ParaPa: شهر رقص

نام های جایگزین: ParaPa، Parapa

ParaPa آنلاین - رایگان بازی چند نفره آنلاین نقش بازی کردن، به اجرا در قالب نه غیر معمول برای شبیه ساز اجتماعی CIS. چه همه در رقص گره خورده است - این همه فقط به منظور ایجاد یک فضای منحصر به فرد و منحصر به فرد در بازی، و کل بازی آنلاین ParaPa به بازیکنان این فرصت را به آشنایان جدید لذت بخش، پیدا کردن دوستان جدید در شبکه ایجاد گردید و در خارج از آن، و شاید حتی همسر روح خود را ملاقات کند. درست است، چرا که این بازی دارای یک فرصت ویژه برای جشن عروسی. اکنون که برای ازدواج لازم است - است برای پیدا کردن یک عروس و یا داماد، و با آن به یک کلیسا که در آن شما رسما تاج گذاری بروید. ParaPa آنلاین بازی ارزش را امتحان کنید حداقل یک بار به آن بازی.

تاریخ در بازی ParaPa وقت زیادی را نخواهد و یک روش بسیار ساده است. شما نیاز به وارد کنید:

 • نام شخصیت بازی خود را
 • رمز عبور برای دسترسی به بازی
 • آدرس ایمیل شما

هنگامی که به صندوق پستی ایمیل خود را به نامه ای آگاه، آنان را که ParaPa ثبت نام کامل، شما می توانید به راحتی مشتری دانلود کنید و شروع به بازی را دریافت خواهید کرد.

سیستم مورد نیاز بازی بسیار بخشنده، بازی ParaPa، شما باید:

 • پردازنده با فرکانس کلاک 700 مگاهرتز
 • 512 MB RAM
 • 128 کارت MB ویدیو
 • 4.5 GB فضای خالی در هارد دیسک خود را

بازی ParaPa آنلاین ذاتا بازی های پیشرفته است و این چیزی است که مجذوب خود و پخش آن را. کنترل های بسیار ساده است و همه شما نیاز به دانستن آن ها - کلید های چند پایه. در اختیار شما مجموع، چهار جنبش اجباری حدود ده گام و ترفندهای دسته کوچک موسیقی جاز تعداد زیادی وجود دارد. به منظور تبدیل شدن به پادشاه رقص، شما نیاز به یک بسیار سریع واکنش شما آموزش دهد. پس این روش بدون عارضه در خیابان شروع بسیار واقعی کشور رقص مشهور. البته، یکی از دانش فنی خواهد بود کاملا به اندازه کافی، شما نیاز به حفظ همان سرعت، ریتم به دنبال، اما از آن است که به آسانی به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد نیست.

اکثر مراحل رقص در بازی در تعداد ثابتی از نقاط تعیین شده توسط کیفیت اجرای این جنبش ها اندازه گیری شد. شروع به بازی بازی آنلاین ParaPa نمی تخفیف مانند یک شاخص مهم بازی به عنوان درایو. این شبیه به سیستم دسته کوچک موسیقی جاز است که اجازه می دهد تا شما را به انجام کلاهبرداری بسیار پیچیده و ترکیبات رقص است که کاملا ارزش است.

بازی بازی ParaPa مطمئن شوید که برای لذت بردن نه تنها رقصنده های حرفه ای، و کسانی که هرگز از آن خودم را در این نقش تلاش کرده اند. بازی های اجتماعی فراهم می کند که قهرمانان در ویرایشگر بازی فکر به جزئیات و یک ابزار عالی برای ایجاد یک شخصیت منحصر به فرد است. تخیل شما خواهد بود یاور واقعی خود را، چرا که هیچ محدودیت زمانی ایجاد یک شخصیت را در بازی است. شخصیت خود را ممکن است مانند نگاه کنید، آنچه که شما فقط می خواهید: آن را به خود و یا دیگری در مقابل مطلق کپی - آن است تا به شما.

در بازی چهار نوع ارز در بازی وجود دارد:

 • سکه
 • امتیاز
 • کنترل
 • رقص

امتیاز به دست آورده در طول رقص

کنترل را می توان از حراج

خریداری شده

سکه اساسا به پول واقعی است که شما را به بازی

را با هم معادل هستند

رقص همان نوع پاداش برای پیروزی در انواع دوئل رقص و یا مسابقات به شما صادر شده است. به هر حال، ایستاده چیزی و رقابت برای آن است که مطمئنا ارزش

این انواع از پول شروع بازی، شما می توانید با خیال راحت در خرید آن و یا امکانات رفاهی دیگر در قالب لباس، کفش، لوازم جانبی و یا موارد از کمد لباس خود را صرف. اگر شما در مورد وضعیت خود اهمیت می دهند، شما حتی می توانید یک موتور سیکلت یا خودرو. لازم به ذکر است که ParaPa بازی جالب تر زمانی که، علاوه بر و ParaPa بیشتر و رفقای خود را بازی کند.

این بازی دارای یک سیستم قبیله، پیدا کردن که در میان چیزهای دیگر می دهد همچنین یک جایزه واقعی است.

جمع ایتوک تحت هر توصیف شده در بالا، باید گفت که بازی Parapa بزرگ، آن را به شما زمان فراموش نشدنی در دنیای مجازی از رقص و اجازه می دهد تا یک زن و شوهر از دوستان جالب جدید. آیا با تنبلی حرکت کردن نیست، ثبت نام و گرفتن شیب در شهرستان واقعی رقص!

 

بازی همچنین