SimAgri

نام های جایگزین: SimAgri

SimAgri بازی شبیه ساز آنلاین و یکی از بازی های از مزرعه است. در این بازی شما باید به توسعه مزرعه خود را، توجه به فرهنگ های گوناگون است.

در بازی ثبت نام SimAgri بسیار ساده است. به منظور ثبت نام در این بازی SimAgri باید موارد زیر را اثبات کند:

1) نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید.

2) ما آدرس ایمیل خود و سرور که در آن شما می خواهید بازی را.

بازی بازی SimAgri شما می توانید شما می توانید یکی از فعالیت هایی است که به مربوط به بخش کشاورزی

را انتخاب کنید

- انتخاب: شما می توانید یکی از چندین گونه ها و نژادهای را انتخاب کنید. گاو، خوک، بز، گوسفند، خرگوش، جوجه، مرغ شاخدار، بوفالو آمریکایی، که شما باید به مراقبت از هر روز.

- در حال رشد: شما می توانید انتخاب کنید به رشد گندم، ذرت، چغندر، دانه های سویا و بیشتر. و همچنین، به عنوان مثال، شما می توانید یک باغ با درختان سیب را امتحان کنید.

- FWF: FWF به معنی agrofirmovye کار. آیا شما در ارائه خدمات به سایر فعالیت های کشاورزی توسط کشاورزان به کاشت، شخم، کودهای و بیشتر.

- حمل و نقل: شما می توانید یک حامل از پیمانکار است. شما از کامیون خود یا دیگر وسایل حمل و نقل را کنترل کنید.

- فروشنده کشاورزی: ​​تجهیزات کشاورزی شما را به سایر کشاورزان به فروش برساند. خرید، فروش، تعمیر، اجاره تجهیزات.

- مرکز دام: شما مسئول اجرای تلقیح مصنوعی برای مزارع دیگر خواهد بود. شما باید بهترین حیوانات پرورش پیدا مایع منی گاو ابستن.

- تعاونی کشاورزی: ​​شما کنترل تعاونی های کشاورزی، ارائه زمین به دیگر کشاورزان تحت قرارداد به خرید و فروش مواد غذایی و محصولات کشاورزی تولید خود را از طریق همکاری.

شروع SimAgri شما بازی به شرح زیر است:

1. در ابتدا شما نیاز دارید برای عضویت Simagri. اشتراک رایگان و در کمتر از چند دقیقه. هنگامی که شما ثبت نام، شما می توانید شروع به پخش بلافاصله.

هنگامی که شما وارد شدید، اولین قدم شما این است که در انتخاب محل که در آن شما خواهد مزرعه خود را مجهز. برای این کار، منطقه و پس از آن بخش / استان را انتخاب کنید.

شما می توانید خانه ها، حیوانات مزرعه، ماشین آلات، زمین و غیره خرید و سپس شروع به مدیریت مزرعه خود را.

شما همچنین می توانید Simpass ویژه خرید، که به شما مزایا و گزینه های جدید است که در مزرعه مجازی بهینه سازی می دهد.

شما می توانید در هر زمان لغو عضویت. حساب کاربری شما متوقف شود و تمام داده ها از دست داده است. علاوه بر این، اگر توسعه دهندگان از این بازی خواهد فریب، چندین حساب پیدا کنید، حساب شما بدون در نظر گرفتن که آیا شما Simpass یا نه به حال حذف شده است.

SimAgri بازی آنلاین در اصل، و همچنین تمام مزرعه دیگر است. شما باید برای خرید حیوانات و گیاهان، مراقبت از آنها، برداشت و سود.

ثبت نام SimAgri در بازی به صورت رایگان، بهبود میدان رو در اختیار خود، انصاف، و آمده است برای برنده شدن!

 

بازی همچنین