Taern

نام های جایگزین: Taern

Taern بازی یک بازی کامپیوتری هیجان انگیز است که پر از مأموریت های متنوع است. این بازی در نظر گرفته شده را به صورت دینامیکی، بازی چند نفره است که در ژانر RPG تهیه شده است.

در این بازی شما Taern آنلاین با این سیستم مبارزه تاکتیکی دیدار خواهد کرد.

ثبت نام بازی پراید Taerna موجود است فقط به آن دسته از کاربران که تمام هجده سال است. شما می توانید در این بازی ثبت نام پراید Taerna اگر انتخاب کنید

  1. آدرس پست الکترونیک شما.
  2. رمز عبور منحصر به فرد او.
  3. تاریخ تولد خود را.

در بازی شما می توانید Taern کلاس انتخاب شده بازی. با برخی از آنها شما می توانید در این بررسی کشف:

  1. کمانداران - یک کلاس که می داند که چگونه به حمله در فاصله. این می تواند آسیب های فیزیکی شدید شود. همچنین این کلاس دارای انرژی و زنده دلی بزرگ است.
  2. شمن. افسون - آنها به نفع خود استفاده مردم ضعیف است. این کلاس سفر به دور دنیا. این شمن محاسبه دشمنان خود را از فواصل دور.
  3. بربرها - یک کلاس است که یک حمله قدرتمند است. او در محدوده نزدیک بسیار قوی است. او در قدرت پایین تر از همه طبقات دیگر.

بازی پراید Taerna شما okuet به جهان زیبا با جنگل های انبوه بزرگ و دریاچه زیبا.

بازی پراید Taerna بازی شما در کنار یکی از امپراتوری است: سازیاموسیقی زنگی یا Taera.

سازیاموسیقی زنگی امپراتوری امپراتوری Taera حمله کردند. آنها سوخته دامنه محلی، سرقت و پایتخت قلعه سلطنتی Korelamon رسیده است.

ارتش Taernskaya تصمیم به مقابله با دشمنان با غرور و افتخار و به رهبری شاه Kandel به نبرد آمد. متاسفانه، آنها را از دست داده، و پادشاه در جنگ Kandel سقوط کرد.

در حال حاضر هیچ چیز نمی تواند بی رحمانه امپراتوری سازیاموسیقی زنگی را متوقف کند. دور تا دور آتش شروع به سوختن. تقریبا همه فوت کرد و کسانی که جان سالم به در فکر چگونه برای فرار، به جای ادامه نبرد. از آن لحظه شروع به فرار بزرگ به اقیانوس.

بازی بازی پراید Taerna شما خواهد شد، با شروع با باقی مانده از بستگان او. شما باید سرگردان بسیار طولانی است، اما شما را به شهر، که در آن شما می توانید پناهگاه پیدا کنید. اما استراحت وجود دارد و شما موفق نخواهد شد. شما برای یک جنگ جدید.

بازی پراید Taerna آنلاین برای بار اول شما باید برای انتخاب یک شخصیت. هنگامی که یک شخصیت را انتخاب می کنید، شما را به یک ساعت در جنگ است.

شما باید برای نجات از نابودی در حال حاضر یک کشور است که یک بار در حومه شهر زیبا پر رونق بود.

ارائه جنگ نوبه خود مبتنی بر هیجان انگیز است. شما می توانید مبارزه با یک دستیار وفادار ترین و یا با یک گروه بزرگ از سربازان از جان گذشته است.

در اینجا شما را یک داستان جذاب و مناظر کاملا رنگ شده که این بازی را از بقیه متمایز روبرو می شوند.

نکته جالب ترین و هیجان انگیز است که شخصیت خود را نه تنها از مراحل است که توسط توسعه دهندگان اختراع شده است را دنبال کنید. شما یک زندگی واقعی با هم با تمام شخصیت. شما باید یک انتخاب در بازی: به تبه کار، یک قاتل و بلافاصله رسیدن به همه اهداف خود و یا به دنبال راه از شوالیه نجیب.

بازی پراید Taerna آنلاین موفق به کسب یک لطف بزرگ موفقیت به گیم پلی آن، شخصیت و ویژگی های دیگر!

 

بازی همچنین