اداره XCOM محرمانه

نام های جایگزین: اداره XCOM محرمانه

جزئیات بازی اداره XCOM محرمانه و جالب توصیف تفسیر خود را از سازمان های مخفی نظامی. بر اساس سنت، تمام رویدادهای اصلی را در محل در خاک ایالات. طبق معمول طبقه بندی شده و احساس خطر آمریکایی ها تصمیم به ایجاد یک سازمان است که می تواند لحظه ای لازم می تواند تمام ساکنان از حمله ناگهانی ارتش شوروی، برای مثال محافظت می کند.

بله، جزئیات مهم در کامپیوتر دفتر XCOM محرمانه - زمان در سوال. اخیرا (شاید همیشه) شما لازم نیست که برای دیدن بازی ها، توصیف خانم ها و آقایان در کلاه گیس خارج از مرکز خود را، دامن کرکی، شلوار. در حال حاضر فرصت برای لذت بردن از تمام شگفتی های این دوره در بازی روی صفحه شما داشته باشد.

با این حال، قبل از زیبایی را لمس می کنی، شما اداره XCOM دانلود غیرمحرمانه شدن نیاز دارند. حتی بعد از شما وارد این بازی، شما می دانید که دفتر - این نام از سازمان مخفی است. طرح داستان آغاز می شود که، به جای حمله ارتش سرخ در بیگانگان امریکا است. کاملا به پیچ و تاب غیر منتظره، است، نه؟ هر چه که بود، و برای آرامش خاطر از جمعیت باید پاسخگو به نمایندگان سازمان های تخصصی. این غیر ممکن است برای ادامه ما اظهار نظر دفتر XCOM محرمانه که آن عصر از راه حل هوشمندانه بود نیست. بیگانگان و بانوی در شلوار - ترکیبی کاملا غیر منتظره و غیر معمول، یک را می دید که.

شخصیت از پروژه - ویلیام کارتر. این مردی که احساس عدالت است از طریق سقف می باشد. او آماده مبارزه برای آن را به هر قیمتی است. این یک مبارز واقعی که می داند که چگونه برای مخفی کردن احساسات واقعی خود را در پشت یک ماسک و استقامت، در وهله اول برای قرار دادن تمام همین، و نه تجربه شخصی است. شخصیت های دیگر، که شما با آنها کمتر قابل توجه دیدار خواهد کرد. قهرمان شما می تواند بی سر و صدا در سراسر پایگاه نظامی حرکت می کند، بازجویی از هر کسی و جمع آوری بیت تمام اطلاعات لازم. قابل توجه است که نیمه خوب از زمان به شما امکان بازی اداره XCOM محرمانه، بنابراین در اینجا برقراری ارتباط با همکاران و دوستان، غریبه ها و انواع مشکوک. این تحولات ممکن است به نظر می رسد خسته کننده و Nudnovato، اما حتی این امر فریبندگی آن است.

در دست خود را به درصد معینی از قدرت تمرکز، شخصیت خود قادر خواهد بود که شخصا دست از سفارشات، برای ارسال بررسی نظامی در یک نقطه خاص. وظایف برای همیشه وجود دارد یک قهرمان خواهد بود. تجربه بیشتر خواهد شد استخدام ویلیام کارتر، شغل جدید تر باز خواهد شد. خوش خوشحال و انتخاب سلاح ها در بازی - ممکن است حتی شکاک ترین ریشه کرده را شگفت زده. به هر حال، پارسه قادر به تجهیز سربازان به طور مستقل انتخاب خواهد شد. برای عملکرد عالی از ماموریت داده شده نقاط اضافی و پاداش متفاوت است.

مبارزه با خودتان کارتر لازم نیست، در هر ارائه آماده برای تریلر ویدیو دفتر XCOM محرمانه، روشن است که "در کسب و کار" او می رود تنها با یک زن و شوهر از زیردستان. چه ویژگی های دیگر در انتظار شما در این بازی؟ پروژه تست و کشف برای خودتان!

 

بازی همچنین