دزدان دریایی کهکشان

نام های جایگزین: دزدان دریایی کهکشان

دزدان دریایی کهکشان آنلاین - ژانر فانتزی MMORPG، در جنگ PvP است، تمرکز دارد. این محصول از استودیو Splitscreen است. سازندگان حاصل کنید که شما قادر به انتخاب کنید که آیا به بازی با استفاده از یک مرورگر و یا نصب یک مشتری بود ساخته شده است. علاوه بر این، این بازی هیچ سرمایه گذاری مالی نیاز ندارد. لذت بردن از گیم پلی سرگرم کننده، شما می توانید کاملا رایگان. مزایای این پروژه شامل یک واقعی گرافیک 3-D، پویایی طرح توسعه، حضور بسیاری، هر دو وظایف غیر نظامی و نظامی، توانایی برای کشف وسعت گسترده ای از کهکشان، و خود را به سفینه فضایی خود را. هدف اصلی از هر بازیکن - هر تلاش برای اخراج بیگانگان متکبر از زمین را. جامعه آنلاین تاریخ و احساس چه حساب برای مردم در آینده!

تاریخ در بازی دزدان دریایی کهکشان شما را به جلو حمل برای سالها و سالها. شما خود را در یک زمان پیدا کردن زمانی که بیگانگان تصمیم به بیش از زمین و از بین بردن ساکنان سابق آن است. با این حال، مردم شورش کردند و با عجله به دفاع از میهن خود. شروع بازی دزدان دریایی کهکشان، شما را به یک جنگ خونین در مقیاس جهانی را وارد کنید. در قلمرو دعوا زمین و حمل و نقل به فضا و حتی به دیگر سیارات. هیچ مکان آرام تر مطلقا هیچ جا. Tacking در کشتی بین ستاره، شما باید به طور مداوم در حالت آماده باش. در واقع، تا زمانی که شما رسیدن به یک نقطه به نقطه دیگر، ما باید در ضربات درگیر بارها و بارها.

قبل از ثبت نام در سایت رسمی، مطمئن شوید که تنظیمات کامپیوتر شما نتواند. برای بازی را به جلو زیر حداقل سیستم مورد نیاز:

- سیستم عامل ویندوز 98SE، ME، 2000، XP،

- پنتیوم 4 پردازنده با سرعت 1GHz،

- ویدئو NVIDIA جیفورس سری 2، ATI کارت گرافیک Radeon 7500 یا اینتل i810G.

- 256 MB RAM

- 100MB از فضای خالی بر روی دیسک سخت شما.

دزدان دریایی کهکشان ثبت نام - پر کردن فرم های خاص با این رشته: نام کاربر، آدرس ایمیل، رمز عبور. علاوه بر این، شما نیاز به شرایط قرارداد ها. و هیچ چیز برای تبدیل شدن به یک مانع در راه برای پیدا کردن دوستان جدید در همان زمان به جهان خطرناک! خوش آمدید! شاید این است که در اینجا منتظر شما را به نهایت شکست موجودات بیگانه.

بازی دزدان دریایی کهکشان - جایی که آنها ملاقات نمود، مانند مردم نژاد، آخوندک، باستانی و matanoidy است. و چون mantissas رویه تهاجمی را انتخاب کرد، مردم همه نیروهای خود را دور انداخت را به نفع خود این غول سه متر. آخوندک متفاوت ظلم و ستم، اما مردم برای مدت طولانی است سرسختی خود شناخته شده است. پس از آن هنوز شناخته نشده است که برنده خواهد شد. به عنوان یک مبتدی به شما ملحق مردم دون تشکیل یک واحد نخبگان و شروع به انجام وظایف از وظایف خود را. ماموریت اصلی - برای از بین بردن شر است در سراسر کهکشان را در قالب mantissas متکبر غیر منتظره گسترش یابد. برخورد دشمنان شما در همه جا، در هر کجا که باشد. تنها به از حوض دریافت می کنید، به عنوان قبل از اینکه شما در معرض تهدید هستند. به منظور اندازه کافی منعکس کننده حملات مخالفان، مطمئن شوید که کشتی در شرایط خوب بود و هیچ کمبود اسلحه وجود دارد.

بازی بازی دزدان دریایی کهکشان باید با دقت. آیا لحظات مهم مانند روابط تجاری، جمع آوری، استخراج مواد معدنی از مدار را از دست ندهید. برای مدیریت موفق از کشتی نیاز به یادگیری به استفاده از اسلحه، شامل یک میدان محافظ، اجرا باتری Krionita شتاب دهنده استفاده کنید. انجام تمام این مراحل، شما نه تنها توسعه و به دست آوردن تجربه، بلکه غنی تر روز به روز تبدیل شده است. ساعت هنگامی که شما می توانید احساس دزدان دریایی کهکشان آنلاین کاملا مطمئن و راحت است.

چیزی که بیشتر جالب دزدان دریایی کهکشان بازی در ناوگان. از آنجا که در این روش شما قادر خواهید بود برای شرکت در جنگ در مقیاس بزرگ، همراه با متحدان خود را به تصرف خود در کل سیاره خواهد بود. به علاوه یک دفاع در برابر دشمن با هم آسان تر است. اجازه ندهید غریبه خوک سیستم های سیاره ای به معدن منابع با ارزش ترین Krionita. اجازه دهید آنها را می دانیم آنچه که مردم می توانند انجام دهند! غرور خود را کاهش و ایجاد لرزه در قدرت خود را! ما فقط می توانیم آرزو می کنم که شما قادر به درک تمام برنامه های شما بود! موفق باشید!

 

بازی همچنین