سالم

نام های جایگزین: سالم، سالم

سالم آنلاین - رایگان بازی چند نفره مشتری با عناصر استراتژی توسعه یافته توسط نوع از گودال ماسهبازی. پروژه استودیو سوئدی ایجاد Seatribe، و ناشر پارادوکس سلامت است. در جهان بازی به وضوح احساس تاکید بر تاریخ است. اکشن در قرن 17 توسعه. آن را چک کنید استعمارگران انگلستان جدید از انگلستان بود. کاربران باید به عنوان یکی از آنها عمل می کنند. هر مهاجر است برای خرید یک خانه، برای ساختن قلمرو خود، به مراقبت از استخراج منابع، برای ایجاد روابط با دیگران بازیکنان یاد بگیرند که برای از بین بردن موجودات مختلف که در زیر پا، و سعی می کند به شما صدمه دیده است، و اطمینان حاصل شود که تغذیه و استراحت به موقع است . بدون نیازهای ویژه باید به همسایگان خود حمله نکنید، چرا که آنها ممکن است قوی تر از شما، و دو بار را در زندگی شما هیچ کس. هنگامی که شما با مرگ پیشی گیرد، پس از این پایان است. اگر شما پس از آن مایل به ادامه بازی سالم، باید برای شروع از ابتدا با یک قهرمان جدید. بنابراین در حد متوسط ​​نسبتا کم، متوسط ​​پرماجرا، نسبتا بلند پروازانه است - و خواهد شد که آینده ای بهتر ایجاد کنید!

برای بازگشت به دنیای فانتزی، شما نیاز به دانلود و نصب کلاینت بازی سالم در PC. اما قبل از اینکه ما را تا این، شما نیاز به ایجاد یک حساب کاربری. سالم ثبت نام - آن را پر کردن فرم های خاص با این رشته: نام کاربری و کلمه عبور (در خط بعدی دوباره)، آدرس ایمیل. در نتیجه، تیک تیک از و پذیرش توافقنامه کاربر تایید و تمایل برای به دست آوردن خبری مفید است. همانطور که برای سیستم مورد نیاز، آنها کاملا مناسب هستند و خواهند بود مانعی ندارد. تقریبا هر کس می تواند گیم پلی لذت می برند، با استفاده از یک کامپیوتر حداقل یک پیکربندی متوسط.

از کجا شروع بازی در سالم؟ اول از همه شما را در خانه خود نیاز دارید. به خانه خود، شما ابتدا نیاز به اجرای قرارداد بر روی زمین. پس از آن، شما باید در مورد منابع فکر می کنم، و علاوه بر به دست آوردن ابزار. در حالت دوم می تواند یا خریداری شده و یا دستکاری شده. البته، تمام این مدتی طول می کشد، بنابراین فکر نمی کنم که می شود همه حق است. برای این کار، کار سخت را برای چند روز. اما پس از آن را به خوبی به درو از ثمرات کار خود را! خانه - محل که در آن شما می توانید استراحت و باز کردن از پیچ بعد از یک سفر طولانی در سراسر مکان های بازی بسیار زیاد. به هر حال، همه که فراتر از اموال یا دارایی شما این است که به کاربران دیگر و یا شهرستان های خنثی از بوستون، و یا فقط یک زمین بایر است که در آن پرتکاپو با انواع حیوانات وحشی. شما باید به طور مداوم در حالت آماده باش، اگر زندگی شما واقعا گران است.

منطقه مذکور امن به نام بوستون شما توانایی برقراری ارتباط و تجارت با دیگر علاقهمندان به بازی. در اصل، آن را به یک پلت فرم برای ایجاد روابط اجتماعی است. اما زمانی که ما تصمیم گرفت تا از طریق جای دیگری سرگردان، می توانید هر چیزی انتظار - از حمله جانوران تهاجمی برای حمله به بازیکنان. همانطور که برای درگیری بین بازیکنان، در اینجا برخی از قوانین می باشد. بنابراین، یک بازیکن که به طور مداوم باعث می شود از جمله ANTICS دیر یا زود مجازات خواهد شد. در این مورد، آن را یک علامت سیاه و سفید، و سپس یک بار این وضعیت خواهد آمد که جامعه را ملاقات خواهد کرد و انتقام تبه کار. است نقطه دیگر است که شما باید بدانید - استفاده از سحر و جادو. سحر و جادو - چیز خوبی است، اما تنها در دلیل. اگر بیش از حد انجام دور، که می تواند علامت بسیار سیاه و سفید shlopotat و موضوع شکار طرفداران عصبانی عدالت است.

به طور کلی، در ذات خود سالم بازی - توسعه مستمر. در واقع آنچه اتفاق می افتد کاملا واقعی و طبیعی است. شما ساخت، تولید این مواد، و سپس سعی کنید به منظور بهبود و گسترش زیستگاه تجمع منابع مفید را در روابط تجاری با در نظر وارد کنید به این نتیجه معاملات پر سود و احساس در پایان، ما در اینجا به راحتی و ایمن حل و فصل. بنابراین به هدف خود حتی گام های کوچک در حالی که به شدت محافظت از اموال خود را در مورد نیاز ناشی می شود. همه چیز که شما درگیر خواهد کرد، هیجان انگیز و لذت بخش است، به طوری که این بازی یک راه بسیار خوبی برای شکستن دور است. فقط سعی کنید - نمی خواهم به بازی!

 

بازی همچنین