خیابان حقوقی

نام های جایگزین: خیابان حقوقی

خیابان حقوقی - بازی های کامپیوتری در سبک شبیه ساز ماشین. شرکت توسعه، بازی شکستناپذیر، آدم زل می زد تمام تلاش خود را برای ایجاد نه تنها یک ماشین مسابقه ای، و تجسم از دستگاه مورد نظر خود را به عنوان خود شما. این از ویژگی های اصلی این بازی است. خیابان بازی نسخه حقوقی از اولین سری بازی خیابان حقوقی، برای طرفداران در سال 2002 منتشر شد.

همانطور که در هر بازی کامپیوتر در ابتدا نیاز به دانلود کنید. دانلود خیابان حقوقی شما می توانید در سایت و داشتن یک برنامه خاص را در کامپیوتر خود مراجعه کنید. فقط در حال حاضر شروع به نشان می دهد که شما را از طریق بررسی بازی خیابان حقوقی خیابان حقوقی و نمایش فیلم ها و تصاویر به عنوان خوانده شده. چه خواهد بود در مورد داستان و ویژگی های بازی آگاه تر است.

فقط در این بازی شما می توانید خود را یک مکانیک واقعی احساس راحتی کنید. پاک کردن است که یک بازیکن استفاده با دانش در ساخت خودرو وجود دارد. اما این یک مشکل نیست، به دلیل آن است که در اینجا است که شما نه تنها بسیاری از جالب توجه است، اما شاید تمام جهان درونی ماشین آلات یاد بگیرند. به هر حال، نه تنها جهان داخلی بلکه خارجی ماشین آلات.

شخصیت شما در اینجا وجود آن آغاز می شود با شهروند عادی، حتی داشتن یک ماشین نیست. از آنجا که آن دورتر شما را به فروشنده بروید و یک ماشین دریافت کنید. شما بازی را شروع با حضور شما در حدود 20 هزار دلار است.

هدف اصلی از این بازی به عنوان یک دور باطل. شما ماشین خود را پیاده سازی - تغییر قسمت های داخلی و خارجی (tyuninguete). دقیقا چه چیزی شما را جایگزین فقط شما تصمیم می گیرید. سپس در مسابقه برای پول شرکت و دریافت پول جایزه درآمده است. و پس از آن دایره بسته را به دست آورده پول شما در ماشین خود خرج کند.

روشن است که بازی شما را با سطح اولیه شروع می شود. که شده است، تمام تلاش خود را در دستیابی به بالاترین سطح در پایان آینده از این بازی در عنوان رهبر است.

در بازی خیابان حقوقی اتومبیل سازگار با مدل های مراکز خودکار واقعی می باشد. این باعث می شود بازی بسیار جالب تر، چرا که به شما مارک های خودرو می دانند.

کار با دستگاه آماده ساخته شده است در دو مرحله:

• جاده سریع السیر.

• جاده های شهر.

جاده سریع السیر - این در وهله اول که در آن شما ماشین خود را امتحان کنید. کشش راست جاده که در آن شما صدمه دیده است.

جاده های شهری - بخش جاده، که نژاد. آنها اغلب در شب می باشد که جاده خالی است. اما در طول روز که ممکن است، اما پیچیده با حضور فراوانی از ماشین آلات شهری است. همچنین، روز و شب، شما می توانید توسط پلیس متوقف شود. و شما هم برای تخلف از سرعت جریمه، یا تغییر غیر قابل حل از وسیله نقلیه.

اما به دنبال به دست آوردن مدل های شیب دار. ممکن است با حضور یک مدل ساده، اما اصلاح شده است، این بازی را به نفع خود.

گرافیک در بازی خیابان حقوقی دارای کیفیت متوسط ​​از بازی ها. همراهی موسیقی است را به شکل موفق ارائه شده به حفظ خلق و خوی از بازی ها.

خیابان بازی Lega در انتظار ماشین های جدید خبره. عجله خیابان Lega بازی دانلود، به سرعت. و فراموش نکنید که برای تماس دوستان، بهترین استفاده را بازی هیجان انگیز تر. دارای خلق و خوی خوب و گیم پلی!

 

بازی همچنین