عملیات تنظیمات: خط

نام های جایگزین: عملیات تنظیمات: خط

عملیات بازی تنظیمات: خط - یک بازی چند پلت فرم در این ژانر از اقدام نظامی از توسعه Yager توسعه، چاپ 2012 ژوئن 26 است. Localizer در قلمرو فدراسیون روسیه 1C-SoftKlab، که بازی در روسیه در همان زمان با برتر جهان منتشر شده است. بچه ها از Yager ایجاد شده کاملا یک بازی خوب است. اگر شما شروع به بازی عملیات تنظیمات: خط، پس از آن برای اطمینان حاصل کنید که چگونه بسیاری از توافق می کنید که داستان در این بازی واقعا خارج از غرفه!

بنابراین، در بازی عملیات تنظیمات: داستان خط در مورد رویدادی که شخصیت اصلی، که در اینجا کاپیتان M. است واکر. او را به عنوان فرمانده گروهی از مبارزان در Dubail پرتاب است که به دلیل مکرر طوفان شن فوق العاده قوی و طولانی پوشیده از شن و ماسه به طوری که در آن زندگی می کنند غیر قابل تحمل شد. بسیاری از مردم محلی موفق به خارج از شهر. حالا Duban پشت برخی افراد و گروههای غارتگری. هنگامی که در بخش مرکزی Dubail ستاد سی گردان سوم ارتش shtatovskie تحت فرماندهی سرهنگ کنراد است. پس از شش ماه سکوت کامل به طور ناگهانی از پیام سرهنگ ماموریت تخلیه به طور پیش فرض در می آید. برای روشن شدن وضعیت، و عملیات امداد و نجات در شهرستان ها، یک گروه ویژه "دلتا" تحت فرمان واکر ارسال می شود. در حال حاضر در Duban، شورش متوجه می شود که آنها را به مبارزه با آلودگی کردم.

عملیات بازی تنظیمات: توسعه دهندگان کامپیوتر خط تا تصور که آن را تا پایان متفاوت. 4 گزینه های موجود برای علاقهمندان به بازی کامل بازی. نقطه ای از عبور از انتهای نوع واقع در آخرین فصل، و هیچ نشانی از آن پرنیان عمل در بازی تاثیر نمی گذارد. این چیزی است که بازی از انتهای ارائه شده

1. کاپیتان M. واکر اجازه می دهد تا خود را سرهنگ کنراد را بکشند، یا او خودکشی کرد، صحبت کردن با سرهنگ

2. کاپیتان M. واکر تصمیم به کشتن سرهنگ، و پس از آن اجاره واحد، که آن را در خانه به ارمغان می آورد.

3. کاپیتان M. سرهنگ واکر تصمیم به کشتن و در ضربات پنالتی با تیم ملی نجات به قتل رساند.

4. کاپیتان M. واکر تصمیم به کشتن سرهنگ، و سپس حذف همه مبارزان از تیم امداد و نجات، و او تصمیم می گیرد تا در DUBA بماند.

اگر شما هنوز تصمیم گرفت که آیا به تنظیمات عملیات: دانلود خط، پس توصیه می کنیم که شما را در اینترنت پیدا کنید در مورد عملیات تنظیمات: بررسی خط. پس از خواندن نظرات بسیاری از منتقدان و گیمر های باتجربه و همچنین از دیدن فیلم های کلی و تریلر بازی، ساده تر خواهد شد تا تصمیم بگیرند که آیا شما نیاز به دانلود و نصب بر روی کامپیوتر شما.

نصب بازی و شروع به بازی در آن، شما با شخصیت های زیر آشنا:

1. جدا شدن از "دلتا" - کاپیتان مارتین واکر، 1 ستوان آدامز - هنر های سنگین. گروهبان لوگو - تیرانداز از خفا.

2. سر در گم (گردان 33th) - سرهنگ جان کنراد، DJ - خبرنگار جنگ، رئیس اوباش، نخست ستوان مک فرسون، گروهبان دوم جان فوربز.

3. CIA - عوامل Kastavian، دانیلز، گولد، Riggs.

در عملیات تنظیمات: ماموریت خط. توسعه دهندگان آنها را در بازی بسیار زیادی وارد می شود. با این مقدمه، و سپس 15 فصل و یک خاتمه آغاز می شود، به طوری که هر کسی، حتی pickiest پارسه خواهد بود که در آن به نوبه خود.

اگر شما توسط داستان ما در مورد بازی مجذوب، و سپس به وب سایت رسمی به http://www.unicode.org/ بروید. specopstheline. کام / شاخص. اچ تی ام ال و بازی دانلود کنید. مطمئنا خوشحال به صرف بیش از یک ساعت برای عبور از این بازی جذاب و بسیار محکم ساخته شده در سبک نظامی است.

 

بازی همچنین