تولد افق

نام های جایگزین: تولد افق

دوباره متولد افق آنلاین - استراتژی چند نفره رایگان تم آخرالزمانی. این شما را به یک دنیای فانتزی پس از فاجعه مقیاس وحشتناک است. در اینجا شما را دولت خود را، که وظیفه است برای بازگرداندن تکنولوژی هنر و استفاده از نیروی بی رحم، و همچنین انبار های سلاح به شناور باقی می ماند را ویرایش کنید. شما نه تنها باید به مبارزه برای زنده ماندن، مبارزه با مخالفان چند، اما هر تلاش برای توسعه شهرستان خود را، می توانید از منابع مناسب، به طور منظم آموزش ترکیب ارتش. تشکر 2،5 D هر آنچه را که اتفاق می افتد گاهی اوقات درست به نظر می رسد ترسیم. بی پروا در حوادث فضای خروشد پروژه غوطه ور SlipShift شرکت شما به عنوان پرواز ساعت بعد از ساعت اطلاع می دهد. تمامی عملیات نظامی با هدف ثابت کند که تمدن و فرهنگ خود حق وجود دارد. و بسیاری بستگی به تلاش های جستجو همراه. هشدار باشید و در همه حال، به منظور حفاظت از اموال خود را از حمله ناگهانی دشمنان. در جهانی که تحت حکومت هرج و مرج، بسیار سخت به نگه، اما مگر اینکه شما از ترس مشکلات هستند؟

دوباره متولد افق ثبت نام شما را به فضای مجازی که در آن گرم شدن کره زمین و Icemen tuched آسیب جبران ناپذیر انجام داده اند را. جاری شدن سیل باعث وحشت مردم جهان بی حد و حصر است. و تنها کسی بود که قدرت خود را جمع آوری خواهد شد و عناصر چالش است و ترس به درگیری با باندهای همراهان از جان گذشته حاضر به یک چیز جزیی را کشت، در نهایت نه تنها در دنیای جدید احساس راحتی، بلکه به گسترش قدرت خود. ایجاد یک حساب کاربری بسیار ساده است. بازی دوباره متولد افق شما می توانید در حال حاضر پس از در زمینه های مناسب اطلاعات زیر را پر کنید: نام بازی، ورود به سیستم، رمز عبور، آدرس ایمیل. در ضمن، شایان ذکر است که محصول آنلاین بسیار مقرون به صرفه است. سیستم مورد نیاز توسط آسمان بالا و گیم پلی خود را می توانید در تنظیمات PC متوسط ​​برگزار شد شوکه شده است.

قبل از دوباره متولد افق بازی، این است که درک جوهر و ماهیت بازی. در نقشه شهرستان، به شما خواهد ساخت و ارتقاء ساختمان و نقشه از منطقه این امکان را برای مشاهده کل جهان به عنوان یک کل و برنامه ریزی از یک حمله از اردوگاه های همسایه می سازد. رابط ویژگی های مفید تر مانند مکالمه جهانی که از طریق آن شما می توانید با کاربران دیگر ارتباط برقرار، و پنجره اطلاعات و سرعت یو پی اس ، که تمام اظهارات مهم در مورد برنامه های آینده مدال دیگر وجود دارد. در اینجا در دسترس است برای سرعت بخشیدن به زمان ساخت و ساز و یا زمان آموزش.

در دوباره متولد افق آنلاین شما باید برای برخورد با منابع زیر: جنس اوراق و شکسته، سنگ، مواد غذایی، انرژی و جمعیت. نظارت بر وضعیت تعداد آنها همیشه باید، اگر شهرستان گران شما توسعه. بدون منابع از پیشرفت متوقف می شود. اما شایان ذکر است که بیش از نیاز بیش از حد، باید یک لیست از خوب جمع نمی شود. در غیر این صورت، بیش از حد به هدر رفته است، و که او نیز به مانند لذت بخش؟

بیایید ببینید چه ساختمان باید در شهرستان شما. ساخت و ساز نقش مهمی را ایفا می کند، و شما فقط باید به توجه به انواع مختلف اشیاء. تولد بازی افق شامل ساخت و ساز از جمله ساختمان

- مرکز کنترل (با تشکر از این پروژه شما مدیریت شهرستان خود، اطلاعات مهمی در مورد وضعیت ارتش جمع آوری، تماشای حرکت نیروها و وسایل نقلیه)

- آدرس خرید الکترونیکی (قادر به نه تنها مبارزه، بلکه به شرکت در تجارت)

- ایستگاه های رادیویی (چراغ دریایی برای بازماندگان، که از طریق آن می توانند در تماس با جهان خارج است).
- پادگان (زیستگاه رزمندگان بازداشتگاه های بیشتر، بیشتر واحد قادر خواهد بود به استخدام)

- زیستن (مسکن برای مردم است، که یک صندوق ارزشمند این شهرستان، چرا که مردم عادی - کار شما است)

- باروها (احتیاط، افزایش نیروهای مقاومت)

- برج دیده بان (که در آن سربازان را حمل می کنند دیده بان به منظور گزارش به موقع در معرض خطر حمله)

- مجمع گیاهی (اجازه می دهد تا شما را به گسترش قلمرو اموال)

- سنگر وپناهگاه زیر زمینی (مورد نیاز برای منابع ذخیره سازی)

- پناهگاه (ساختمان های مخفی که در آن مواد با ارزش از دشمنان پنهان).

خوب، این مسئله روشن است، و چگونه به مقابله با واحدهای رزمی لازم است؟ تولد بازی افق می دهد پارسه دو سطح تکنولوژی کنترل. فناوری I : دیده بان، مزدور، مردم خشمگین، تیرانداز از خفا. فناوری II : جیپ تخریب MG ، سرپرست دوچرخه بولدوزر تیم Perepretendent توپخانه. شما باید تمام این انواع قدرت مبارزه با یادگیری به استفاده معقول و عملی. سعی کنید برای حفظ نیروهای شبه نظامی همیشه در دست بود! تنها راه ممکن موفقیت در میدان جنگ.

بنابراین، شما باید بسیار به کار در این جهان درهم و برهمی. البته، این است که لیست کامل فعالیت های آینده و بهتر پاس خود آزمون تمام هیجان انگیز نیست. به یاد داشته باشید، در آینده در دست شما! اجازه دهید متوجه شدم تمام برنامه های ما، و موفق باشید برای یک دقیقه روشن نمی دور!

 

بازی همچنین