دزدان دریایی آنلاین

نام های جایگزین: Piraty آنلاین

بازی آنلاین دزدان دریایی - دنیای شگفت انگیزی از سرگردان دور، جنگ در دریا و در زمین، وسعت گسترده ای از اقیانوس و اکتشافات شگفت انگیز است.

CPU پنتیوم IV 2GHz، 128MB کارت گرافیک، 256 MB RAM و 3.5 GB فضای دیسک سخت، و همچنین دسترسی به اینترنت:

برای دزدان دریایی بازی آنلاین هیچ کامپیوتر دفتر مناسب.

بازی برای بازی آنلاین دزدان دریایی، یک برنامه خاص دانلود - مشتری بازی، که با سرور های بازی بر روی اینترنت ارتباط پیدا خواهد کرد. مشتری نیاز به نصب ندارد، فقط آن را استخراج و اجرا دزدان دریایی فایل. exe می باشد.

تاریخ در دزدان دریایی بازی به نظر می رسد آنلاین می خواهم. در صفحه اول شما می توانید بلافاصله وارد بازی، اگر شما در حال حاضر شبکه های بازی حزب COD. اگر نیست - شما با فشار دکمه "ثبت نام"، پس از آن آدرس ایمیل را وارد کنید، فکر می کنم و وارد یک نام مستعار برای نمایش بازی، به همان تعداد از عکس را وارد کنید. بعدی، ایجاد یک حساب کاربری بازی: فکر می کنم و کلمه - کلمه کاربری و رمز عبور برای ورود به بازی (کاربری و رمز عبور باید متفاوت باشد! ). و البته، شما باید خواندن و تایید شرایط استفاده از خدمات. همه چیز در این ثبت نام دزدان دریایی آنلاین کامل شده است.

در اینجا چگونه بازی بازی آنلاین دزدان دریایی. اما در ابتدا شما نیاز به دانلود به روز رسانی، به این دلیل که بازی به طور مداوم در حال تحول، تبدیل شدن به جالب تر و هیجان انگیز! هنگامی که به روز رسانی کامل، شما می توانید اخبار سرقت به عنوان خوانده شده، و وارد شدن به بازی با کلیک روی کتیبه "بازی را شروع کنم."

باقی می ماند تنها به انتخاب سرور بازی که در آن شما در دزدان دریایی بازی آنلاین است. این عمل بسیار مهم است. Lieberthal بر روی سرور بسیاری از بازیکنان قوی، محصولات بازار خوب اتحاد با نفوذ. قدرت وجود دارد در حال حاضر تقسیم شده است. برای شما سرور مناسب تر جزیره گنج، شما در تاریخ همتراز با دیگر تازه کار است و به سرعت تسخیر شکوه دزدان دریایی توانمند. و بعد ما قدرت و Lieberthal خود را امتحان کنید.

بنابراین تمام جزئیات فنی خسته کننده پشت، را انتخاب کنید سرور بازی، ورودی نام کاربری و رمز عبور خود را و شروع به بازی با خیال راحت در دزدان دریایی آنلاین!

در ابتدای بازی شخصیت خود را در بندر است. بله، شما همچنین نیاز به انتخاب یک قهرمان شیب دار! دیگران به انتخاب دو کاراکتر مرد، دو زن وجود دارد، همه آنها به نظر می رسد مختلف و ویژگی های شخصی هستند، همه در شهرستانها مختلف زندگی می کنند. شما می توانید ظاهر، لباس، قهرمان مو، فکر می کنم او را صدا دار و نام وحشتناک، به عنوان befits دزدان دریایی مناسب و معقول را انتخاب کنید.

دزدان دریایی ثبت نام آنلاین شما را کاپیتان شجاع، یک تاجر حیله گری، اکسپلورر و کاشف از کشورهای جدید کنجکاو و، البته، یک دزد دریایی توانمند! این بازی به طور کامل استعدادها و تمایلات خود را آشکار، سرگردان نسیم تازه دور ریختن تناسب اندام شما و روحیه خوب است.

دزدان دریایی بازی آنلاین یک بار و برای همه است را به تسخیر قلب شما جنگ دریا پر اب و تاب شامل ده ها تن از کشتی ها، با استفاده از روش های مختلف مبارزه. تجارت دریایی از کورتز بزرگ شما با لباس رنگارنگ دلقک ها، تنوع خود را از محصولات و کشورهای جلب. به عنوان یک ملوان درست است، قلب او و روح (و پول) شما را در کشتی خود قرار داده، و او خواهد بود بهترین دوست شما، شما را به سواحل دور حمل می کنند، در آن را به شما خواهد دشمن در صورت لزوم تسخیر و،، نجات یک دوست را از مرگ. فراموش نکنید، با توجه به سنت دریایی باستان، به کشتی یک نام زیبا است که شما شانس به ارمغان بیاورد.

دزدان دریایی بازی آنلاین - دانشنامه واقعی تاریخی و جغرافیایی از قرن شانزدهم، و تمامی ماجراهای، سفر و اکتشافات در آن بیش از حد واقعی است. باید یک قاره جدید کشف، به رخنه در اسرار اهرام مصر - آنچه که می تواند وسوسه انگیز تر؟

شما ماموریت های متعدد، از quests، به تدریج یادگیری عقل از همه بازی ها منتقل و پس از آن حل خواهد گیج کننده کار برای پیدا کردن گنجینه های باستانی، برخی از آنها را می توان تنها با دوستان، متحدان گذشت.

این بازی دارای یک انجمن مناسب و راحت چت بازی که در آن شما می توانید با دوستان خود را با هم چت برای حل پیچیده است، اما کار هیجان انگیز برای پیدا کردن پاسخ به همه سوالات مطرح شده در بازی، تنها وقت در مکالمه دلپذیر صرف.

موفق باشید در بازی با ملوان شجاع!

 

بازی همچنین