راه داستان

نام های جایگزین: راه داستان

راه های داستان آنلاین - این چند نفره استراتژی زمان واقعی جمعی، به دریافت 2011 جایزه "بهترین تازه وارد". راه داستان بازی آنلاین با این واقعیت است که شما یک روستای کوچک در عصر حجر داده می شود شروع می شود، شما نیاز به توسعه، انجام ساخت و ساز، توسعه علم و فن آوری.

راه داستان بازی آنلاین هیچ شرایط ویژه برای بازیکن کامپیوتر است را افزایش نمی دهد، نیاز اصلی - اتصال به اینترنت.

تاریخ در بازی داستان راه نیاز به وارد کردن نام که تحت آن شما به عنوان در این بازی، ایمیل و رمز عبور، و همچنین به عنوان نشانه ای از جنس ظاهر می شود. اگر شما یک کد جایزه برای بازی، شما نیاز به آن را وارد کنید. اگر شما در حال حاضر با اصول اولیه بازی آشنا هستید، شما می توانید در طول دوره از ارزش های ثبت نام و مجموعه آنلاین تاریخ برای تنظیمات اضافی، مانند انتخاب نژاد، قاره، و آب و هوا از شهرستان.

در آن زمان، هنگامی که شما در طول تاریخ بازی، شما می توانید که راه شما سر توسعه را انتخاب کنید - آیا توانا و جنگجو فاتح سرزمین، یا دانشمندان معروف ساخت کشف و یا سیاستمدار دانا جنگ کلمه، و یا، در نهایت، یک تاجر که بافته از کل وب جهان از مسیرهای تجاری. راه آواتار ها طول می کشد ترین زمان است که شما هر روز صرف این بازی، به عنوان همسایگان خود را به سرعت می تواند به شما در توسعه و تعداد سربازان رسد.

در ابتدا شما در دسترس برای هر سه نوع از منابع خواهد بود:

- دانش

- مواد غذایی

- چوب.

به طور کلی، هنگامی که شما این بازی را بازی داستان راه آنلاین، شما انواع بسیار متنوعی از منابع

- عمومی (دانش، مواد غذایی، چوب، فلز، پول)

- استراتژیک (گرانیت، حیوانات بسته، اورانیوم، گوگرد، سوخت و آلومینیوم)،

- منابع رشد (میوه جات، غلات و حبوبات مختلف، گوشت، ماهی)،

- فرهنگی (شراب، طلا و جواهر، لباس، موسیقی، فیلم).

راه داستان بازی آنلاین است که روابط تجاری بسیار توسعه یافته بین بازیکنان، بنابراین تمام منابع به غیر از دانش، به شما می تواند با موفقیت تجارت.

برای پخش مسیر تاریخ، شما باید تصمیم بگیرید که نژاد شما بازی کند. همه در بازی سه نژاد: اروپایی ها، آسیایی ها، هندی ها. هر نژاد ویژگی های خاص خود، و همچنین سلاح ها و سربازان.

علاوه بر این، این بازی فراهم می کند برای توسعه های مختلف از مناظر، که تولید و منابع سپرده های خاص خود را دارند. در بازی 4 نوع از مناظر وجود دارد:

- مرغزار،

- استپ

- کویر

- برف.

همچنین، روستای خود را می تواند یا در این قاره و در منطقه ساحلی واقع شده است. در هر یک از سرورهای موجود در پنج قاره، هر یک با چشم انداز منحصر به فرد خود را دارد.

رزمندگان به طور سنتی در مراتع واقع شده است، بسیار راحت تر برای ادامه جنگ وجود دارد. دانشمندان حل و فصل در بیابان، آن را به طور همزمان از آنها محافظت او حمله همسایگان، و همچنین فراهم می کند که منابع لازم برای توسعه علم. در هر صورت بازیکن با تجربه توصیه به روابط دوستانه با همسایه-جنگجو برای همکاری متقابلا سودمند.

شما می توانید بازی بازی آنلاین داستان های راه و نمی شود ترس است که آن را می توان تمایل زیادی به نفع هر یک حوزه یا کشورهای همسایه به طور ناگهانی رخ می دهد دستیابی به موفقیت. تمام دانش علمی و پیشرفت فن آوری بسیار در هم تنیده اند، علاوه بر این، این بازی هیچ فرقی به دوره است. همه در این بازی حدود 150 زمینه های مختلف علمی است.

روستای او شما می توانید با دیگران ترکیب برای به دست آوردن کشور است. در این مورد، بازیکنان عقب مانده به طور خودکار گرفتن به سطح توسعه علمی و فن آوری. هدف این است که برای ساخت یک سفینه فضایی.

در این مرحله در بازی سه سرور وجود دارد - جهان آزمون بزرگ، زمین و آخرالزمان. ثبت نام راه داستان می رود به 12 جهان "آخرالزمان".

 

بازی همچنین