Onema

نام های جایگزین: Onema

Onema آنلاین - چند نفره رایگان مبتنی بر مرورگر بازی استراتژی افراد فضا. شما خودتان را در یک دنیای فانتزی بسیار زیاد پیدا، که در آن سیستم های نظامی و اقتصادی خود را ایجاد خواهد کرد. شما خواهد شد میزبانی در سیاره خود و تسخیر کهکشان جدید، رقابت یا همکاری با دیگر بازیکنان. ممکن است که به ترتیب با امپراطوران همسایه، اما شما می توانید کسانی که در نزدیکی هستند حمله. شما قادر به انتخاب روندی از رفتار، و بسته به شرایط، تصمیم گیری خاص. شروع به بازی Onema، باید به طور مداوم در گارد، چرا که دشمنان در خواب نیست، و در هر لحظه شما ممکن است حمله کردند. مراقب باشید از حمله به سیاره خود را در دزدان دریایی فضا، که مشهور است برای شکم پرستی و ظلم و ستم است. چگونه مشکل نمی خواهد که، آیا ایمان خود را از دست دادن نیست. با گذشت زمان، یک منطقه کوچک در یک مکان متروکه در کهکشان را تبدیل به یک امپراطوری، و شما، به عنوان مالک او، می تواند افتخار از دستاوردهای خود را!

بازی لال با توجه به کم سیستم مورد نیاز دسترس برای همه. گیم پلی است مهار نیست، PC باید پارامترهای کفش کتانی مطابقت:

- مایکروسافت سیستم عامل ویندوز XP / 7 ویندوز ویستا /.

- پردازنده اینتل پنتیوم، AMD (2. 2 گیگاهرتز)؛

- رم 512 مگابایت

- کارت گرافیک 128 مگابایت

- کارت های صوتی سازگار با DirectX 9.

برای دریافت یک سیاره خالی، شما باید یک امپراتور جدید ایجاد کنید. این قبل از ثبت نام Onema. شما نیاز به پر کردن در زمینه های زیر شکل مورد نظر: جهان، ورود به سیستم، رمز عبور و ایمیل. به خاطر داشته باشید که از ورود، شما توافق می کنید برای تایید پذیرش توافقنامه کاربر. پس از فشار دادن دکمه، گرامی "شروع بازی! "شما به خودتان پیدا کنید در مغاک از فضا، و شما باید برای یادگیری و تسخیر.

اول او خود را در اموال زیادی از خود را در بر داشت، شما در حال اشتباه گرفته شود، چرا که در کنار دستیار جذاب است. خانه به دوش اسرار آمیز اسرار باز از چگونگی پولدار شدن، به عنوان یک تعداد انگشت شماری از منابع (که آن را همان را) به نوبه خود به کل توده از مواد با ارزش است. به یاد داشته باشید، از آغاز راست - موفقیت در آینده! پس از آموزش ماموریت برای مبتدیان، سرگرم کننده آغاز می شود! تلوان طرف از سه پیشنهاد را انتخاب کنید و به دنبال آن!

در این سیاره شما در پیدا کردن سهام خوب در منابع مختلف. این دوتریوم و انرژی و ماده تاریک. منابع اصلی عبارتند از همان فلز و کریستال. این مواد برای ایجاد همه نوع امکانات، ناوگان، و حتی دفاع از سیاره ضروری است. برای تولید آنها باید مال من ساخت. همچنین معدن عمیق تر خواهد شد. بنابراین، برای افزایش تعداد منابع برداشت شده است. این واقعیت است که برای بهره برداری از معادن نیاز به انرژی در نظر بگیرید. وظیفه شما - مطمئن شوید که آیا منبع آن تهی نیست. در ضمن، این نیروگاه خورشیدی، ابتدا باید ساخته شود.

همچنین در حین بازی شما تحقیقاتی در صورت لزوم انجام، ایجاد فن آوری قدرتمند، و،، به تجارت کالاها. این فن آوری را ایجاد می کنید تندتر، بیشتر قادر به استعمار سیارات، و در نتیجه گسترش مالکیت آن است.

در معادن با زمانی که شما شروع به ساخت اشیاء برای مقاصد نظامی، مانند کارخانه رباتیک، کشتی سازی، nanites کارخانه. با گذشت زمان، این ساختمان به عنوان یک گیاه همجوشی قدرت، Technopolis، پناهگاه های مختلف و Terrarformer ذخیره سازی، سیلو های موشکی و به نظر می رسد حتی تا ساختارهای قمری، یعنی، ماه پایه، بند لمسی و دوربری. حضور این همه نشان می دهد که این سیاره در حال توسعه خوب، و شما ایستاده بصورتی پایدار و محکم روی پای خود را در این جهان است. این باید بگویم که پس از فارغ التحصیلی از ساخت و ساز، شما بعید است که قادر به استراحت هستند. پس از همه، ساختار نیاز به توسعه، ممکن است سطح خود اثربخشی را افزایش دهد، و از این رو.

فکر نمی کنم که شما بازی Onema تنها پس از آن ساخت که در سیاره خود را جوان گردهم می آیند. در همه! اقتصاد مزرعه، اما باید نیروهای خود را از کشش برای شرکت در جنگ های بزرگ. برای این کار شما باید یک ناوگان قدرتمند (گروهی از کشتی، که برای یک تکلیف سپرده) داشته باشد. به هر حال، دیگر خواهد بود که گیم پلی، بنابراین شانس شما را محترم خواهد بود. به طور کلی شما یک کارخانه کشتی سازی نیروی دریایی در منوی ساخت، و هر سطح از فن آوری رایانه اضافه می کند یکی دیگر از اسلات ناوگان رایگان است.

به طور طبیعی، شما علاقه مند هستند، که اجازه می دهد تا استفاده از بازی حمل و نقل Onema. نوع خاصی از تکنولوژی موشک (رهگیر موشک بین سیاره ای)، که مراقبت از خطر خود ما را ندارند.

مرورگر بازی Onema شما بسیاری از سرگرم کننده می دهد. شما لحظات هیجان انگیز در جنگ ها داغ تجربه، افتخار چگونه به منظور توسعه و رونق سیاره خود، درخشش داشته باشید در حالی که ایجاد جالبترین فن آوری و فقط لذت بردن از معاشرت با مردم جالب خواهد بود. ما برای شما آرزوی موفقیت در تمام تلاش خود را!

 

بازی همچنین