آخرین سنگر و استحکامات

نام های جایگزین: آخرین سنگر و استحکامات

بر اساس مرورگر بازی آنلاین آخرین سنگر و استحکامات جهان بزرگ پر از ماجراجویی فانتزی را پنهان میکند. این اسباب بازی فوق العاده نیازی به نصب هر یک از ویژگی های خاص خود را از کامپیوتر خود و یا تلفن همراه، به دلیل آن را در WML پلت فرم کار می کند. به عبارت دیگر، به بازی بازی آنلاین آخرین سنگر و استحکامات، شما فقط نیاز به اتصال به اینترنت و یک مرورگر مدرن اپرا.

تاریخ در یک بازی آخرین سنگر و استحکامات نیاز به پر کردن در زمینه های زیر:

1) نام کاربری شما (نام بازی).

2) نام و نام خانوادگی.

3) شهرستان اقامت خود را.

4) طبقه شما.

5) مسابقه، که در آن شما بازی کند.

6) موثر E به ایمیل.

در همان صفحه - ثبت نام آخرین سنگر و استحکامات - شما به طور خلاصه در پنج مسابقه با اسلات

معرفی

1. مردم - دارای ویژگی به طور متوسط، اما رزمندگان از طبیعت می باشد.

2. الف - بسیار سریع و دقیق در ضربان دل.

3. کوتوله ی - همیشه زرهی (زره سازی خود) و نه موجودات ضعیف است.

4. اورک ها - سربازان توانا در ضربان دل خود. سرب در این منطقه است.

5. کوتوله ها - کوچکترین narodec رشد اما بسیار uvorotlivy.

علاوه بر این با فشار دادن دکمه "در بازی" مرحله آخرین سنگر و استحکامات از ثبت نام آنلاین را می توان با موفقیت انجام شد.

اولین بازی تلاش خود را به شما در آغاز کنید - ماهیگیر قدیمی در روستا. فقط قبل از اجرای کار برای به دست آوردن سلاح های به یاد داشته باشید. برای این کار، به دنبال به شدت به شمال - به Stoungard شهرستان به tamoshnem فروشگاه.

صرف نظر از انتخاب خود را از نژاد، قهرمان خواهد شد حضور داشته باشد و توسعه پنج ویژگی زیر است:

• شانس - توانایی در زدن ضربه بحرانی ("بحرانی" وارد آوردن خسارت حداکثر ممکن) و یک فرصت نادر (شما هم می توانید پیدا کردن و یا دست کشیدن از هیولا) به تجهیز این موضوع تاثیر می گذارد.

• برق - بر بهره وری از حمله و دفاع خود را.

• چابکی - اجازه می دهد تا شما را به بازی بازی آنلاین آخرین سنگر و استحکامات، که dodging حملات دشمن.

• استقامت - از نظر سلامتی و توانایی های خود را به پرداخت هزینه تحمیل هر گونه هزینه (موجودی) تاثیر می گذارد قهرمان مقاومت است.

• شهود - بمباران دقیق تاثیر می گذارد.

به علاوه، آخرین سنگر و استحکامات از بازی آنلاین تا اخلاق خود را دارد! با این حال، در اینجا آن را به عنوان یک ارزش مواد عمل می کند.

: همانطور که در زندگی واقعی، اخلاق تقسیم

A) مثبت → اجازه می دهد تا به شما برای خرید چیزهایی که در فروشگاه ها با قیمت های پایین تر است.

B) → تاثیر منفی بر سکته مغزی قدرت، ناشی از زور اسلحه.

با تشکر از آخرین سنگر و استحکامات از quests بازی، قطعا، آن را بسیار جالب تر خواهد بود، به دلیل اجرای موفقیت آمیز خود را می توانید تجربه، پول، و یا اخلاق همان به دست آورید. کمی پول: واحد پول بازی است "دینار" می گویند. اگر چه حساب خود را به محض اینکه شما شروع به بازی آخرین سنگر و استحکامات، و خواهد شد به اتهام 50 دینار، در آینده، "به راحتی زندگی می کنند،" نیاز به کار و یا به شرکت در مبارزه پرداخت.

اگر شما نگران این هستید که، با توجه به آسان ترافیک، شما هیچ جا به نوبه خود، نگران نباشید: بازی منطقه به اندازه کافی گسترده اجازه می دهد تا علاقهمندان به بازی به سفر و پیدا کردن مقدار زیادی در این دسته از ماجراهای است. همین امر به سلاح: آخرین سنگر و استحکامات آنلاین می دهد کاملا یک انتخاب گسترده ای از سلاح و مهمات، و شما بعید است که احساس slighted در این زمینه می باشد.

اگر در هر زمان اقامت در یک جهان بزرگ بازی به نام Arden به (فقط شما در اینجا آخرین سنگر و استحکامات بازی آنلاین ارسال) شما مایل به بررسی تاریخ خود، شما می توانید کتابخانه محلی خود مراجعه برای مطالعه تواریخ وجود دارد. و علاوه بر این که شما انتظار داشته و بسیاری بیشتر اینجا تمام انواع جالب است. بیا و خودتان ببینید!

 

بازی همچنین