بازی Resident Evil 2

نام های جایگزین: بازی Resident Evil 2

بیشترین بازی های ساخته شده یک تم فیلم، لذت بردن از محبوب دیوانه در میان بازیکنان. چه کاری می تواند ما در مورد شیطان افسانه ای مقیم می گویند. تمام فیلم ها در این مجموعه و ستایش انتظار می رود. بازی رزیدنت ایول 2 - تایید جداگانه ای از این. تا به امروز، با توجه به آمار، این بازی در پروژه های تجاری موفق است. این بخش دوم از شهوت و میل پارسه می باشد. بر اساس آخرین در سراسر جهان بیش از 5 میلیون نسخه پراکنده. و این داده ها محدودتر است در مقایسه با چگونه لذتبخش پذیرفته و به طور فعال ارسال بررسی بازیکنان، تنها با این پروژه آشنا می شود.

حتی بسیاری از منتقدان بازی های جدی شناخته شده ترین است که این بازی رزیدنت ایول 2 می تواند به عنوان بخشی از موفق ترین. این پروژه نه تنها با موفقیت به تصویب همه بهترین عناصر اجرا در بخش اول، بلکه تعداد زیادی از جدید. اول، چشم خود را به برنامه های کیفی تغییر عجله. همچنین، توسعه دهندگان تصمیم به اضافه کردن به رزیدنت ایول 2 نوع جدیدی از سلاح. یکی دیگر از شگفتی برای طرفداران پروژه - بهبود گیم پلی. پیش از پارسه می تواند تنها تحت دو سناریو اساسی را، اما در حال حاضر تعداد آنها شده است به چهار افزایش یافته است.

در بازی Resident Evil 2 در حال حاضر قادر به بازی در شهر معروف راکون باشد. در این بخش از بازیکنان قادر به بازدید از شهرستان های آلوده و ایستگاه پلیس مراجعه به مردم فاضلاب نگاه کنند و بسیاری از نقاط دیگر مشاهده کنید.

طرح این بازی به ما در مورد دو شخصیت اصلی که، به دلایل شخصی به شهرستان آمده می گوید. در مواجهه با خطر، آنها تصمیم به انجام همه چیز ممکن است در نهایت از این محل خطرناک زنده و صحیح و سالم دریافت کنید.

برای شروع بازی به شما دانلود بازی Resident Evil 2 و یا خرید CD نیاز خواهید داشت. این بخشی از بازی در دو دیسک ارائه شده است، به طوری که پروژه وعده داده می شود بسیار گسترده است و جالب است.

توجه خاص باید به صدای پرداخت می شود. هنوز هم بازی های جوی، ترس افروز ملودی است که بهترین جا را به وضعیت کلی همراه است. با وجود این واقعیت است که این پروژه را برای یک مدت طولانی رفته است، موسیقی متن آن را تا به امروز را می توان در بازیکنان بسیاری از بازیکنان یافت. برخی از آهنگ حتی بازی شد ارکستر سمفونیک ژاپن.

هنگامی که شما می توانید بازی Resident Evil 2 را دانلود کنید، شما سعی کنید خودتان را برای کشف سرزمین های جدید است. بازی های موجود برای انواع کنسول ها و در هر سیستم عامل است. و شما را با این واقعیت است که هر شخصیت را در بازی کرده است داستان خود را خوشحال خواهد شد. این نکات دقیق وظریف حتی در مطبوعات به طور جداگانه گزارش شد.

برای دیدن برای خودتان در تمام دلخوشیها از این پروژه، شما نیاز به نگاهی به رزیدنت ایول 2 ویدیو تریلر. این ویدیو تصور از کامل ترین و دقیق از این بازی کمک خواهد کرد و تمام نوآوری های عمده و مزایای بگویید. بشتابید برای دیدن!

 

بازی همچنین