مبتلا

نام های جایگزین: مبتلا

بازی رنج سر و صدای زیادی طولانی قبل از تولد رسمی آن ساخته شده است. علاوه بر این، توسعه دهندگان حتی مجاز خود برای ساخت فرزندان خود را به رتبه بازی های غیر معمول ترین از آینده است. متاسفانه، بالا مجموعه تسمه نمی تواند رسید. این بازی معلوم شد، البته، نه جدید "از Trendsetter" در هنر بازی، اما با کیفیت و جالب - این واقعیت است.

پیش در رنج در انتظار بیست و سطح طولانی است. بازیکنان به خصوص هوشیار پس از چند ساعت از شروع بازی متوجه خواهید شد که حملات هیولا (و، البته، در یک بازی به نام رنج هیولا، که می تواند شک دیدار خواهد کرد) دیده می شود یک الگوی مشخص. چه؟ اجازه دهید آن را راز کوچک ما، و ما نمودار zaspoylerim نیست، و شما یک شانس خود را آزمایش بر مراقبت داشته باشد. هیولا - تجسم تمام بدترین و آن را تایید خزنده برای ارائه هر کوه رنج فیلم تریلر. در واقع، چیزی برای دیدن وجود دارد. هوش مصنوعی هوشمندانه اجرا شده در این پروژه، ساخت بازی بسیار پویا و غیر معمولی. پارسه خواهد مغز در طول اجرای مأموریت های متعدد و ماموریت های poraskinut.

در رنج شما باید بازی را با استفاده از زرادخانه سلاح های نسبتا ساده است. با این حال، استراتژی صالح کاملا با دشمن مقابله، حتی با کسانی که سلاح، است که توسط توسعه دهندگان ارائه شده است. بلند کردن حجاب از رمز و راز، به شما خواهد گفت که سازندگان این پروژه برای علاقهمندان به بازی چند از انتهای بزرگ توسعه یافته است. همه چیز در مورد نحوه رفتار در ترک شخصیت بستگی دارد. قربانی کردن و دیوانه وار توطئه بی رحمانه انتظار انتهای کاملا متفاوت است. و این بازیکنان همان که در طول گیم پلی ترجیح داده به هیولا شکل آخر کاملا غیر معمول خواهیم بود.

برای این بازی آغاز شده و شما نیاز به از پیش رنج دانلود. مطمئنا، شما یک gamer با یک تجربه بزرگ است و شما باید به شرایط چند انتقالها تورنت مناسب، که شامل بهترین بازی ها در زمان ما وجود دارد. رفتن به بازی، به شما گرافیک بسیار جذاب و صدای عالی خواهیم بود. و پس از آن در طول گیم پلی با اثرات جالب توجه مواجه شده است. انیمیشن ها هیولا ارائه شده در کامپیوتر درد و رنج و می گویند هیچ چیز - آن را یک موفقیت بود.

به طور جداگانه، چند کلمه، من در مورد مدیریت می گویند. توسعه دهندگان همه چیز ممکن است برای علاقهمندان به بازی احساس راحتی انجام داده اند، به طوری که هر بازیکن می تواند به سبک بازی خود را به شهوت و میل را انتخاب کنید. را می توان ذخیره شده است در هر مرحله از بازی، مشکل این است که اکثر اعضای ژانر وحشت به رنج و عذاب بسیاری از علاقهمندان به بازی، اما در رنج آن را یک بار و برای همه حل شد.

برای هر ماموریت صرف شما می توانید امتیاز اضافی دریافت کنید. و ببینید چه چیزی اتفاق می افتد در اطراف در جزئیات بزرگ برای کمک به دوربین. به طور کلی، این پروژه به اثبات می شود بسیار ارزشمند، آن را به شما و دوستان شما توصیه می کنم - به بازی با هم لذت خیلی بیشتر.

 

بازی همچنین