مقدس 2

نام های جایگزین: مقدس 2

مقدس 2 - کامپیوتر بازی نقش بازی در سبک RPG فانتزی. تولید کننده بر اساس آلمان تصمیم گرفته است اولین بازی مقدس را ادامه دهد. با نوآوری های پیشرفته معرفی بازی دارای یک داستان جدید، بازی های جدید. و همه چیز را در سطح مناسب و معقول ارائه شده است. بازی ترجمه مقدس 2: سقوط فرشته. شاید این بدان معنی است که ساکنان آنکارا در پیش بینی از یک قهرمان که آنها را از شروع هرج و مرج را نجات خواهد داد.

این بازی مقدس 2 بوده است در صورت خود را طرفداران جدید فقط نیاز به دانلود بازی مقدس 2. برای این کار، شما نیاز به جاوا اسکریپت در برنامه های کامپیوتر خود را برای دانلود بازی.

شما قاره به نام آنکارا در جهان مقدس سرگردان. در آغاز بسیار از این بازی افتاده فرشته مقدس 2 شما کلاس را انتخاب کنید که abuts یا شخصیت از پیشنهاد به جز سرافین کاملا متفاوت از اولین نسخه از بازی: سرافین، بالا وروجک، عروس جنگل، معبد نگهبان، سایه جنگجو، مفتش و Dragomag. اما فراتر از آن بسیار مهم است قبل از اینکه شما مسیر که در آن شخصیت می رود را انتخاب کنید: مسیر نور یا تاریکی. دقیق تر لازم است برای انتخاب یک خدای: لومن (خدا نور) Forens (الهه عقل و دانش و فلسفه)، Cybele (الهه طبیعت)، تستا (خدا علم)، کوان (خدای جنگ) و کر (الهه شر). لومن فارکس و Cybele، و مفتش - - تاریکی - COEUR کوان و تستا اگر شما انتخاب کنید سرافین، شما تنها راه موجود از نور باشد. بر این اساس، در هنگام انتخاب یک راه از تاریکی را، شما هیچ چاره ای در لومن الوهیت، و اگر در مسیر نور، پس از آن کرالا.

و پس از آن شما می توانید شروع به بازی بازی مقدس 2.

حوادث در بازی قبل از حوادث قسمت اول بازی. زمان در اینجا باستان زمانی که قدرت های عرفانی دوران کودکی و زمانی که رویدادی به تقسیم به رهبری خوب و بد. و بدترین ممکن است به هرج و مرج منجر شود. اما شما نباید اجازه دهید این اتفاق می افتد، و یا برعکس به سرعت بخشیدن به روند.

البته، بازی با ورق را به مناطق مختلف تقسیم شده است:

• Tilizy.

• Artamark.

• نه - پلات.

• جزیره سرافین و اژدها طولانی غار در زیر آب.

• هیس تا.

Tilizy - الف منطقه است. بخش دردناک از آنکارا. آب و هوای معتدل است.

Artamark - مردم حومه. به تفکیک به امیرنشینهای تحت حکومت شاهزاده های مختلف. آب و هوای خشک است.

و نه - زمینهسازی - قلمرو اورک ها. به تفکیک به جنگ شهرستان. آب و هوا استپ.

سرافین جزیره و اژدها طولانی غار در زیر آب - مالکیت سرافین. یک دولت بزرگ تقسیم. فقط در اینجا T - انرژی تحت کنترل است.

هیس TA - مارمولک خاک، اژدها پیروان. روستای با آب آب گرفتگی. آیا به شهرستان تقسیم شده است.

به طور کلی، وظیفه اصلی این است که برای انجام کار خود، بهبود مهارت های خود را، کاوش قلمرو و تصمیم گیری سرنوشت کل آنکارا.

بازی مقدس 2 در گرافیک با کیفیت بالا، انیمیشن های خوب معرفی شده اند. اگر چه برخی از موارد ممکن است به اندازه کافی نمی تواند جزئیات.

به طور کلی، هنوز هم می تواند مقدس 2 ویدیو و تصاویر را مشاهده کنید. و رفتن به سایت بازی مقدس 2 سقوط دانلود فرشته. و در مورد اقامت فوق العاده هیجان زده است. همانطور که انتظار می رود بازی آنلاین، شما می توانید دوستان خود را دعوت می کنند. شما بازی خوب!

 

بازی همچنین