قهرمان راه

نام های جایگزین: قهرمان بازی

جنگجو در راه آنلاین - بازی رایگان و آنلاین، ساخته شده در ژانر RPG به ما مستقیما از راه دور چین وارد شده است. بازی آنلاین راه جنگجو قابل توجه است این واقعیت است که بر اساس آن گذشته تاریخی میهن خود است. محصولات مشابه در واقع هیچ igroproma مدرن و اساسا بسیاری از آنها در جهان های مختلف داستانی تکیه می کنند.

تاریخ را در بازی راه جنگجو کاملا ساده و روشن به هر کسی که می خواهد سعی کنید به بازی بازی آنلاین راه جنگجو است. شما فقط نیاز به وارد نام کاربری و رمز عبور خود و از طریق ایمیل و voila فعال سازی حساب خود را - راه ثبت نام جنگجو را بیش از.

مسیر از قهرمان بازی آنلاین ساده نیست. همانطور که قبلا ذکر شد، گذشته تاریخی، که توسط تنظیمات برای بازی خدمت کرده است با دقت علت، هر چند با برخی از اختلافات ساخته شده است. با حالتی دردناک فوق العاده نگاه زره موثر و شمشیر بزرگ است، اما این در حال حاضر نیست. تولد دوباره عصر سامورایی و شکوفایی آیین کنفوسیوس در چین - بازی در زمان پادشاهی سه مجموعه. در ضمن، از ویژگی های جالب این بازی این است که در حین بازی شما باید به مطالعه کردن اصول آیین کنفوسیوس و تاریخ چین در آن زمان، و حتی در امتحانات قبول در این افراد. موافقت، حرکت بسیار فوق العاده ای.

به طور خلاصه - آن را در این بازی است که توسط نمایندگان سه پادشاهی مبارزه با هر یک از دیگر از این فرصت برای نگه داشتن سرزمین ها و ساختمان ها که ساکنان از دولت خود و پاداش لذت بخش سمت راست ارائه می کنند.

یک ویژگی جالب از گیم پلی فقدان کامل از یک شخصیت اتصال و کلاس است. در حال توسعه نماد خود را تنها در دست شما، و توانایی هر یک از کلاس و هر سبک مبارزه در هر زمان در دسترس شما می باشد. تنها چیزهایی که می خواهیم شما را به فکر می کنم - پس از آن در کلاس هیبرید تقاضای خود را، به عنوان شناخته شده است، تعادل درون طبقاتی ابداع شد گاه به گاه و نه بیهوده، و به این معنی است که شخصیت ها در حال رفتن به شدت توسط یک شاخه تر خواهد شد و تقاضا از نمایندگان از توسعه ترکیبی.

جالب توجه است، در دور چین است اختلاف بسیار تیز مربوط به بازی، به این معنی که اگر شما مشخص شده در زمان ثبت نام زنان جنس خود را، پس از آن این بازی را بازی آنلاین راه جنگجو را می توانید فقط از شخصیت یک زن است. در اینجا است که چنین توسعه دهندگان هوی و هوس چینی به طور قابل توجهی می تواند به از بین بردن تجربه بازی را به همه مردان که عشق را به ایجاد شخصیت زن و بالعکس. راه قهرمان بازی آنلاین است کلاهبرداری های مختلف خسته به ما خیره توسعه دهندگان، طراحی شده برای جذب بازیکنان در حال حاضر با تجربه در شبکه خود را.

از جنبه های جالب این بازی آنلاین این است که یک بازی ربات سمت راست از جعبه. این بسیار آسان است با توجه به این واقعیت است که برخی از وظایف، که توسط راه بسیاری از دیوانه، باعث کشته شدن چند هزار نفر از هیولا و خودتان آن را انجام دهید، هر چند ممکن است، اما این یک مقدار عظیم از زمان می برد. بیشترین امتیاز را تجربه شخصیت برای اجرای موفق وظایف دست آورده است. علاوه بر این خط تلاش اصلی این است که یک خانواده، قبیله، و البته quests روزانه وجود دارد.

دوستداران حیوان خانگی دوست دارم سیستم حیوانات خانگی در بازی برای "سلامتی" اجرا شده است. شما می توانید یک کوه یا دستیار که با شما درس های آموخته شده و از زمان به زمان به پچ مسائل خود را به اشتراک بگذارید خواهد به دست آوردن. بازی راه جنگجو را خیلی بهتر با دوستان، و در اینجا به همین دلیل است.

بخش اجتماعی بازی در سطح ساخته شده است. به غیر از قبیله معمول، بازیکن می تواند در خانواده بپیوندید. بالاترین سطح از توسعه و رشد حرفه ای - به عنوان امپراتور، که، قضاوت توسط تنظیم، بازی تنها سه. در راه جنگجو می تواند بدون دانستن چینی بازی.

بازی کاملا به روسی ترجمه شده است و در فرآیند تست بتا باز. آیا با تنبلی حرکت کردن نیست، نصب بازی و یکی از قدرتمند ترین imeratorov سه امپراطوری تبدیل شده است.

 

بازی همچنین