شاهزاده ایرانی: شنهای فراموش کرده اید؟

نام های جایگزین: شاهزاده ایرانی: شنهای فراموش کرده اید؟

بازی شاهزاده ایرانی: شنهای را فراموش کرده اید - تخفیف فاحش دهنده 3D، در وسط سال 2010 توسط مونترال «یوبی سافت مونترال» است. اگر چه این بازی به نوعی از ادامه شاهزاده ایرانی است: شنهای زمان، آن را تا به داستان و گیم پلی خاص خود را دارد. در این بازی شاهزاده ایرانی: شنهای شخصیت را فراموش کرده اید باید از طریق سطوح مختلف بازی حرکت، برای غلبه بر یا اجتناب از تله ها و معماهای به حدس زدن، به عنوان بدون آن، مبارزه با دشمنان. اکنون که قهرمان ما می تواند بند به لطف و توانایی های خاص در اختیار انجام دهد. علاوه بر این قهرمان را توسعه مهارت ها و پارامترهای مختلف و تولید نقطه تجربه می کنند.

اگر شما در شاهزاده ایرانی شروع: شنهای را فراموش کرده اید بازی، پس مطمئن شوید که شخصیت اصلی است که به تدریج گرفتن بسیاری از توانایی های مختلف. به عنوان مثال، طرفدار شاهزاده راضیه او را به اصطلاح نیروهای ابتدایی آموزش می دهد.

همه و توانایی در شاهزاده شنهای ایران را فراموش کرده اید به عناصر اصلی 4 مطابقت دارد. آن را از طریق این توانایی می تواند در جنگ شرکت می کنند، استفاده از بند و حل پازل. این توانایی

چیست

• نیروی هوایی - توسط یک گرداب هوا شکل گرفته در اطراف شاهزاده، شما می توانید مخالفان را دور بیندازید. با استفاده از شتاب پرش، شاهزاده می تواند به طور چشمگیری به دشمن نزدیک تر از فاصله دور.

• نیروی آب - با استفاده از انفجار یخ در سراسر دریافت خسارت سنگین. آب انجماد برای حرکات آکروباتیک استفاده می شود.

• نیروهای زمین - با کمک از زره پوش سنگ برای برخی از زمان، شما می توانید حفاظت از حملات دشمن است. زمین های حافظه به طور موقت بازگرداندن اشیاء که در حال حاضر وجود ندارد.

• آتش نیروی - با استفاده از یک دنباله آتشین شاهزاده می تواند دشمنان را آسیب می رساند. موج آتشین می تواند از قهرمان دشمن تکیه زنند.

آیا این بازی و این لوسیون را به عنوان "زمان عقبگرد." پرنیان قبول هر گونه اشتباه (مرگ قهرمان، سقوط از ارتفاع، و غیره ) آیا می توانم در حالی که ساعت بازگشت به رسیدن به یک نقطه امن در بازی، یا از سر بازی از صرفه جویی در گذشته است.

اگر شما حتی نمی توانید تصمیم بگیرید که آیا برای دانلود شاهزاده ایرانی: شنهای را فراموش کرده اید: شنهای را فراموش کرده اید، بعد از آن شما می توانید از اینترنت برای درخواست یک ویدیو از بازی شاهزاده ایرانی استفاده کنید. دیدن تریلر های مختلف و ویدئو تبلیغی شما می توانید برای خودتان تعیین کند که آیا این همان بازی است، که شما می خواهید به صرف بیش از یک ساعت از شروع بازی. این، البته، منجر به گرافیک عالی.

بسیاری از فیلم ها نشان می دهد که چگونه فوق العاده درخشان در آسمان شهر، خورشید درخشنده. و شما اثر طراحی زیبا از انفجار از تیراندازی اسلحه، و پرواز گذشته شما و فرو در نزدیکی شما شعله ور فلش را ببینید. همه این است که به سادگی مسحور، به ویژه هنگامی که با صدای بازی بزرگ ترکیب شده است.

اگر شما نظر پرنیان که دوست دارد بازی های پویا که در آن به شرکت در انواع حملات مبارزه با مختلف، و نیز به حل پازل های مختلف و از تله فاصله در طول بازی شاهزاده شنهای ایران را فراموش کرده اید دریافت می کنید مطمئن است به لذت است. بازی آن، شما می توانید شل کنید و در همان زمان، بررسی رفلکس خود را و توانایی استفاده از نه تنها اسلحه، بلکه عناصر آکروباتیک، و توانایی های مختلف به دست آورد.

بیا به وب سایت رسمی این بازی، سفارش یک دیسک و یا یک نسخه الکترونیکی از بازی و دانلود و پیوستن به طرفداران شاهزاده ایرانی شنهای را فراموش کرده اید.

 

بازی همچنین