است که با سر و صدای موتور منحصر به فرد به همراه دریافت کنید.

با تشکر از داستان از بازی شما خوشحال خواهد شد. شخصیت اصلی در بازی به عنوان یک راننده حرفه ای، که به تولید پول برای زندگی از طریق شرکت در متنوع ترین سوم مسابقه نشان داده شده است. فقط در حال حاضر او باید توانایی خود را از طریق پیروزی کارگاه های آموزشی در نژادهای بزرگ در وسعت سواحل غرب ایالات متحده نشان می دهد. در واقع این ایده اصلی در پشت این بازی است. در حال حاضر جوهر از این بازی است به تصویب بلند مدت، که به چند بخش شکسته شده است. در همین حال، شما به فقط نیاز به دانلود به سرعت مورد نیاز: اجرای، به منظور لذت بردن از مناظر منحصر به فرد که در خارج از پنجره فلش. تمام پروژه های مشابه می کند احتمال تعقیب و پیگرد قانونی سازمان یافته با مشارکت رانندگان دیگر و یا پلیس همان رد نمی کند.

و این است که مدیریت و طرح است که امکان از یک ادعا وجود دارد، اما در نیاز به سرعت: این دستگاه اجرا خواهد شد هر گونه سرزنش ها ایجاد نمی کند.

عجله NFS دانلود اجرا، به منظور شاهد یکی دیگر از پروژه مجموعه ای زیبا.

 

بازی همچنین