حوزه

نام های جایگزین: ها Sfera آنلاین

آنلاین بازی کره - یک بازی اعتیاد آور است که توسعه دهندگان داخلی ایجاد شده است. این می تواند یک رقابت منطقی از این بازی MMORPG نوع را.

هر کس می داند که در چند بازی داخلی به رخ کشیدن کیفیت خوب است، اما می توان گفت که بازی کره آنلاین استثنا برای این قانون است. بازی اولین بار در سال 2003 آمد، اما با وجود سن و سال خود، این بازی همچنان به رشد و جذب بیشتر و بیشتر بازیکنان جدید است. در ابتدا این بازی را بازی آنلاین کره تنها می تواند باشد. قیمت برای استفاده از این بازی 5 سال بود. است ماه. اما بسیار زیادی از مدت زمان آنلاین کره است کاملا رایگان، که بیشتر به کاربران و حتی بیشتر او را به خود جلب کرد.

تاریخ در بازی کره می رود از طریق معمول برای این نوع از بازی ها، طرح. اولین چیزی که به انجام - است برای ایجاد یک نمایش در سایت بازی. شما نیاز به وارد کردن نام کاربری، رمز عبور، و آدرس ایمیل. محدوده ثبت نام نیز نیاز به نصب و راه اندازی از مشتری بازی، که می تواند به طور مستقیم از وب سایت دریافت کنید. همانطور که می بینید، محدوده ثبت نام آنلاین دهانه تمام زمان کمی، ترک آن را برای بازی.

پس از گذشت مراحل ثبت نام، شما می توانید به طور مستقیم به بازی ادامه دهید. با توجه به تاریخ، جهان در بازی پس از فراز و نشیب های طولانی تجربه شده توسط دستنوشته هند باستان با مانتراها برای ایجاد تنوع از جهان گمراه کننده است که در محدوده ایجاد شده است. در ابتدا، او را از پوست هند در 1203 حذف شد، و پس از آن زمان زیادی را در کتابخانه بیزانس به سر برد، که از آن به دست برادر خود را Batiz. در سال 1348، اروپا دچار بدبختی وحشتناک - یک بیماری همه گیر از طاعون. به عنوان یک پناهگاه از یک بیماری وحشتناک، برادر باتیس تصمیم به ایجاد یک جهان موازی از شادی. اما برای ایجاد آن لازم است که مانتراها خواننده را در آرامش کامل، که کار نمی بود، چرا که راهبان تصور برای سوزاندن مرتد Batiz. دقیقا به خاطر این، به جای برنامه ریزی شادی جهانی، به اشتباه ساخته شده است جهان از فقر و بدبختی، که در آن یک تعداد نامحدود از هیولا های مختلف، گذشت زمان سریع تر 12 بار، و هر 666 سال یک نابودی کامل وجود دارد. به این دلیل، در جهان بیرون شروع به بلایای بیش از حد متنوع و فجایع. سپس در بالا از آن میان جهان خارج و کره از دست داده بودند.

گرفتار در یک محیط کاملا متفاوت است، مردم به تدریج شروع به خواستگاری از جهان، شروع به ایجاد شهرستان و دولت است. به نظر می رسد که همه چیز به خوبی می گذرد، اما پس از آن به عنوان گذشت زمان، و ساعت از نابودی جهان، و من تا به حال برای انجام کاری. به طور طبیعی سعی به نجات جهان می تواند به هر بازیکن است.

در حوزه می تواند در شش قاره جهان بازی کند. تیتان پدر هلیوس - جزیره های کوچک تر، جدا از او بعد از قاره دیگری، به نام رودز - بزرگترین جزیره، هلیوس است. لئون - جوانترین قاره است که تمام بعد از بدنه اصلی تقسیم و، در واقع، یک جزیره. دو قاره باقی مانده - آن خورشید و شارون، که به ترتیب نور و تاریکی. شارون نیز به عنوان یک زندان برای مجرم عمل می کند. در سراسر قاره قفل های مختلف، که در اکثر موارد متعلق به خاندان های مختلف. بازی بازی آنلاین این است که در بخشی از قبیله بسیار ساده تر است. یکی در این دنیا آسان نیست! بازی آنلاین به طور کلی کره، که به طور عمده در مبارزه بین قبیله، نه در جنگ با هیولا های ترسناک است.

بر خلاف اکثر بازی ها، در انتخاب کلاس کاراکتر است تدریجی در بازی عبور انجام می شود. شغل اصلی این بازی یک نبرد است، بنابراین بعید است بازی خواهد بود بسیار بازیکنان صلح دوست. محدوده نیاز به بازی در یکی از 14 تخصص متفاوت است. شخصیت تنها دو پارامتر - عنوان و قدرت سحر و جادو. تجربه شارژ تنها برای پیروزی بر دشمنان در جنگ است.

بسیار دلپذیر از بازی در گرافیک، به ویژه می خواهم به این نکته اشاره جزئیات از شخصیت است. کیفیت بافت برگ زیاد باشد مورد نظر است، اما اندازه بسیار کوچک از مشتری بازی، آن را کاملا قابل قبول است. ماموریت در این بازی، تقریبا همه بسیار مشابه و یکنواخت، واضح است که توسعه دهندگان به صراحت در آنها شرط نیست.
بنابراین، ما یک بازی بسیار جالب به خصوص برای جنگ در جنگهای قبیله و جنگ است.

 

بازی همچنین