بازی Resident Evil 4

نام های جایگزین: بازی Resident Evil 4

بازی Resident Evil 4 - بازی کامپیوتر سوم شخص تیرانداز. رزیدنت ایول 4 بازی آشکار رویدادی در این فیلم ترسناک. همیشه باید در گارد. این بخش از بسیار شبیه به پیشینیان خود است. در مقابل شما تمام سری از بازی ها. و این فقط یک سری از سری بزرگ رزیدنت ایول است. شما در حال انتظار برای هیولا وحشتناک، پرواز نجات، تیراندازی و انفجار و تمام است که تطبیق بازی رزیدنت ایول 4.

قبل از شبکه های بازی نشان می دهد که شما به پایان خواندن این بررسی و فهرست های بازی Resident Evil آنلاین 4 ویدیو. و پس از آن می توانید از شر بازی رزیدنت 4 دانلود بر روی سایت عجله.

در رزیدنت ایول 4 بازی سرگرم کننده بسیار ساده است، اما البته،. تحولات در سال 2004 آغاز شده است. شخصیت از بازی آزاد و حفاظت از دختر رئیس جمهور ایالات متحده است. این بنده های عمومی است و نوعی قدرت فوق العاده، اما به اندازه کافی هوشمند و قوی است.

بنابراین، در بازی رزیدنت ایول 4، دو شخصیت اصلی وجود دارد:

• لئون اسکات کندی.

• اشلی گراهام.

لئون اسکات کندی - دختر vyzvalitel رئيس جمهور در اشلی. کارمند دولت و شخصیت اصلی بازی. این شخصیت خود را فقط به او است، و. است یک فصل که در آن شما کنترل کمی اشلی وجود دارد، و که آن را به تجهیزات خاص ندارد. وظیفه اصلی دختر oberigat خود.

اشلی گراهام - یک دختر که توسط یک فرقه مذهبی ربوده شد. شخصیت ضعیف و شخصیت به عنوان یک بار، چرا که پس از لئون آن را پیدا کرد، او باید زندگی می کنند و آن را در خانه اش آسیبی نرساند. اما شما می توانید دکمه های خاصی برای کنترل اقدامات خود را، و یا به جای سفارش استفاده کنید. همچنین کمک می کند شخصیت خود را - برای نشان دادن نکات، صعود و درب به پشت شکستن خود را قهرمان باز می شود.

اگر شما می توانید دختر از هیولا نجات نیست، بلکه، آنها ربوده می شوند و یا او را کشته، شما را از بازی را ترک. یعنی این دور با شکست مواجه. این است که اصلی - وظیفه شما این است برای حفاظت از دختر رئيس جمهور است.

در شخصیت استفاده رزیدنت ایول 4 سلاح در مقدار کافی و انواع معرفی شده اند. اما به روز رسانی در دسترس است - چشم لیزر، که تا حد زیادی ساده روند برای شما بازی.

دشمنان اصلی در راه خود را از این ساکنان تشنه به خون از روستاهای - Ganado. وقتی که مردم زندگی ساده و کشاورزان. اما پس از عفونت ویروس لاس - Plagas، آنها را تبدیل به هیولا بی روح.

این بازی نیز ارائه شده، حالت های جایزه: «جدا راه»، Assigment آدا، «مزدوران».

متوجه شده است که توسعه دهندگان تصمیم گرفت تا هنوز هم طرفداران را راضی و به بهترین نظر برنامه بازی، تازه کردن آن. اگر چه هنوز در سطح بهترین، اما بهتر از قسمت های قبلی. صدا در لحظات شدید از بازی کاملا ترسناک، از طریق بدن لرزیدن می کنه. شما فردی را خودسرانه نمی تواند ترسم.

دانلود بازی Resident Evil 4 در سایت و می تواند از آزادی از دختران تسریع می بخشند. پس از اشلی در انتظار کمک شما. فراموش نکنید که ما را در مورد این بازی هیجان انگیز هم تیمی های خود را بگویید. چه آنها احساس تمام شدت و خطر حوادث در حال توسعه.

یک گیم پلی خوب!

 

بازی همچنین