ظهور قهرمانان

نام های جایگزین: ظهور قهرمانان

ظهور قهرمانان بازی آنلاین - مرورگر رایگان استراتژی مبتنی بر سبک مدل داستان رایگان است. این جهان خیره کننده که درهم آمیخته با فرهنگ شرقی و فن آوری stimpankovskie. یک جای خود وجود دارد، به عنوان اکتشافات علمی و سحر و جادو. این ترکیب اصلی برجسته از پروژه های Gd-تیم است. توسعه دهندگان ایجاد کرده اند بی سابقه ای زیبایی جهان مجازی که در آن داستان سناریوی کلاسیک توسعه نیست، اما در یک راه کاملا متفاوت. اگر شما کنجکاو برای دیدن آنچه که با این واقعیت است که حوادث در باستان شرق نزدیک تبدیل شده است راه دیگر اتفاق افتاده است، شما خوش آمدید برای پیوستن ساکنان جهان جدید است. شروع به بازی ظهور قهرمانان، شما می توانید کمک به توسعه و رفاه به عنوان مثال خود دولت را به تماشای تمام تغییرات که در طول زمان رخ می دهد را.

تاریخ در بازی ظهور قهرمانان را باز کند به یک زندگی از ماجراهای به یاد ماندنی ترین. برای اینکه قادر به اتصال به یک حساب در هر یک از شبکه های اجتماعی شما علاقه مند هستند، شما باید وب سایت رسمی، آدرس ایمیل بازی را برای اطلاع رسانی و منتظر نامه های رمز عبور مراجعه کنید. که کل ظهور پروفایل قهرمانان است! شما در حال حاضر کاربر کامل، که همچنین همیشه و همه جا به آگاه باشند به دلیل خبرنامه موجود است. همانطور که برای سیستم مورد نیاز برای بازی، و سپس آنها را یک مانع بین شما و سرگرم کننده اعتیاد آور تبدیل شده است. از آنجا که این بازی طراحی شده است برای جذب افراد، آنها را دفع نمی کند. بنابراین، سیستم مورد نیاز بیش از حد بالا نیست. نکته اصلی این است که کامپیوتر به اینترنت متصل شده و به حال یک مرورگر طبیعی است.

بیایید ببینید چه کاری انجام دهید به منظور مالکیت در ابتدا کم رنگ گسترش یافته و تبدیل به یک قدرت بزرگ. بنابراین، بازی ظهور قهرمانان نیاز شما را به شرح زیر است:

- تشنج از سرزمین های خارجی

- ساختمان در طرح های خود را.

- بهبود فن آوری صنعتی؛

- گزیده ای از قهرمانان (فرماندار و دستیاران)؛

- مراقبت از خدمت ارتش.

- انباشت ثروت.

طرح این بازی است که در ضبط و پخش، جنگ بر اساس، بنابراین شما مقدار زیادی از مبارزه است. رقبای بالقوه بازیکنان دیگر می باشد. اما در میان آنها نیز می تواند به متحدان خوبی پیدا کنید. مبارزه برای خاک، شما باید آگاه باشید که هر پیروزی به علاوه برای شخصی است باشد. پس از همه، هر مربع از زمین گرفته شده، آن را به سادگی در امتداد مرزها، بلکه پاداش قابل توجهی نیست. هم وجود دارد در درگیری با NPC. گاهی اوقات آنها می تواند آسیب بزرگ شود. شما نیاز به یادگیری کنار آمدن با این حرف می باشد.

یاد داشته باشید که بسیاری از ظهور قهرمانان آنلاین از قهرمانان است که در حال استخدام خدمات بستگی دارد. با کمک آنها، شما را در نقشه جهانی از جهان و همچنین برای گروه از سربازان در دشمنان متنفر کشف، برای پیدا کردن گنج،. این بازی دارای بسیاری از کلاس ها و تخصص های قهرمانان. هر کدام ویژگی های خود، ظرفیت، و از این رو تابع. سعی کنید مطمئن شوید که شما قهرمانان رده های مختلف خدمت کرده است - بنابراین شما موفقیت هر عملیات برنامه ریزی شده را تضمین خواهد کرد!

ظهور قهرمانان شما با استفاده از فروشگاه های بازی در بازی. در نوع طبقه بندی خود را از همه چیز. این افزایش برای تولید و پیشرفت های علمی برای توسعه دولت، و تجهیزات برای شخصیت ها، و غیره غیره همانطور که برای سلاح های موجود، آن است که در چنین گونه به طور معمول، بهبود یافته و افسانه ای تقسیم شده است. آرسنال متشکل از زره، سپر، bracers، شمشیر، تبر و دیگر خوبی.

بازی بازی افزایش از قهرمانان - به این معنی به تدریج استفاده از چشم انداز موجود در پروژه می باشد. دیگر بازی، گسترده تر از محدوده امکانات خود را. شما مطمئنا قادر به ایجاد یک امپراتوری بزرگ، که جلال قدرت او خواهد بود! فرض کنید شما با مشکلات کوچک را نمی ترساند، شما قادر به مقابله با هر گونه مشکلی خواهد بود. نکته اصلی - به کمی تلاش! موفق باشید! اجازه دهید همه چیز را مجسم برنامه ریزی شده!

 

بازی همچنین