دولت از پوسیدگی

نام های جایگزین: دولت از پوسیدگی

بازی دولت از پوسیدگی یک پروژه با نام تجاری جدید است. انتشار رسمی آن خواهد پارسه همه خیلی زود ببینید - در 29 نوامبر. برای شروع بازی برنامه را از طریق بخار می شود، به عنوان هزینه قبلا گفته شد از این بازی خواهد بود 6.99 دلار است. سازندگان این بازی وعده به ارائه چیزی فراتر از آن. چیزی است که می تواند فقط یک خیال تولید کند. این بازی خواهد شد یک مزیت برای کسانی که بازیکنان که عشق داستان در مورد زامبی ها و فقط زندگی خود را در بازی های آنلاین رایگان است.

اکشن امور خارجه از پوسیدگی آنلاین اتفاق می افتد در جهان پس از پایان جهان است. پس از بازگشت از مادر تمام جهان زامبی که ما استفاده می شود تا او را ببیند، ناپدید شد. انسان تقریبا به طور کامل ناپدید شد. بر روی زمین تنها چند بازماندگان خوش شانس، در میان آنها شخصیت خود را. در شانه ی کسانی که خوش شانس در حال حاضر تحمل مسئولیت های باور نکردنی، چرا که آنها باید برای نجات جهان و او را به زندگی سابق خود.

صادقانه بگویم، این بازی برای ضعف قلب نیست. در اینجا شما باید برای زنده ماندن و آن را هم. به عنوان توسعه دهندگان این پروژه، در حال حاضر بازی بازی دولت از پوسیدگی خواهد شد بسیار سخت تر، و گیم پلی خود خواهد بود فوق العاده هیجان انگیز و جالب است. قابل توجه تمام بازیکنان می کند تعداد زیادی از quests و ماموریت برای زنده ماندن، شما می توانید بسیاری از دستاوردهای دریافت خواهد شد و در اختیار شما می شود سلاح های متنوع است.

از آنجایی که این یک بازی آنلاین است که، بر این اساس، شما باید از قبل حدس زده اند که در دولت ثبت نام پوسیدگی روند اجباری است. شما به قبل از نصب بخار برنامه (اگر شما یک بازیکن با ثروت از تجربه است، آن است که به احتمال زیاد در حال حاضر این برنامه بر روی کامپیوتر خود) نیاز و ثبت آن. و تنها پس از آن شما قادر خواهید بود برای خرید بازی، نصب آن بر روی کامپیوتر شما و ثبت نام حساب خود را در آن خواهد شد.

شما باید به این واقعیت که در حال حاضر در صفحه اصلی از این بازی است که هیچ کلمه ای در روسیه وجود دارد را نمی ترساند. اول، شما هیچ مشکلی برای درک همه ذاتی داشته باشد و در مرحله دوم، در طول روند ثبت نام شما در دسترس خواهد بود به بخار رابط روسیه است، بنابراین دانلود و نصب این برنامه برای شما مشکل نیست.

برای شروع به بازی دولت از پوسیدگی، شما می توانید اعتبار معمول مشخص: نام کاربری، رمز عبور، ایمیل، صندوق پستی.

این جهان کاملا غیر معمول از زامبی است. در واقع، این بازی یک نوع از دستیابی به موفقیت است. این بازی - مسابقه ثابت و یا توقف برای زنده ماندن. چه می کند این پروژه جذابیت و حتی بیشتر، عدم توسعه دهندگان برنامه از پیش برنامه ریزی شده است. زندگی خود را در دست شما است. آیا در طرح بازی به حساب نمی آید، موفقیت خود را خواهد بر شما بستگی دارد و چگونه موفق خواهد بود طرح خود را نجات!

با وجود این واقعیت است که تا زمانی که بازی حالت پوسیدگی آزاد می افتد، بسیاری از علاقهمندان به بازی در حال حاضر ابراز تمایل خود را برای خرید دسترسی به یک پروژه برای تست همه از ویژگی های آن است.

 

بازی همچنین