عملیات 7

نام های جایگزین: عملیات 7

برای همه طرفداران بازی در سبک «ضد حمله» توسعه دهندگان بازی کره ای عملیات جانشین 7 ایجاد کرده آنلاین. سازند رایگان-2-بازی (رایگان) عملیات بازی آنلاین 7 تیرانداز چند نفره (یا در "تیرانداز" ما) در اول شخص با تقسیم بندی کلاسیک را به دو تیم است. نسخه روسی بازی در حال حاضر در اینترنت نشان داده و به طور کامل اقتباس شده است.

سیستم مورد نیاز برای بازی، در لیست است که ارائه دهنده توسعه دهندگان و دانش شما بدون هیچ گونه مشکلات کمک خواهد کرد که بازی بازی آنلاین عملیات 7 به شرح زیر است:

• سیستم عامل: ویندوز XP، 7، ویندوز ویستا

• پردازشگر پنتیوم IV 1. 8 مگاهرتز

• RAM -1 GB

• Geforce4 MX440 کارت گرافیک یا کارت گرافیک Radeon ATI 9200

• 2GB هارد دیسک فضا

تاریخ در عملیات بازی 7 است یک معامله بزرگ نیست. حساب کاربری در وب سایت رسمی ایجاد می شود، برای این که شما نیاز به وارد شدن به یک استاندارد مجموعه داده های

• ورود به سیستم منحصر به فرد (نام کاربری)

• معتبر آدرس پست الکترونیک

• تولید و کلمه عبور را تایید

سپس شما را بشناسند و مورد کاربر شرایط و آزمایش: تعداد هدف های قرمز در تصویر و مایل به عضویت در خبرنامه. این، در واقع، و خواهد شد را برای شما به عملیات 7 ثبت نام آنلاین را تکمیل کردند.

هنگامی که شما فعال لینک به حساب کاربری خود شوید و مطمئن شوید که عملیات ثبت نام 7 واقعا موفقیت آمیز باشد، شما را به دانلود و نصب بر روی کامپیوتر شما مشتری بازی - برنامه ای است که اتصال به اینترنت خود را بهینه سازی و مقابله با اشکالات مختلف. شما می توانید آن را در محل بازی بر روی زبانه دانلود دانلود کنید. برای راحتی کاربر، این برنامه را می توان به سه روش دانلود:

• به طور مستقیم از وب سایت

• تورنت

• و یا با استفاده از مدیر برنامه بازی

حالا شما می توانید این بازی را وارد کنید و درگیر در ایجاد شخصیت.

البته، این ژانر از این بازی هیچ گونه تنظیمات پیچیده و تنوع از گزینه های ظاهر، کلاس و سایر موارد شناسایی شخصی نیست. شما به سادگی تصویر را انتخاب کنید و لینک بخشی از بدن - صورت، تنه و پاها. بعد برای شروع بازی عملیات 7 نیاز به انتخاب یک کانال - یک پورتال است که شما را به محل مناسب است. بنابراین به عنوان مثال، برای مبتدیان، آن مطلوب است برای انتخاب کانال که در آن شما پیوستن به همان "ادم" را به عنوان خود. فقط چهار کانال: یکی برای رزمندگان با تجربه، سوم برای قبیله، چهارم - جهانی (برای همه).

بنابراین، یک شخصیت ایجاد شده که در آن نشان داد. حالا شما باید انتخاب کنید تا به زرادخانه و مهمات. برای سلاح به فروشگاه بروید - دارای تنوع بسیار است. سلاح های ویژه ای برای حمله، برای تک تیر اندازها، لبه سلاح (آنچه که شما میخواهید)، تفنگ، تفنگ های ساچمه و اسلحه کمری، توپخانه سنگین به شکل مسلسل و راکت انداز و بیشتر. یکی از ویژگی های متمایز در استفاده از سلاح - توانایی به حدی جایگزین و یا مونتاژ قطعات فردی برای سلاح.

خب، به نظر می رسد، ما در حال حاضر می تواند در عملیات 7 شروع به بازی، اما این همه نیست. حالا شما نیاز به رفتن به اردوگاه برای آموزش. محبوب وجود دارد را توضیح دهد و به شما نشان دهد چه چیزی را در مبارزه با سیستم، و همچنین به عنوان یک زن و شوهر از راهنمایی مماس مشارکت بیشتر در بازی. و تنها پس از آن شما می توانید بازی عملیات بازی 7 آنلاین.

در ابتدا، عجله نیست در مجاورت قبیله بهتر برای پخش مجدد در سطوح مختلف، پس به صحبت می کنند، برای دست. سپس شما می توانید بازیکنان قوی تر بپیوندند، اما با شما در اینجا بپرسید - جنگ بین قبیله ای به ویژه شدید. در سطح 12th، اگر شما به اندازه کافی پول داشته باشد، شما می توانید قبیله خود را ایجاد کنید.

عملیات 7 بازی آنلاین است که مکانیک بسیار پیچیده: سطح پاس - شما پاداش و سلاح های عرضه مجدد، تیراندازی موفق - در پول قللک و تجربه. به هر حال، خوش شانس را به آتش بود، قبل از نبرد است گزینه "انتخاب کنید سلاح شما" (برای خود و برای حریف) وجود دارد، بنابراین شما می دانید که دقیقا چه چیزی به رفتن.

عملیات 7 بازی آنلاین، که در آن یک سیستم رتبه وجود دارد - سه کارکنان به افزایش به رتبه هر یک وجود دارد، چیزهای زیادی برای اجرا شود. خب بله، در آن است، و تیرانداز اول شخص به اجرا و شلیک کنید. بنابراین بازو و به دنبال سفارشات نظامی!

 

بازی همچنین