اودین تلاش و تحقیق

نام های جایگزین: اودین تلاش و تحقیق

اودین تلاش آنلاین - مرورگر رایگان یک بازی نقش بازی فوق العاده است، که محتوای آن را منعکس می کند داستان از افسانه های اسکاندیناوی. این پروژه توسط Youjoy متعلق به. سازندگان همه چیز ممکن است انجام داده اند تا شما را راضی. برنامه بازی در بالاترین سطح، گیم پلی غنی است و متعادل، جهان روشن از جزئیات و به یاد ماندنی. برداشت از این بازی واقعا طولانی، آن را هر روز به شما فرصت برای بازدید از دنیایی جذاب است که قبلا موجود است فقط به خدایان بود می کنید. اما در حال حاضر مردم عادی جنگ آنها منجر شود در اینجا، به عنوان قبل از خدایان آن را انجام داد. با این حال، اگر چه مردم احساس می کنند و تبدیل شدن به اربابان واقعی در اینجا، خدایان حق کنترل حوادث در مکان های که در آن شما و تبدیل خواهد شد اودین تلاش بازی محفوظ است. شما رقابت فوق العاده ای، سفرهای خطرناک، جنگ شدید و تکالیف تلاش جمعی در موضوعات مختلف داشته باشد.

به منظور سقوط به گرداب از ماجراهای هیجان انگیز، شما باید اودین تلاش ثبت نام. برای ایجاد یک حساب، اطلاعات به شما بگویم مانند نام کاربر، ایمیل، رمز عبور (تکرار). علاوه بر این، شما باید آگاه باشند که ثبت نام در این بازی اودین تلاش به معنی پذیرش قوانین و علامت چک را در جای مناسب به ارزش به طور خودکار باشد.

نیس که اودین تلاش بازی آنلاین متفاوت است سیستم مورد نیاز نسبتا متوسط. در حضور یک مرورگر و اتصال به اینترنت مدرن، شما می توانید گیم پلی لذت ببرید، حتی اگر PC شما از تنظیمات بالا را ندارد.

قبل از اینکه شما شروع به بازی اودین تلاش ، شما باید در کدام طرف شما می خواهید برای مبارزه با تصمیم می گیرید. تم ابدی از خوب و بد، و لمس جهان مجازی. در اینجا شما می توانید یا یک نور یا تاریکی را. سپس شما نیاز به انتخاب کلاس مناسب ترین را از لیست زیر: شکارچی، قاتل، Mage را، جنگجو، کشیش. در نقش یک مستاجر قانونی، شما می توانید همه این وقایع که اسکریپت آماده شده بود تجربه کنند.

اگر شما به اندازه کافی شجاع هستید، در یک شکار گنج در دشت عمیق مواج بروید. این محل که در آن شما ذخیره ثروت بی حد و حصر، حفاظت شده توسط خدایان خود است. از زمان به زمان ارسال اتحاد مبارزان که داوطلب به تصویب این آزمون دشوار است. خطر البته بزرگ، اما کاملا توجیه شده است. با کمی شانس در مقابل اتحاد خود باید دیدگاه های جدید. ماجراجویی هیجان انگیز و در نبرد برای مالکیت از شهرستان Medegeyt شرکت خواهند کرد. عینک از چرخ توده حتی خیره خواهد پیچیده ترین. پس از همه، این فرصت را برای تبدیل شدن به chatelaine Medagate، به مرکز شهرستان را دریافت و در اختیار گرفتن مجسمه هیچ کس می خواهد به داوطلب به دست. بنابراین، هر یک از شرکت کنندگان مایل به مبارزه با به گذشته است، و در یک نبرد گاهی اوقات می تواند همگرا صدها نفر از قهرمانان. خوب، اگر به نظر می رسد هیجان کمی شما مستقیما به عرصه. البته توجه داشته باشید که این یک محل که در آن خدایان، رقابت می کرد و انسان معمولی در اینجا باید دخالت نیست، اگر آن را به طور کامل اعتماد به نفس در توانایی های خود نمی باشد. انقباضات نیست کمیک، همه مخالفان شایسته و فقط قصد ندارم به تسلیم در فضل خود. پس برای خودتان چه کاری انجام دهید تصمیم بگیرید، چرا که این رقابت است برای دل ضعف نیست.

بازی اودین تلاش مکان های بزرگ متفاوت است. و در دسترس برای همه حوزه های پژوهش است. پاداش توانایی استفاده از مانت است. حیوان خانگی نه تنها به عنوان یک وسیله حمل و نقل مفید است، بلکه برای کمک به زنده ماندن در مبارزه با. به علاوه بسیار سرگرم کننده با هم! بیا! قوی، بلند آوازه شو، بستر اجازه می دهد به طور کامل فرو نشاندن عطش برای ماجراجویی. علاوه بر این، شما نمی aimlessly از طریق دنیای جادویی سرگردان. در راه است تعداد زیادی از مشاغل وجود دارد، تحقق آن به ارمغان می آورد پاداش آن را در قالب موارد مفید و یا سلاح. یک نوع از تجهیزات ایمنی کمک می کند تا برای زنده ماندن در شرایط بحرانی، که شناخته شده را کامل است.

شما قادر خواهد بود به تجربه خود را چگونه اعتیاد آور آن شغل جالب است به محض اینکه شما شروع به بازی بازی اودین تلاش . شما نگاه کنید که انتظار می رود یک لحظه به رایگان در کامپیوتر باشد. بازی سرگرم کننده، اجازه دهید روح خود را همیشه در بالاترین سطح خواهد بود!

 

بازی همچنین