The Crew ﯼﺯﺎﺑ

نام های جایگزین: ﻪﻣﺪﺧ ،ﻪﻣﺪﺧ ،ﻪﻣﺪﺧ

همانطور که وعده داده از توسعه دهندگان بازی یوبی سافت خدمه خواهد شد در سه ماهه سوم سال 2014 منتشر شد. در همین حال تریلر پرواز بر روی شبکه، جذب روزانه بیشتر و بیشتر طرفداران جدید که مایل به نگاه شمارش روز پس از روز قبل از پروژه آگهی می باشد. این بازی مطمئن شوید که به درخواست تجدید نظر به تمام طرفداران بازی مسابقه ای است. سازندگان بازی قول می دهم که این بازی خواهد بود، شروع یک نسل جدید از بازی. و قضاوت توسط گرافیک تریلر و توسعه دهندگان سایت بازی طراحی موفق به شروع یک عصر جدید از مسابقه. به منظور بررسی صحت تمام موارد فوق، کافی است برای دیدن ویدئو کلیپ سازندگان ارائه شده است.

اکشن خدمه آنلاین را با فضاهای باز امریکا توسعه. و یا به جای کل نقشه امریکا در دسترس است به شخصیت شما خواهد بود. در دسترس خواهد بود چند گزینه اجرا می شود متفاوت باشد، هر یک از آنها شما قادر خواهد بود برای نشان دادن مهارت های رانندگی خود را. بنابراین، شما می توانید تعقیب

در مسیر از شهرستان.

در حومه.

در زمین پر از تپه.

در مزارع ذرت.

دره عمیق و باریک.

در صحرا.

و البته، در مسیر مسابقه حرفه ای.

از آنجا که این پروژه خواهد بود که بازی های آنلاین، در ثبت نام خدمه خواهد شد در تمام پروژه های دیگر لازم و همچنین. خب، البته، شما در این بازی با تعداد زیادی از شرکت کنندگان از سراسر جهان است. با قضاوت بر اساس تعدادی از بررسی و نظر هست که گیمر در انجمن ها و شبکه های اجتماعی ترک، تعداد کاربران ثبت نام شده در اولین روز از راه اندازی این پروژه خواهد شد واقعا عظیم.

به احتمال زیاد، تمام طرفداران مسابقه آنلاین برای جذب شده توسط این واقعیت است که از ابتدا در خدمه نیاز به بازی بیش از یک Porshe Camarro. این ماشین است نه یک افسانه، در هر نژاد دیدار خواهد کرد، اما در این بازی شما تبدیل به صاحب آن را از اول شروع کنید. این خواهد بود که به اصطلاح "ورق پاک" خود را. در آینده شما خواهد بود tyunningovat قادر و به طوری که به محض روح می خواهد آن را بهبود بخشد.

همانطور که در حال حاضر می تواند به درک ویژگی های اصلی این بازی قادر خواهید بود به سفارشی سازی بیشتر از اتومبیل. همراه با دوستان خود و "همکاران" در مسابقه شما قادر به سازماندهی تیم نژاد و شرکت در مسابقات خواهد بود. شما همچنین می توانید این بازی را بازی خدمه، ایجاد تیم های کوچک از چهار عضو دارد. با هم به شما خواهد شد بسیار سرگرم کننده به دور از پلیس و رانندگی و صوفس (جاده) امریکا است.

با توجه به انتخاب گسترده ای از سبک ها، شما می توانید این بازی را فقط برای خودتان سفارشی، و انواع سبک رانندگی خواهد خود را گرفتن "موج شانس."

پیش مشخص نیست که از آن خواهد شد در خدمه رایگان بازی، اما در آینده ای نزدیک توسعه دهندگان وعده داده اند برای حل این رمز و راز. و با این حال در حال حاضر آن است که به طور همزمان با بازی در PC را نسخه "نور" از این پروژه برای گوشی های هوشمند در حال اجرا در iOS و آندروید شناخته شده است.

از آنجا که بازی در حال رفتن به واقعا ارزش، مراقب باشید به دنبال اخبار از دنیای بازی، تا که به از دست ندهید همین خروج خدمه!

 

بازی همچنین