نمونه اولیه 2

نام های جایگزین: نمونه اولیه 2

بخش اول از این بازی نمونه های پارسه برای "سلامتی" پذیرفته شد. این پروژه بسیار به وضوح نشان داده مردم است که چگونه می تواند زندگی می کنند، وقف با توانایی های ویژه ای از "فنا پذیران"، جهش بی رحم و هیولا. توجه مردم را از دقیقه اول بازی پرچ شخصیت - الکس مرسر، که با جاذبه خود و نیروی قادر به تعادل تمام گیم پلی. به هر حال، با شخصیت اصلی است و متصل اولین حیرت تهیه نمونه اولیه کامپیوتر 2. اگر شما به امید دیدار مرسر مورد علاقه، پس از آن شما خواهد بود ناامیدی جزئی - در حال حاضر به جای نیاز به بازی افسر تهاجمی سیاه و سفید که خانواده اش را از دست داده به دلیل vyrusa گفته صادر الکس.

به طور کلی، شایان ذکر است که این بازی نمونه اولیه 2 از یک سو بسیار بسیار شبیه به سلف خود است، اما از سوی دیگر به نظر می رسد این پروژه کاملا منحصر به فرد و منحصر به فرد است. این تنها سوخت منافع عمومی. خلق و خوی تهاجمی تر مجبور به تمرکز بر روی بازی، تماشای از نزدیک همه چیز را از شخصیت و تجزیه و تحلیل آنها.

همانطور که در بالا ذکر شد، این بازی نمونه اولیه 2 بر روی کامپیوتر خواهد شد تغییر شخصیت - به نام بدبینانه نگرو جیمز هلر. برای گرفتن انتقام از همه کسانی که در یک راه یا دیگری در ارتباط با ایجاد و گسترش ویروس در سراسر کشور - او فقط یک هدف را دنبال می. اول از همه، جیمز، البته، می خواهم به انتقام الکس، اما پس از دیدار با مرسر نیز منفی توسط این ویروس مبتلا می شوند. چند درجه جهش بلافاصله غلبه بر هلر، آزاد از هر استانداردهای اخلاقی است، به اجرای ماموریت خود ارسال می شود.

برای شروع بازی، شما نیاز به دانلود نمونه اولیه 2. آیا آن را به سرعت و به راحتی با مراجعه به بخار صفحه فروشگاه، که در آن فایل نصب تنها به ارزش 30 دلار است. پس از راه اندازی یک پروژه، شما می توانید بازی را شروع. اگر شما بازی بخش اول، که مطمئنا شما هم متوجه خواهید شد یک تفاوت عمده - فقط پس از شروع قهرمان داستان گیم پلی است بسیاری از مهارت ها و توانایی که مرسر تنها پس از انجام وظایف خاص دریافت کرد. به ویدئویی گرفته شده از نمونه اولیه 2 تریلر کاملا روشن است که جیمز prerasno می تواند بر روی دیوار اجرا، پرواز در آسمان و پرتاب اتومبیل مثل توپ تنیس. یکی فقط می توانید تصور کنید که چه نیروی هلر حداقل وسط بازی دارند!

بازی نمونه اولیه 2 نشان می دهد که چگونه اشتها می تواند یک سوپرمن را داشته باشد. آیا شما شخصا ببینید که چگونه جیمز چلچله کل طعمه و در همان زمان برای به طور کامل طول می کشد شکل آن، این ویژگی، به هر حال، ما اجازه می دهد برای پیاده سازی استراتژی دیوانه است. بنابراین، در بلع برخی از نگهبان سفارش، شما می توانید، مسلح به تفنگ، اجرا از پایه دور بماند. خورده هیولا ظاهر تغییر نمی کند، اما قدرت دادن به توانایی های خود.

نگاهی به شات برای این ویدئو تریلر بازی نمونه اولیه 2، سهوا توسط مقیاس پروژه گل بود.

 

بازی همچنین