دانستنی 3

نام های جایگزین: دانستنی 3

از اولین ثانیه بازی دانستنی 3 شما با گرافیک آن خیره کردن. در واقع، تمام کشیده شده در اینجا فقط شگفت انگیز: روشن، روشن و اصلی است. بنابراین پارسه-aesthetes قطعا خوشحال خواهد بود. این غیر ممکن است که توجه داشته باشید ویژگی های فنی بسیار خوبی از پروژه: کنترل ساده و مقرون به صرفه، بازی های بزرگ، جالب و طور مداوم به روز کار و ماموریت. امروز در حال حاضر در حال اجرا در حداقل 180 مأموریت های طولانی و هیجان انگیز، و، ظاهرا، ساخته شده توسط توسعه دهندگان رفتن به متوقف شود. شما فقط از دست دادن آهنگ از زمان، شیفته بازی. شما در حال حاضر در انتظار دزدان دریایی، خون آشام و هیولا افسانه ای. خوب، مدیریت به شما علاقه؟ ما اطمینان شما حوصله با این بازی شما خواهد شد دقیقا دارند!

دانستنی 3 آنلاین - یک بازی مرورگر است، اما شما به قبل از دانلود نرم افزار کلاینت بازی نیاز، و اگر شما می خواهید به نصب بازی در پانل مرورگر. بلافاصله پس از ثبت نام شما قادر به بازگشت به جهان مرموز از فانتزی Gilinor که امروز در حال حاضر بسیاری از علاقهمندان به بازی را از سراسر جهان ثبت خواهد شد. هر شرکت کننده در این پروژه به کشف سرزمین وسیع موجود در این جهان، هر کس می تواند بیشتر و بیشتر مهارت های جدید را دریافت کنید. آماده برای یک سفر طولانی دریافت، مطالعه جادوها سحر و جادو و ملاقات با موجودات غیر معمول ترین. یکی از تفاوت های اصلی این پروژه - امکان بازی بی طبقه. به این معنا که شما می توانید نماینده شخصیت خود را از یکی از توزیع ارائه شده است، این امر را به دانش و مهارت خاص. یا شما می توانید یک شخصیت بی طبقه که می تواند تبدیل به یک قهرمان منحصر به فرد، تجسم تمام شخصیت های مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

همانطور که در بالا ذکر شد، در پروژه های مرورگر دانستنی 3 ثبت نام برای بدون مانع گیم پلی شروع نیاز دارید. و حتی این واقعیت است که در حال حاضر سازگار برای کاربران انگلیسی زبان برای کنترل بازی است ارائه نشده است، باید به شما اشتباه نیست. کل بازی قاب است تا باهوش که شما می توانید با همه چیز بدون کمک از یک فرهنگ لغت رسیدگی کند.

1. برای شروع بازی برای شما، با کلیک بر روی لینک « بازی رایگان اکنون »، غیر ممکن است که در صفحه بازی دست است.

2. در اینجا شما را فرم ثبت نام با پر کردن شما می توانید در دانستنی 3 بازی شروع کنید. برای عملکرد صحیح از بازی، شما نیاز به آخرین نسخه نصب شده جاوا .

با ثبت نام، شما می توانید به سرعت به یک سفر بروید. شما بسیاری از شهرستانها جدید غیر مشابه را مشاهده کنید، به زیرزمینهای شوم نگاه و گرفتن مقدار زیادی از مهارت. صحبت از مهارت ها، پروژه در حال حاضر تعداد آنها 26. برای مثال، شما می تواند تبدیل به

1. کشاورز.

2. اسلحه سازی.

3. شکارچی.

با کشف جدید سطح تبدیل مهارت های جدید در دسترس است.

به بازی بازی دانستنی 3 بود خسته کننده نیست، دولت ارائه می دهد را زیبا حیوان خانگی

1. اژدها.

2. بچه دایره وار حرکت کردن.

3. chinchonpasa طلایی.

آیا در عشق با این بچه های ناز غیر ممکن نمی افتد!

علاوه بر این، لذت بخش، و این واقعیت است که بازی دانستنی 3 رایگان هر کس می تواند!

 

بازی همچنین