مخازن قهرمانان

نام های جایگزین: مخازن قهرمانان

مخازن قهرمانان آنلاین - بازی چند نفره استراتژیک در مدل رایگان سبک حماسی. شما به روز پر سر و صدا از جنگ جهانی دوم حمل شده و قادر خواهد بود برای کنترل لوازم خانگی در آن زمان. با گرافیک زیبا با کیفیت بالا، شما تانک های کنترل شده مانند واقعی نگاه کنند. اغلب slazhivaetsya تصور که همه چیز اتفاق می افتد که واقعا واقعی است. فرو فضای بازی، شما را در مبارزه با فعال را، نگه داشتن زندگی اشباع شده، به طور مداوم احساس می کنید که در معرض خطر است در جایی در این نزدیکی هست. به شدت نابود کردن تانک های دشمن، و همچنین محیط اطراف خود را! اجازه ندهید که هر کسی برای پنهان کردن از شما، اجازه دهید آنها را در ترس رقبای متنفر لرزه!

توسعه دهندگان این پروژه است گرگ بازی . من باید اعتراف که کارکنان بهترین خود را انجام داد. این ایده، هر چند تازگی ندارند، اما سازندگان قادر به آن را داشتند به طوری که داستان به صورت بیش از حد نیست، اما در مقابل، هیجان انگیز و جذاب. بازی مخازن قهرمانان نصب شده بر روی موتور های جدید وحدت 3 د . و این علاوه دیگری است. بعد از مخازن قهرمانان می تواند تقریبا هر کامپیوتر، بدون در نظر گرفتن که سیستم عامل بر روی آن نصب شده بازی. خط تولید در مرورگر لود می شود. بنابراین مشکلات غیر ضروری حذف شدند. مورد نیاز پایین سیستم، حوادث پویا، اشباع از گیم پلی و توانایی مدیریت SWINGERS آهن - این چیزی است که بیشتر کاربران متعدد خود جلب کرد.

ثبت نام ساده در بازی مخازن قهرمانان شما را به دنیای شگفت انگیز را. پس از وارد کردن تمام اطلاعات مورد نیاز در زمینه های مناسب از فرم ثبت نام (ورود به سیستم، رمز عبور، آدرس ایمیل)، شما بلافاصله می توانید شروع به گیم پلی هیجان انگیز است. همچنین، اگر شما تصویب مخازن قهرمانان ثبت نام، بازگشت به آغاز هر زمان می تواند شرکت کنند، در حالی که حفظ دستاوردهای گذشته است.

به سرعت شروع، یادگیری رابط بازی. این از بخش های زیر تشکیل شده است: آشیانه (فضای پارکینگ برای مخازن)، مغازه (محل برای خرید تانک)، مشخصات (سطح اطلاعات جنگ انجام شده، پیروزی، مخازن، مخازن نابود، مثله شده، حداکثر امتیاز برای مبارزه، در حالی که در تلفات) گزینه (صدا، وضوح صفحه نمایش، موسیقی، کیفیت گرافیکی).

بازی بازی مخازن قهرمانان در دسترس است در سه حالت است. را انتخاب کنید یکی از این حالت به عنوان Deathmatch، تسخیر پرچم و از جذب از پایه. به هر حال، سعی کنید به نوبه خود همه هیچ کس ممنوع کرده است. مبارزه با تانک های دشمن در همه جا و همیشه. در چه محل را شما اتفاق می افتد، صلح کنار گذاشته شد!

: رویدادهای داغ در چنین مکان هایی رخ می دهد

- محل "کوه دریاچه": از یک طرف - جنگل، با یکی دیگر از - تپه، در وسط - حل و فصل. دعوا در روستا بیشتر.

- محل "فانوس دریایی": انواع خاصی از خانه های روستا سرپناه، copses، برابر زمین، و در واقع باید صبر کنید تا حریف خواهد در زمین پر از تپه است که تقسیم محل سکونت پاپ در خارج وجود دارد.

بازی مخازن قهرمانان شما می توانید با استفاده از 24 تانک ها که به دو خط که اساسی تقسیم شده است. برخی از مدل ها به اتحاد جماهیر شوروی، آلمان و دیگر تعلق دارند. اما طبقه مخازن preium از کشورهای بسیار قدرتمند، یعنی ایالات متحده و فرانسه وجود دارد. تمام تانک که در اختیار شما می باشد، نیاز به پمپاژ. همچنین به طور مداوم در مورد سلاح های نگران باشید. بنابراین، همانطور که شما در چشم انداز سکان مدل مانند BT-2، T-28، PzKpfw II، PzKpfw IV نشسته؟ داغ، است، نه؟ خوب، اگر شما می خواهید بیشتر، به شما خوش آمد vlazhivat واقعی هستند.

یاد داشته باشید که هر مخزن دارای پارامترهای زیر است: قدرت و صلابت مخزن، برج، موتور، سرعت برجک، تفنگ، کیس و قیمت. در ضمن، دیگر شما بازی کنند، قوی تر آن را به مخزن شما می شود. مخازن حمل و نقل می تواند با کمک از منابع مالی که در طول گیم پلی درآمد را بهبود بخشد. هر پیروزی به ارمغان می آورد پاداش آن در قالب طلا و نقره. شما را صرف بازی ارز در اختیار آن است.

آیا یک دقیقه به از دست ندهید! تاریخ سرگرم کننده و لذت بردن از بازی ها اعتیاد آور جامعه بازی! این بازی خواهد شد بسیاری از لحظات به یاد ماندنی ارائه! آماده برای یک گردباد در حال تغییر یکی پس از رویدادهای دیگر! دارای خلق و خوی خوب!

 

بازی همچنین